Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item893316824_leviroo_due_spacerowka_gondola_fotelik_kola_pompow.html to jest link do wózka, Ania chyba o ten chodzi?

Ja nie śpię, obiadek gotuję i czekam na Rafał ale jak wróci to po obiadku na pewno zaciągnie mnie do łóżka a ja nie będe się opierać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym nic robić nie mogę przez te ręce, Andrzej jeździ teraz załatwia w NFZ receptę na te szyny czy coś tam ,a ja szukam szpitali lub czegokolwiek gdzie robią rehabilitacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie pod górkę by coś załatwić. Jutro jadę bo podbić receptę mogą mi tylko na Rusznikarskiej a w miedzy czasie próbuję załatwić te masaże czy coś tam ale jeszcze gorzej, czuje że nic z tego nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie brzusie:*

jak mija dzien?? u nas lepiej 🙂

Jejk jak fajnie ze niedlugo juz wszystkie bedziemy mialy nasze malenstwa 🙂 Agus Ty w koncu bedziesz miala CC czy NAtural?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko siłami natury chyba że coś wyskoczy w międzyczasie 🙂
Na razie walczę aby przeżyć do tego porodu, uruchomiłam pół Krakowa mam nadzieję że mi ktoś pomoże znaleźć lekarza który mi będzie robił rehabilitacje.
A ja Paulinka?? je z buteleczki?? czy jednak woli pierś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha, trzeci i ostatni suwaczek 🙂
Karinko staraj się ja jak najczęściej przystawiać do piersi, mojej siostrze też mówiła że na początku niech odciąga, a potem jak nauczy się sać to do piersi. Ale niestety z butelki jest łatwiej i dziecko potem nie chce już piersi bo po co się wysilać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buteleczki na razie 🙂 na piersc jeszcze troszke czasu jej dam. A tak mnie bola ze szok 😞 to normalne?? Mleko mi sie leje strumieniami 😞 dramat.

Agus a co z rehabilitacja bo nie jestem w temacie? Tak w ogole to masz fajny glos przez telefon, powaznie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina dzięki 🙂
przykładaj ją do piersi jak najczęściej 🙂
Mleko odciągaj a mała w końcu się nauczy 🙂
muszę znaleźć przychodnie która będzie mi rehabilitować moje ręce które są nie sprawne, mam cały czas zdrętwiałe, tak że nie mam czucia , nie mogę też nic utrzymać w nich bez bólu.
Ania ale się rozszalałaś z tymi suwaczkami hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...