Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
oj dziewczyny .... 😞
myt juz po szczepieniu - Agus bylam u lekarki jak dzwonilas i dlatego odrzucilam.... przepraszam
z Rozalką wszystko oki, wielkoludek wazy 9,8kg, no ale spoko - balam sie ze bedzie wiecej, musze tylko zwrocic uwage zeby jadla miesko i zółtko
a jutro naprawdę nie dam rady dziewczyny.... - wybaczcie mi ten jeden raz.... obiecuje nastepnym razem zrobie krówkę prawdziwą z rogami i czterem cyckami hihi - serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbieram.
Krysiu nie szkodzi, ale zastanów się proszę na spokojnie, to jest tylko kilka godzinek, Rozalka w ciągu dnia i tak nie daje ci się uczyć, a tak naprawdę dziewczyno odpoczniesz , zajmiemy się nią troszkę to ulga dla /ciebie 🙂
Dziewczyny wezmą Cię z pod samego bloku i tam też odstawią nie będziesz się w ogóle męczyć.
Zastanów się proszę na spokojnie aja jeszcze potem do Ciebie zadzwonię.
Teraz będę troszkę zajęta, ajdę po teściową na lotnisko wraca z ciotką a potem jedziemy do tej ciotki na obiad 😁 super nie muszę gotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz o badaniach.

KTG dobrze, ŻADNYCH skurczy, ujscie zamkniete i Agus nie bedziesz miala prezentu bo jej sie ani troche nie spieszy 😞 😞

Myslalam ze cos sie ruszy ale jak widac nic a nic. Mi Daga nic nie pisala, ale mam nadzieje ze u n iej wszystko dobrze.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga do mnie też się nie odzywała, ale pewnie teraz odpoczywa a to w jej wypadku chyba najważniejsze. Dobrze by było jakby jednak przed tym piątkiem urodziła.

Karina, a co ta Twoja Paulinka taka uparta? Jak moja tez taka będzie to ja nie chce wiedzieć.

Krysia, nie daj się prosić 😉

Ania, weź synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synek się obudził i znowu mnie kopie 🙂 na razie może robic to bezkarnie więc kozysta :laugh: :laugh: :laugh: za to mi się chce spać...
Krysia, to jak jedziesz z nami?
Karina - więcej seksu, biegania po schodach i na pewno ruszy:P :P :P
A Daga to albo odpoczywa i nic nie pisze, albo juz rodzi i też nic nie pisze - trzymamy kciuki i czekamy na wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja przygotowalam rajstopk, body z dlugim rekawem i dresik no i skarpetki kombinezon i czapusie. Ale nie wiem czy zamiast rajstopek i body nie wezme jakis spiochow z dlugim rekawem i dlugimi nozkami zeby jej rajstopki nie obciskaly.

Ja juz po kolacji 🙂 dzis zrobilysmy zapiekanke ponoc meksykanska ale byla smakowa 🙂 🙂

A z tym sexem to dam sobie spokoj, jak mnie dzis badala od wewnatrz to myslalam ze sie poplacze z bolu 😞 😞

Dobranoc Brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedzieć że moim nowym żelazkiem mogę prasować wszystko 🙂
Daga milczy , dzwonię cały dzień ,ale może odpoczywa.
Krysia się zgodziła 😁 😁 😁 kochana dziewczynka, tak że umawiajcie się 🙂
Ja dopiero wróciłam mam całą walizkę ciuchów dla Amelii a jeszcze idą w paczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super ze widzimy sie jutro 🙂
ja zmykam do spanka 🙂
Asia jestesmy umówione na petli w borku 🙂 bede ok 10:40 ale rano napisze jeszcze do ciebie na którą będziemy dokładnie 🙂
Martwie sie tym ze Daga milczy 😞 ale może dlatego ze jest w trakcie porodu 🙂 ????
No Amelia to bedzie dopiero mała modnisia 🙂 a mamusia bedzie mogła robić to co kocha.... prasować jej ciuszki:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Do jutra dziewczynki:laugh: :laugh: 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...