Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A KijANKO nie przejmuj się Krysia , ona jest zazdrosna o Bartka bo to była miłość od pierwszego wejrzenia i to wzajemna hihihi. A już sobie "ząbki ostrzyła":P na takiego super gościa :P:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
🙂 fajnie że byłaś w Osieku Aguś - mam nadzieję że się podobało - a autko jak? chyba nie bardzo skoro jednak nic z tego.... szkoda jak by mi brakowało ziomka zawsze mogła bym się do niego przytulic hihi a tak to mi tylko Ania zostaje 🙂
ja za dobra? - ech nie będę komentowała 🙂
no i wykożystujcie swoją ciążę 🙂 - ja kożystałam jak mogłam - jak ktoś przynudzał to - oj nie dobrze mi słabo - za głośno i za duzo mówisz hehehe jeździliśmy wtedy po Polsce i trzeba było się sprężać ogólnie i ja stwierdziłam że absolutnie nie zapinam pasów i że powinniśmy ostrożniej jeździć(to akurat było mądre) no i jak były pokoje o różnym standardzie jak nocowaliśmy gdzieś zawsze brałam lepszy - bo jestem w ciąży :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
A KijANKO nie przejmuj się Krysia , ona jest zazdrosna o Bartka bo to była miłość od pierwszego wejrzenia i to wzajemna hihihi. A już sobie "ząbki ostrzyła":P na takiego super gościa :P:P :P :P


wrrrrrrrrrrr Agucha 😠 😠 😠 - nie no niech Wam się szczęści a może jednak naszą swatową zostaniesz hehehe - bo jak powiedziałam Grzesowi ile i jak Bartuś śpi i jaki jest cudowny to mamy do Eli jechać i złożyć jej super ofertę wymiany dziećmi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🙂
Rany jakie tu targi dobiegają za moimi plecami o Bartka 🙂
Pamiętajcie ze ja to jeszcze po teściach będę wybierać synową 🙂 to znaczy czy beda normalni 🙂 hihi a najbardziej Teściowa 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 :P :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂
A propos fochów, to że nie mam huśtawki nastrojów nie znaczy że nie fochuje hihihi. Umie i to na zawołanie 😁 😁 😁
Co do mojego zięcia, Krysia no cóż jak się dogadacie z Elą to spoko 😁 mnie tam teściowa obojętna byle zięć był ten :P:P:P
Daga pisała wychodzi dziś do domu, super się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie wszystkie podziałyście???

A co do jutra to ja nie obiecuje ze bede 😞 to sie jeszcze okaże do godziny 14 czy zadzwonią z gminy i bede musiała tam jutro pojechać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, mam nadzieję tylko że zdajesz sobie sprawę z tego że ja teraz dwa miejsca zajmuje 🙂 🙂 🙂

Mam jeszcze prośbę o przepis na te piersi z kurczaka co takie dobre wychodzą, tylko nie pamiętam z czym to było i jak się robi 😉 ale Agnieszka kiedyś pisała że takie dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki....
Ela Ty nawet nie zartuj, bo jak ja focha zapuszczę ....:P
Aga i jak z tym autkiem wyszło?
Jak to dobrze że ja będę miała syncia, będziemy przebierać w kobietkach 😁
Asiu widzisz ostatnie dni wolności, korzystaj 🙂
Witam nową koleżankę na forum, jeśli masz ochotę zapraszam do mnie na jutrzejsze spotkanie. 🙂
Dziewczyny ja zrobiłam pychotki, mam nadzieję że lubicie galaretki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem 🙂
niestety nie bedzie mnie jutro z wami ale za to musze sie pochwalić ze jade podpisać jutro papiery o dopłatę z funduszy unijnych na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków 🤪 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 udało sie wielu chętnych a tylko 500 miejsc 🙂 ja jestem wśród szczęśliwców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...