Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
asiula83 napisał:
Wszystko na tą biedną Asię 😉 a co ja mam poradzić jak na przejedzenie tak reaguję 😉

Karinka, dziękujemy 🙂


Aieńko - trzymaj oklaska i obiecuje następnym razem jak wpadniesz muszę zrobić dużą wyżerkę(no pewnie aż taka jak u Ani mi nie wyjdzie.... no ale 🙂 a tak serio to nawet z fazką jesteście super .... kozy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedzieć że mam autko pod domem, możemy sobie teraz jeździć 🙂
no chyba że urodzę 😁
Karina dziękujemy za komplement ale moich to tam nigdzie nie widać to komplement chyba nie dla mnie, ale i tak dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina a Twoje są małe??
Asia kupiłam małemu draniowi kebab, kurcze ale jestem miękka, zupy oczywiście nie tknął hihihi, a naprawdę smaczna i pożywna.
Jutro mu ją doprawie i będzie jadł 🙂
Jadę jutro zarejestrować swój wehikuł, oczywiście od razu problem kto będzie nim jeździł hihi. Ale mamy problemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moje kochane 🙂
Dziś ja pierwsza, super w końcu się udało 🙂
Zbieram się z rana bo jadę zarejestrować samochodzik a potem na mieszkanie.
Zatem odezwę się dopiero po południu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja też tylko na chwilkę bo zaraz zbieramy się z Rafałem (ma dzisiaj wolne) i kilka spraw musimy załatwić a potem wreszcie odbieramy wózeczek 🙂

Krysia, no ja zarzucam focha 😉 jak mogłaś z katarem jechać na spotkanie :laugh: :laugh: :laugh:
a tak poważnie to mi nic nie jest więc się nie przejmuj i bardzo dobrze że byłaś z nami kozami bo bez Ciebie to już nie wiem co ta Aga by wyprawiała :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 Sukces! Duperelek spal cala noc! Ta butelka jest rewelacyjna! Polecam wszystkim:P:P

Agus udanego dnia 🙂 i nie pogratulowalam nawet zakupu samochodu, wiec gratuluje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babki
Ja już prawie skończyłam słodkości :P kończę spaghetti, zostało troszkę naleśników.
Krysiu - gadasz głupoty, nic nikomu nie będzie.
Właśnie Aguś miękka jesteś, mój mały nie przepada za sałatkami to sobie sam nakłada, choć troszeczkę ale musi zjeść.
I dziękuję za przystojniachę, Piotruś się ucieszy jak mu powiem :P A jaki z niego pedant będzie, dziewczyny nie pisały jak zareagował na porozkładane zabawki w jego pokoju :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Asia 🙂

Ania taki syn to Skarb 🙂 🙂 chciala bym miec jeszcze synka 🙂 ale jak narazie wizja kolejnego porodu mnie przeraza 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...