Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki, nie wiem czy Daga pisała, ale w nocy nic się nie działo, dziś też nic nie mają robić, jak coś to w piątek będą próbować z nów, ale w szpitalu już zostaje 🙂
Głęboko wierze że samo się dziś zacznie 🙂
A i Karinka mam nadzieję jutro do Dagi dołączy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem świnia nawet dzień dobry nie powiedziałam - Dzień dobry wszystkim!!
Daga do mnie też napisała - bidulka- ja jak byłam na patologi to czułam się jak piąte koło u wozu - bo dziewczyny leżały na podtrzymaniu - w większości ja "nie chciałam" urodzić....
hihi ale dzięki temu wiem że organizm może dziś zareagować na wczorajsze wywołanie
dobra musze spylać bo idziemy z Młoda na szczepienie dziś i jak ją rejestrowałam to się bidula obudziła i jest baaaaaardzo nie w humorku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka no widze ze wszystkie poinformowane 🙂
Kurcze ja spać nie mogłam bo myślałam co sie dzieje 🙂
Bedzie dobrze sa pod najlepsza opieką i beda wiedzieć co kiedy maj z nimi zrobić 🙂 i nie ważne jak ważne zeby z nimi wszystko było w porządku!!!!!:laugh:
Karina a TY jak????? 🙂 Kurcze jest szansa ze zobaczycie sie z Dagą 🙂
Zbieram sie na zakupy 🙂 Miłego ranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane 🙂 do mnie tez pisala Daga. Biedna sie meczy ale mam nadzieje ze zarowno Kacpro jak i Paulinka beda niedlugo z znami 🙂 Ja juz po sniadanku zmykam do lazienki bo na 12 mamy do szpitala 🙂

Milego dnia 😘

Daga trzymamy Kcoiuki zeby cos sie ruszylo samo do piatku!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

To widać Daga wszystkich poinformowała, szkoda że się nie udało, namęczy się bidulka 😞 Ja co godzinkę wstawałam i patrzyłam na telefon, spać nie mogłam a tu rano taka informacja 😞 Kacperek dlaczego jesteś takie niegrzeczny dla mamy?

Ania zadała dobre pytanie, o ktorej się jutro spotykamy? i kto w ogóle będzie? Krysia dasz się namówić?

Karinka, dla Ciebie gratulacje za rozpoczęcie 40 tygodnia. Pisz jakby się coś działo i powodzenia w szpitalu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, jestem, byłam w moim ulubionym Zusie hihiih.
Mnie pasuje 11 a co do Krysi oczywiście że przyjedzie, Ania ją zgarnie, my tu zajmiemy się Rozalką tak że kochana odpoczniesz sobie. Aha nie umie robić krówki robię inne 🙂
Ani o 7 jak będziesz to od razu do łóżeczka wskakuj hihihi, prawie się wymienisz z Andrzejem hihiih.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihi, no w sumie to nie wiem, musicie się dograć ze sobą, mnie jest obojętne 🙂
A Eluniu zrobiłam pomidorową zupkę dla Bartusia 🙂
Mam nadzieję że Rozalka też zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze Was zabiorę Asia!!!! Sama to pewnie bym nie trafiła a poza tym mam po drodze 🙂 szczerze to mi pasuje tak koło 11 wyjeżdżać z Krakowa bo zanim rano nakarmię Bartka siebie zbiorę to tak zejdzie pewnie do 10 🙂 tak ze możne u Agi dopiero po 11???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...