Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Fakt, widać że weekend się skończył, rozpisały się że hej 🙂
Wiecie że ja po Piotrusiu w ogóle nic nie ćwiczyłam, a jak tak czytam co Wy robicie lub myślicie robić mnie ogarnia przerażenie .... Co do krówki nie mogę się doczekać, i jakie to spotkanie? ha? o marcowym wiem, a pomiędzy? spowiadać mi tu się zaraz 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ale Ty jesteś chudzinką i taka zostaniesz. Co najwyżej urośnie Ci brzuszek ale to taka mała piłeczka 🙂
A co tu taka cisza zaległa??
My po wizycie położnej, wszystko jest super, ale mała muszę kąpać w oilatum, ma przesuszona skórę po porodzie. Do tego doradziła mi co robić z nawałem pokarmu a właściwie potwierdziła co mi doradziła Krysia i tu Krysiu bardzo dziękuję 🙂
Pępuszek jest ok, ładnie schnie, gdyby był jakiś problem to mam do niej dzwonić 🙂
Super babka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też cały czas jestem, miałam tel. dzwoniła kuzynka Andrzeja i tak nam godzinę zeszło hihihi.
Seriale się skończyły nie ma co oglądać. Ja też zaraz idę się myć bo mój kwiatuszek wstanie niebawem.
Tatusia już wygoniłyśmy do innego pokoju 🙂 niestety pochorował się nam biedak, musimy się asekurować. Ale na dzień albo dwa 🙂
Nie wiem jak będziemy bez niego spały 😞
Wiecie co tak mnie na sentymenty wzięło na wieczór, ale pomyślałam sobie że jestem prawdziwym szczęściarzem, nie dość że tak wspaniały mąż, udany syn to jeszcze to malutkie szczęście. Aż brak mi słów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane 😘

Zaczynamy dzis drugi miesiac 😁

Moje duza dziewczyneczka 🙂

Wczoraj zakupilam pierwsze sodnie normalne znaczy nie ja tylko siostra Pawla mi kupila bo mierzylam jej i sa dobre: W koncu ciazowe ida w odstawke 😁

A ha ja pisze za wczasu zeby potem nie bylo ze sie znow wystawiam 🙂 jesli chodzu o spotkanie to ja bym wolala zeby moja mala miala juz skonczone 2 misiace czyli tak na poczatku kwietnia koniec marca. Nie wiem jak inne dziewczyny ale przemyslcie to bo tak jak mowie nie chec zeby bylo tak ze ja znow nie pojawie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko ostatnio Ci właśnie pisałam ze bije od Was szczescie ze nie sposob tego nie zauwazyc 🙂 Tak masz racje jestes szczesciara 🙂

Ja tez jestem szczesliwa bo mam Paulinke i teraz caly swiat moze dla mnie nie istniec. Jetsem w niej zakochana po uszy 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagus ja slyszalam ze powinna pic tyle ile na jedno karmieniecczyli ok 100-120 ml dziennie 🙂 ja rano robie herbatke potem poopludniu i na noc takze nie za kazdym jak sie jej chce 🙂

dzieki za oklaska:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babeczki
taka piękna pogoda się zapowiada, że wcisnęłam się dzisiaj w sukienkę 😉Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, a to dopiero po 14.00. Aha i jutro mnie nie będzie, tak żebyście się nie martwiły - robię sobie wycieczkę po urzędach :P
Karinka my Cię chyba będziemy tylko ze zdjęć znały.... zobacz jak juz ładnie, może dasz się namówić na spotkanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My dziś zaczynamy 38 tydzień 🙂 więc już z górki. Rafał namawia Paulinkę na wcześniejsze pojawienie się na świecie niż 15 marca ale ja coś czuję że to wcale łatwe nie będzie 😉

Karinka, gratulacje dla Was 🙂 Drugi miesiąc, jak to przeleciało 🙂

Daguś, a Ty masz bardzo grzecznego synka skoro tak bez problemu sam sobie śpi, no ale to przecież facet 🙂

Ania, a Ty nie szalej w tych urzędach i powodzenia dzisiaj u lekarza, koniecznie daj znać po wizycie co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane
A ja dziś wykończona, Amelia spała w miarę budzi się dwa razy w nocy, natomiast od ok 6 rano złapały mnie takie boleści wszystkiego, nerka mięśnie, kości macica krocze ucho a przede wszystkim miałam takie dreszcze że szok, n ie mogłam wstać ani zawołać Andrzeja z zimna nie mogłam się ruszyć, po ok 1,5 godzi zadzwoniłam do niego bo przecież spał na dole, owinął mnie kocem zadzwonił do położnej.
Teraz zażyłam przeciwbólowe ale z trudem się poruszam, do tego zaczęła boleć mnie głowa łącznie z zawrotami. Kurde masakra jakaś. Teraz mała śpi ale nie wiem co będzie potem. Ręce znów zaczęły drętwieć, skurcze macicy jak do porodu, nie wiem co się dzieje. Pojechał teraz Andrzej po leki do apteki i herbatki wygrzewające bo przecież wiele nie m ogę. Myślałam że od nawału pokarmu ale w sumie nie jest tak źle zaczęłam powoli nad tym panować.
KArinko gratuluję drugiego miesiąca, a Asia masz oklaska za 38 tydzień, proponuje w przyszłym tygodniu rodzić, może być 5 Adrianowi na imieniny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...