Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Asiu ja w marketach (gdzie są kasy pierwszeństwa) to nawet się nie czaję, podchodzę i mówię - czy można państwa przeprosić... a ostatnio jak ktoś się zapytał dlaczego, to nawet kasjerka mu powiedziała że to jest kasa pierwszeństwa.
A co do zostawiania dziecka z babcią..... choćby była najlepsza to i tak bym nie zostawiła. Na dzień, dwa tak - ale tak codziennie, wrrrr.
O Dadze nic nie wiem - to ja się zawszę dowiaduję na końcu .... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANia masz wspanialego syna 🙂

Jest jeszcze wypuklosc na glowce ale nie tak duza jak przedtem. Nie wiem czy to opuchlizna [po zciaganiu czy podeszla jeszcze krew... jesli tak w poniedzialek czeka ja kolejne odciaganie... 😞 ahh jak bym chciala zeby tego nie bylo 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... nie wiemy 😞
Asiu 🙂 miejmy nadzieję że takich konsekwencji to godzenie się mieć nie będzie - bo nie wyobrażam sobie sesji takiej jak ta.... tylko jeszcze w ciąży... a teraz na 2 przedmioty nie chodzę......

Aniu - my rozmawiamy ciągle... i obydwoje rozumiemy swoje potrzeby - no ale co zrobić jak jest sytuajcja taka - godzina 22 - ja chce się uczyć G musi iść spać a dziecko dalej wariuje? - no i niestety któreś musi ustąpić...... a tym którymś jak zwykle bywam ja 😞 no ale z drugiej strony rano ja co prawda w różnych warunkach i z różnymi pobudkami mogę dospać nawet do 9 - 10tej a nawet wyjątkowo do 11 a G musi o 5:40 wstać.......... no po prostu ciężki okres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jutro jeszcze Aniu 2 takie zaliczenio / egzaminy - dziwny twór 🙂 na dziennych tak nie mieliśmy bo było i zaliczenie i egzamin a tu jak jest zaliczenie - to dodatkowo u wykladowców kolos niby egzamin - żeby spawdzić chyba czy nasi prowadzący nas nauczyli a drugie to znowuż zaliczenie ale prawdopodobnie kolo przepisze oceny z zalki - i wstawi jako za egzamin....
a G pojechał do kolegi na parapetówkę się zrelaksować.... na szczęście dzidzia śpi, więc w sumie dobrze że pojechał bo kręcił by mi się tutaj i stresował że mam się uczyć a nie na brzuszku siedzieć 🙂


Karinka musisz wierzyć że będzie dobrze!!

a z zabawek to - żel mi zupełnie nie przypadł do gustu bo mi zimno było hihi - i straciłam nastrój(nie dla zmazluszków!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysiu, dacie radę 🙂 sesja minie i będzie łatwiej 🙂 a póki co chyba trzeba iść na kompromis, raz jedno raz drugie 🙂

Karinka, nic się nie martw. Może to tylko opuchlizna która zejdzie i wszystko będzie w porządku. Trzymam kciuki i buziak dla Paulinki 😘

A moja Paulinka to chyba na jakiś tańcach jest bo tak warjuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane jestem z szokowana, 4 strony w sobote
My samochodu nie kupiliśmy, jedziemy jutro z nowu, zobaczymy.
Karina nie martw się nigdy od razu nie schodzi, tak czy siak powinnaś nam najukochańszym ciociom zdjęcie zrobić 🙂
Ania gratuluje synka, mój właśnie wydzwaniał z tatą do mnie bo się w sklepie dogadać nie mogą a ja mam ich rozstrzygać:laugh: :laugh: :laugh:
Elu ja bym ja nie muszę też nie zostawiała dziecka z babcią, ale zobaczymy jak będzie 🙂
Krysia nie odpowiedziałaś na podstawowe pytanie " CZY GADŻETY ZOSTAŁY WYKORZYSTANE" ??Po za tym pomyśl sobie za 18 lat będzie lżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:

Krysia nie odpowiedziałaś na podstawowe pytanie " CZY GADŻETY ZOSTAŁY WYKORZYSTANE" ??Po za tym pomyśl sobie za 18 lat będzie lżej 🙂


no jasne Aguś - ja z czystej ciekawości gadżetów tak szybko sie pogodziłam hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie napewno z dedykacja dla Was 🙂 🙂 Pocieszylyscie mnie troszke 🙂

Asia moze Paulinka bedzie tancerka skoro tak fisiuje w brzuszku?? Pewnie Twoj brzus przybiera dziwne ksztalty 😁 Fajne jest takie ogladanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On to po mamusi lubi muzyke disco 🙂 i nawet tanczy 🙂
a co do męż to ja mam takie zdanie ze oni owszem wstaja wczesnie ale idz na 8 godzin albo 10 i po pracy a ty co ty jestes 24h w pracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje, ja na szczęście trafiłam na skarba i dużo mi pomaga, a brat jeszcze więcej więc praktycznie tylko gotuje i to tez nie zawsze i prasuje (ciągle liczę na Agę 😁)
A teraz drogie kobietki kładę się spać bo coraz bardziej mi brzuszek dokucza. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobranoc dziewczyny!
no same widzicie - żona ze mnie żadna - ani się poważnie obrazić nie potrafię, ani zakazać czegoś mężowi ... nawet mam ważenie że Rozalka sobie mnie koło palca zamotała(tak to się chyba mówi) i jeszcze dziś była przed jutrzejszym jednym kolosem taka super powtórka i kurde jakimś cudem mi się pendive z nią sformatował i wygląda tak jak by nic nie było na nim napisane...
ale ja sobie to jeszcze odbije.... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moje kochane 🙂
Krysiu nie narzekaj że jesteś złą żoną bo każdy chciałby taką kobietę która nie nakrzyczy nie obrazi się, wszystko wybaczy i ciągle kocha. Nie to co my, rozwrzeszczane awanturnice, obrażalskie szantażystki hihihi.
Dziś ja jestem pierwsza, super 🙂
Tylko się witam bo jedziemy dalej w poszukiwaniu samochodu, trzymajcie kciuki.
Zadzwońcie lub napiszcie do Dagi czy wszyli już ze szpitala??
Karinka ma cudną Paulinkę z czarnymi włoskami, polecam nk.
Druga Ania pisze do mnie na gg, u niej wszystko ok ale ma problemy z zalogowaniem się do nas 🙂
Miłej niedzieli moje mamusie, brzusie, córusie i synusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 Paulinka ma czarna czuprynke, zdjecie udalo sie zrobic tak ze krwiaczka nie widac ale jak juz nie bedzie nic to zadedykuje Wam fotke na NK 🙂

Właśnieco z Daga??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzień dobry w niedzielkę 🙂
śnieżek prószy, mrozik trzyma aż nie chce mi się nosa za drzwi wystawiać ale to może dopiero po obiadku na spacerek 🙂 teraz obiad gotuje 🙂
Juz się nie mogę doczekać zdjęcia z dedykacją 🙂
Aga trzymam kciuki za samochód 🙂
Do Dagi napisałam ale cisza może jeszcze śpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Daga jeszcze w szpitalu ale mają jutro wyjść. trzymaja ich przez ulewanie Kacpra ale to podobno przez to ze jest łapczywy:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: i szybko je 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh:
Ach ci faceci 🙂 ale wie co dobre 🙂 cycyś i cóż mu do szczęścia więcej potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...