Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dziewczynki rozmawiałam z Dagą, jest niedobrze, strasznie jest rozbita emocjonalnie, fizycznie czuje się dobrze ale psychicznie źle.
Jutro mają z Krzyśkiem rozmawiać o cesarce, ze względu na tętno Kacperka.
Przez cały dzień śpi teraz też od razu poszła 🙂
Ściska Was i pozdrawia, dziękuje że myślimy o niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joj - biedna Daga - kurde powiedziała bym jej żeby wierzyła w lekarzy - bo oni nie dopuszczą aby coś mu się stało, prawdopodobnie ma ktg na okrągło.... ale sama bym im do końca nie ufała, mam nadzieję że w końcu szybciutko Kacperek zdecyduje się wyjśc... choćby z pomocą lekarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka my juz z Bartolem na nogach i krzątamy sie w przygotowaniach do cioci Agi 🙂
Kurcze zmartwiłam sie tą Daga 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Psychiczne nastawienie jest bardzo ważne, a co dopiero gdyby chciała myslec o kolejnym dziecku to wątpię zeby po tym wszystkim chciała kolejne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety Cesia już?
to moja królewna jeszcze śpi a ja zdążyłam wypić kawe 🙂 - szybciej piję kawę niż ją robię....
Ela przyznaj sie co Wy przygotowujecie przez 2 godziny? niech zgadnę tort z Bartusiem w środku?

co do Dagi to tak jak pisałam mam takie mieszane uczucia - z jednej strony jestem pewna że jej robią ktg co chwila... ale bez kitu wymęczą ją a potem jutro będą znowu wywoływać poród.... rety niech sie wezmą w garść i zrobią jej tą cesarkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki, ja juz czekam na Was 🙂
co do Dagi po obchodzi da znać co i jak ale wczoraj mowłam jej aby nalegała na cesarkę, maja z Krzyśkiem rozmawiać. Trzymajmy kciuki.
Jak się zjedziemy to zadzwonimy do niej wszystkie 🙂
A teraz czekam na Was 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki
Od razu mówiłam żeby zastanowili się nad cesarką - znałam już kilka takich przypadków - ale lekarze zawsze myślą że są nieomylni 😞
Z tym praniem ... to pojadę do każdego kto to cholerstwo mi wyprasuje 😁 😁 😁
Ja już dziewczynki się zbieram do wyjścia ( jestem najlepsza)
muszę jeszcze zajechać w dwa miejsca po drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 Biedna ta nasza Daga. Miejmy nadziej, ze uda sie im zalatwic cesarke i kacperek bedzie juz z mamusia.

Ja dzis znow fatalnie sie czuje, znaczy dokuczaja mi pachwiny i brszuch jak sklala 😞 w nocy 5x siku. Padam.

Agus chcialam Ci zyczyc wszytskiego c najlepsez, duzo zdrowka, milosci i radosnego oczekiwania na Wasza mala Ksiezniczke 😘 Paulinka naprawde chciala zrobic Ci prezent ale jej sie niestety nie udalo 😞

Milego spotkania Brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ani tak zerkam na wasza stronke co jakis czas ja wczoraj bylam u lekarza i mam podobnie tylko ze mi znalazl pechezyk ciazowy taki malusi niczym sie nie martw jest wszystko wporzadku masz wczesna ciaze i dlatego nie znalazl mi powiedzial ze powinnam byc w 4 tyg ciazy a wyglada na 2 tydz nie wiem jak to obliczaja kazal isc mi na beta hcg jeszcze raz czy rosnie zycze powodzonka i nie martw sie bedzie dobrze 🙂no ja musze na siebie uwazac bo poronilam 4 miesiace temu i ty tez uwazaj na siebie pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...