Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzucaj w sensie przepisów rozumię.
OK
I- piersi z kurczaka namoczyć w kefirze lub jogurcie naturalnym, najlepiej na noc wcześniej, ale jak się nie da to choć 3 godziny.
Potem wyjąć piersi i otoczyć je w zkruszonych krakersach, następnie włożyć do piekarnika i piec. Można zrobić wersję uproszczoną i usmażyć an oleju 🙂
II filety z kurczak rozbić, przyprawić wg smaku, rozłożyć a na nich położyć plasterek sera mozzarella, suszonego pomidorka oraz przyprawić suszonymi pomidorkami. Zawinąć obtoczyć w jajko i bułkę, smażyć na głębokim oleju 🙂 pyszotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc dziewczyny 🙂 Jakie fochy jakie galaretki i jake puersi z kurczaka?? Nie mam teraz czasu Was nadrobic wiec napiszce w skrocie o co chodzi? I jaka oczyszczalnia Elus i dlaczego jutro Cie nie bedzie??

My juz wrocilismy ze szpitala. Odciagneli jej znow 20 ml krwi i w czwartek znow kontrola. Oby to byl koiec. Noc byla fatalna, mala od wczoraj wieczora ma kolke i biedna strasznie sie meczy. Juz nie wiem jak jej pomoc, macie jakies spodoby sprawdzone i skuteczne?? Probowalam herbatek, masazy, rowerka kladzenia na brzuszku ale pomaga na pol godziny i potem znow placz 😞 😞 meczy sie 😞 pomozcie prosze!

Duperelek teraz zasnal po godzinie placzu a moja mama kolo niejj. Nawet moj ojciec przyjechal dzis do szpital zeby ja zobaczyc w koncu. zdziwilam sie strasznie ale byl nia zachwycony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko ja grzebałam Adrianowi w dupce termometrem ale nie koniecznie jest to metoda którą lekarze doradzają, choć mi o niej lekarka powiedziała, pomagało mu pierdzieć i kupkę zrobić bo to są właśnie kolki. Cieszę się ża tata się przekonał, myślę że jeszcze świata po za nią nie będzie widział 🙂
Elu gratuluję, my też mamy oczyszczalnie ale musieliśmy sobie sami zrobić, tak że duży sukces 🙂
Szkoda tylko że Cię nie będzie, ale cóż więcej galaretki i krówki dla nas hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karirno
Ja zrobiłam pychotki (galaretka z owocami) na jutrzejsze spotkanie, Aga daje przepisy na piersi z kurczaka bo dziewczyny maja ochotę na mięsko 🙂
Ela złożyła papiery na dotacje na oczyszczalnię ścieków (taką przydomową) nic nikomu nie mówiąc (jak mogła, łobuz) i ją dostała dlatego jutro musi jechac podpisać papiery i jej nie będzie na spotkaniu 😞Wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już Karince wszystko na gadu napisałam bo się do mnie odezwała 🙂 więc już jest w temacie 🙂

Ja idę wreszcie coś robić bo tak się tu zasiedziałam dzisiaj że szkoda gadać 😉

A Agnieszka w każdej sytuacji znajdzie jakąś dobrą stronę 🙂 🙂 🙂
cruella napisał:

Elu gratuluję, my też mamy oczyszczalnie ale musieliśmy sobie sami zrobić, tak że duży sukces 🙂
Szkoda tylko że Cię nie będzie, ale cóż więcej galaretki i krówki dla nas hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od obraziłam sie 🙂
tez zaluje ze mnie z wami nie bedzie ale co uciecze to sie nie odwlecze 🙂
a z tymi kolkami to Karina tak jak Aga pisze z termometrem ale to juz kiedys pisałam ci na gg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogłabyś gdzieś podjechać??
Bo ja będę jechać z mydlnik nie od siebie. Nie o 7 o 8 zawożę Andrzeja więc pewnie kole 9.00 bym Cię chciała zabrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki!!!
to zacznijmy od początku gratuluję oczyszczalni!!
przepisy sobie zapisałam
Asiu coraz piękniej Ci wychodzi fochowanie jednak mysle że wciąż za mało gniewu w to wkładasz i żeby to wzmocnić to napisze że jutro krówki nie będzie chyba bo w sumie to nie mam gdzie kupić masy krówkowej - więc czy lubicie wiórki kokosowe?? bo coś innego zrobię
a w ogóle od rana gadam z naszym współlokatorem ale nawet jakoś się trzymam i robię placki ziemniaczane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu chetnie bym wpadla ale Paulinka jest chyba za mala na takie wypady 🙂 poza tym jutro wizyta u pediatry i pobieranie krwi zeby skontrolowac poziom Bilirubiny bo byla sporo podwyzszona przez tego krwiaka.

Ale zycze Wam milego spotkania i prosze o jakies fotki 🙂 da sie zrobic?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och..... no dobra - przejde się do lewiatana - ale tam ostatnio była tylko masa krówkowa o smaku kakaowym - który wcale nie jest smaczny!! a w Kefirku ta którą ostatnio kupiłam była z zimna z kryształkami cukru i musiałam ją długo podgrzewać zanim była doba do użycia... a dalej mi się nie chce jechać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia z borku masz połączenie z jaką częścią bo ja nie mam pojęcia jak się poruszać miejskim środkiem.
Zus mam na Świętokrzyskiej ale nie ma problemu, masz np połączenie z pl inwalidów, może jubilat??
Krysia czemu nie rozmawiasz z współlokatorem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu dziękuję za czujność, gapcio ze mnie mówiła mama że jak szkoły nie skończę to żeby choć czytać się nauczyć hihihih.
W ogóle jest jeszcze szansa na tą krówkę to się moja droga nie ciesz, ale ja Bartusiowi gotowa jestem ją zawieźć 🙂
Asia z fochami się rozszalała, Rafał nas zamorduje hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...