Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dziewczynki my z Amelią też się meldujemy 🙂
Dopiero weszliśmy do domku, zaraz wezmę się za zdjęcia ale nie mam adresów prócz do Eli i Krysi, więc poproszę na gadu 🙂
Karina bardzo dziękuję za życzenia. Wielka szkoda że znów z nami Cię nie było, ale cóż następny,m razem już będziecie chyba z dzieciakami więc może wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo 🙂 Agus nastepnym razem mam nadzieje, byc juz Paulinka na spotkaniu 🙂 U mnie dzis sloneczo za oknem ale mrozik i tak trzyma 😉

A jak u Was Brzusie?? Aniu zadzwon do lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

My pospałyśmy 🙂 mogłabym spać i spać i spać 🙂 no ale wstać też kiedyś trzeba 😉
Samopoczucie u nas bardzo dobre, słoneczko świeci 🙂 ale coś czuję że ostry mrozek za oknem.
Zaraz zabieram się za pakowanie ale nie torby do szpitala 🙂 bo dzisiaj popołudniu jedziemy do moich Rodziców, już się nie mogę doczekać bo ich 3 miesiące nie widziałam i czuję że przed porodem już trudno będzie się zobaczyć 😞

Aniu, dzwoń do lekarza, po co masz się stresować i maluszka przy okazji.

A co z Dagą? wiemy coś? wraca do domu czy jednak ją zostawiają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane 🙂
Karina też mam taką nadzieję 🙂
Ania dzwoń od razu do lekarza.
Asia dobrze że się spakowałaś, super że jedziesz do rodziców ale szkoda że ans opuszczasz.
Daga czeka na swojego lekarza, ma potem dać znać co i jak 🙂
musimy się uzbroić w cierpliwość.
A gdzie nasze mamusie z Rozalką oraz z Bartolinim??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka juz jestem 🙂
Pospaliśmy dugo bo byliśmy wczoraj jeszcze na pępkowym 🙂
Wczoraj zostałam ciocią małego Norbercika 🙂 jak byłyśmy u Agi to on właśnie sie rodziła a ja zyłam w nieświadomości 🙂 dopiero jak wróciliśmy do domy wieczorkiem dostaliśmy telefon 🙂 urodził sie dzien po terminie 🙂
Karina a co z tobą??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w kibelku o odszedł mi czop ale chyba nie caly 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 tak mi sie wydaje bo bylo geste, bezbarwne, wygladalo jak bialko jajka i nie mialo plynnej konsystencji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wowwwwwwwwwwwwww Gratulacje Karinka - teraz czekaj na surcze albo odpłynięcie wód!!! może się spotkacie wreszcie z Dagą w szpitalu 🙂 hihi może będziecie mieć łóżka porodowe koło siebie!! ale fajnie

my się meldujemy
Aguś - no nie wiem co Ci dam ale choćby cie wycałuje - rozalka świetnie się bawi w chodzi hihi tz może nie tak świetnie jak na rękach ale chodzi sobie i nie narzeka(nie głośno i nie ciągle) tak że nawet nie ma potrzeby jej z niego zaraz wyjmować - no jak dla nas po prostu bomba!! i buuuubruuu i gugu - ja się troszkę uczę przy kompie(ale nie wytrzymałam żeby Was nie odwiedzić) a Grześ pakuje choinkę bo w sumie nowy pojazd R musi gdzieś stać 🙂

oooo ona ucieka z pokoju hihi

Ela - gratulacje ciotkowanie

Ania miejmy nadzieje że nic się nie stanie ale lepiej zadzwoń do lekarza 😘 dla Piotrusia 🙂
Asiu udanego wypoczynku u rodziców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia chodzik jest w prezencie dla Rozalki od cioci, jako rekompensata za kradzież narzeczonego, bo pierwotnie Bartolini był dla Rozalki hihihi.
Niech się dziewczynie dobrze chodzi 🙂
Karina trzymam kciuki że to będzie dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...