Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Daguś gratulacje!!! Kacperek cudowny! podobny do Ciebie ale brode to ma tatuśka 🙂 oklask dla Was !
Aga - super że udało się kupić pojazd dla Dam! - cieszę sie ogromnie i musisz nas jeszcze zabrać na przejażdzkę kieyś nowym autkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

heja 🙂
pewnie juz wszystkie zbieracie sie na spotkanie 🙂ale bym chciała z wami 😞 😞 😞
ale ja tez właśnie zbieram się do gminy 🙂 buziaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elus ja jestem 🙂 Bylismy u lekarza. Po zoltaczce ani sladu 🙂 ale nie zmienia to fakty ze krwiaczek zostal ale bardzo malutki. Zobaczymy co wymysla w czwartek w prokocimiu.

Lekarka wypisala nam recepte na mleko ponoc dobre na kolki ale jakos nie usmiecha mi sie zmieniac mleka bo czytalam ze po zmianie sa jeszcze wieksze rewolucje 😉 od poniedzialku witaminka D3 i mozemy zaczac werandowanie 🙂


Elus zalatwilas wszytsko?? Jeszcze raz gratuluje! Daga jak sie czujecie?? I jak Kacperek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie ze żółtaczki nie ma 🙂 i zobaczysz krwiaczek tez zniknie 🙂
a co do zmiany to warto może bo poco męczyć małą??? i siebie przy okazji??!!!
ja jak zmieniałam mleko to najpierw mieszałam z poprzednim mlekiem i tak stopniowo coraz więcej nowego i tak się przestawił 🙂
Załatwiłam tylko potrzebny w sumie był mój podpis i teraz tylko czekać jak przyjedzie firma zajmująca się budowa 🙂 tyle ze mogą przyjechać za rok 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 grum te wogóle przyjada i udało sie załatwić ta kasę bo jak bym chciała robić w własnym zakresie to ok 15 tys.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś my tu zasługujemy na prywatne zdjecie Kacperka 🙂 tak ze ja czekam 🙂
a załatwiłam sobie przydomową oczyszczalnie ścieków 🙂 to zamiast szamba i kanalizacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga mi polozna powiedziala ze powinna wypija DOBE URODZENIOWA MNIEJ czyli jak ma 5 dni to pije 40 ml itd a teraz ma 16dni i pije 70-110 ml czyli tak jak powinnna. Dopajam ja herbatkami z kopru, rumianku albo woda przegotowana bo tak poradzila polozna. Jak wypije np 60ml mleka to herbatki polowe mniej.

My juz naszczesciewszystkie papiery mamy zalatwione 🙂 tylko po PESEL do 4 tyg musimy sie zglosic. A i becikowe ale PAwel wczopraj byl i straszne kolejki 😉

Ela ja sie naczytalam na internecie o tych mlekach i nie wiem czy jest sens zmieniac... Zobaczymy zy butelka pomoze. Widfac juz roznice bo w nocy nie marudzila tak jak poprzednio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje drogie - my już po spotkaniu! - dokumentację formalną macie na mailach - no jeszcze jedna paczuszka idzie 🙂
bylo świetnie choć te dwie kozy zupełnie nie przystają do towarzystwa hihihi 🙂 ale i tak je lubie

i bardzo ładnie pozwolił Wam Kacperzasty pospać Daguś 🙂
Karinka może pomoże tylko ta butelka i dokładne odbijanie po jedzonku 🙂
Ela - gratki oczyszczalni - teraz to będzie sranko jak tralala hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu to Aga kazała zrobić i w dodatku wyjęła łyżkę z sałatki, żeby wszystkim wmawiać że jej nie dałam i nie mogła jej zjeść 🙂 A jak chciałam dać spaghetti lub naleśnika to żadna nie chciała - ale to nic zjem sama :P Następnym razem schowam słodycze i najpierw będzie obiad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, wypraszam sobie normalnie że nie umiemy się zachować i jakie tam kozy??!!
Asiu zarzuć focha 😉
Po za tym w ramach sprostowania, miałyśmy szok glukozowy i tyle.
Sałatka na stole była, ale bez łyżki, wrzucę zdjęcie,a co do spaghetti chciałyśmy ale cóż najadłyśmy się wzrokiem sałatki to wystarczy hihihi.
A tak poważnie było super, Aniu dziękujemy za gościnę 🙂
Co złego to oczywiście Asia hihih 😆 i 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za zdjecia 🙂 sa rewelacyjne!! Mam nadzieje ze dobrze Was rozpoznalam:P:P:P:P

Sliczne mmacie brzuszki kochane: no oprocz Krysi 🙂 ona ma sliczna Rozalke 🙂 Rozumiem ze ten przystojny chlopak to Piotr??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...