Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzień dobry moje kochane dziewczynki i chłopcy 🙂
Ja już po śniadanku i uwierzyć nie mogę jestem pierwsza dziś 🙂
Za oknem ponuro i pada śnieg, więc zaraz jak moja koleżanka odbierze swoją córkę to zmykam znów do spania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś otworzyłaś przedszkole 🙂?
dzień dobry Wszystkim 🙂
a moja żabka dziś w nocy ciągle się budziła bidulka, rano wstała a teraz się męczy bo jej się oczka kleją a nie może zasnąć... az mi jej szkoda, puściłam jej te łagodne odgłosy dla dzieci i właściwie to nie wiem co robić więc sobie przeglądam kompa a ona sobie leży.
Daguś - jakieś wieści??
ja też miałam ciągle Rozalkę przy sobie ale pod koniec mojego pobytu w szpitalu gdy byłam skrajnie wyczerpana to to było bez sensu, a jednocześnie nie wyobrażałam sobie oddania jej tym pielęgniarkom hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu prawie hihihi.
Koleżanki córka była na parę dni, rówieśniczka Adriana 🙂
Daga ja przed porodem zjadłam chyba wiadro fasolki, potem całą noc na kibelku hihihi a dwie godz później odeszły mi wody no a resztę znasz hihihi.
Ani gratuluje suwaczka, najwyższa pora 🙂
Ja od jutra zostaje mi tylko 30 dni, masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, już się nie mogę doczekać 🙂
szczerze mówiąc mogłabym urodzić już za dwa tygodnie 🙂
Nie dość że myślę że łatwiej to już moglibyśmy tulić ją w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

No i znowu długo spałyśmy 🙂 jak tak dalej pójdzie to prześpię ostatnie 1,5 m-ca 😉 :laugh: :laugh: :laugh: Jutro tylko muszę wcześnie wstać bo rano jadę na badania, jakoś trudno mi to sobie wyobrazić skoro 8 rano to środek nocy dla nnie. Ehhh

Daguś, czy zrobiłaś sobie już zapas ananasów? 😉

Wczoraj w wiadomościach ostrzegali przez dużym spadkiem ciśnienia, ale mnie to chyba nie dotyczy bo dobrze się czuję 🙂

Miłego dnia Mamusie i Brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane 🙂 u nas coraz lepiej, po wizycie polznej super, swietna kobieta 🙂 powiedzial ze mam odciagac pokarm i ja karmic z butli skoro nie chce za bardzo jeszcze ssac i tak wlasnie robimy 🙂 myslalam ze jest niedokarmiona a pani powiedziala ze na odwrot... pokazala nam jak kapac, jutro pierwszyt raz sami 🙂 powoli sie docieram jest coraz lepiej 🙂

strasznie za wami sie stesknilam ale niemam nawet czasu na nadrabianie i pisanie 😞

A co do dzieci od razu po porodzie to meka straszna dla kobiety... jeszcze pielegniarka mnie spieoszyla ze nie umiem dziecka nakarmic 😞 conajmnie jakbym miala juz niezla fromadke dzieci w domu... ehhh i wogole jak cie niekt nie odwiedza w szpitalu to bardzo smutno....

Caluluje Was mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat ialam to szczescie ze trafilam nan porod na lepsza zmiane ib tam oieka super ale potem to raczej zajmowaly sie z nami z pzymusu niz z dobrych checi...
Daga nie wybierasz sie na porodowke?? Asiu i Agus jak tam Wasze malenstwa?? POglaskajcie je od cioci i Ty Aniu tez:* Wy Anie 🙂 A Rozalke i BArtoliniego prosze mocbo ucalowac 😘

Ciesze sie ze juz jestem z Wami i w domku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka, moje maleństwo dobrze 🙂 w poniedziałek idziemy do lekarza ale niestety wizyta taka bez usg no chyba że się coś zmieni 🙂 A poza tym ja czuje się bardzo dobrze, prawie jak na początku ciąży, gdyby nie ten brzuch to już całkiem nie czułabym swojego odmiennego stanu....tylko spać mi się chce 🙂 jak na samym początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Ania - u nas w rodzinie mi odradzali wszystkie wózki które mają koła takie skręcające bo to niewygodne jest i się rozjeżdżają - dlatego mamy taki zwykły i nawet bardzo tanio go kupiłam i się sprawdził w sumie - bo na początku była taka wkładana gondola, potem wkładało sie materacyk i była taka duzzza gondola(to ważne bo Rozalka jak miała z 3- 4 miesiące to sie już w tej wkładanej gondoli(takiej z uszami) nie mieściła, a teraz może być spacerówka - ale mamy kupić taką lekką przenośną spacerówkę
a ten Twój jest ładny i bardzo mi się podoba kolor czarny z białym wypełnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...