Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Aga nie broi tylko napisała swoje zdanie, nie chciała nikogo dominować, choć nie ukrywam że chciałabym być Dominą hihihih, muszę zaproponować to Andrzejowi 🙂 😆 😆 😆 😆
Cały konsensus tej afery mam na gg i wynika z niego że Ela ine ma poglądów PISutylko chciałą udowodnić że jej nie zdominuje hiihih, zupełnie nie wiem dlaczego ale kobiet jeszcze nikt nie zrozumiał a już tym bardziej kobieta.
Gdzie się baby kłócą nigdy racji nie będzie 🙂
A propos dam, moja Amelia prawdziwa kobieta humorzasta znaczy się śmieje się a za chwilę płacz hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś nie kupiłam ich jeszcze, jak przyjadę do Ciebie to sobie kupimy a co 🙂
No widzisz jak to z nami jest, przyznaję się że znów ci spraszam do domu obcych 😁 😁 😁 😁 😁
Mój Ameliuszek już śpi, zobaczymy jak długo hehehe..
A propos żenady związanej z pogrzebem mam jeszcze coś bardziej żenującego

15.04.2010r.

KOMUNIKAT!

W związku z uroczystościami żałobnymi, które odbędą się w Krakowie mogą nastąpić ograniczenia lub przerwy w dostawie internetu niezależne od naszej firmy.

Za utrudnienia przepraszamy,
zespół Skawsoft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz swój na swego trafił hehehe.
Szkoda tylko że po wieśniacku nie możesz wryć się do Dagmary ma kawę hihihi i ew na kanapkę 😁
( teraz mnie opieprzy że na obiad gości spraszam heheheh)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizze?? karmisz piersią
Zasada zastaw się a postaw się nasuwa mi myśl, znowu monotematyczna ale niedzielnej szopki, remontują mi drogi całą Balicką, Królowej Jadwigi i Mirowską, bo jak Obama będzie jechał to wstyd po dziurach, Ale oczywiście pieniędzy an to nie ma więc zastaw się..... heheheh, a wizy i tak będą 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Przynajmniej jedna pozytywna rzecz z tym związana, nie będę mieć dziur po drodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś ja Cię obronie i z honorem ugotuję tą pomidorówkę.
A Asia ma rację, co z tego że Ania ( czyt. Krzyś) nagotuje skoro i tak nie będzie jak zjeść.
A propos Asiu naleśniczka?? 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...