Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
wieśniary, kury domowe z rozumem z podstawówki, z kim ja się zadaję 😉 😉 😉???

Aguś, ja to bym ją chętnie obudziła ale jak zaśnie to koniec. Śpi jak kamień. Nawet w szpitalu żadna położna nie dała rady jej obudzić. Teraz śpi dopiero od 45 min więc jeszcze dam jej chwilkę póki się ze wszystkim sama nie ogarnę, ale potem nie ma spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz tak na poważnie, doświadczone mam dzisiaj takie dziwne uczucie w brzuchu jakby wszystkie wnętrzności podnosiły się wyżej tzn jakby się wszystko przesuwało w górę łącznie z dzieckiem... uśniło się mi coś czy tak jest? wiecie ja wieśniara to nie wiem 🙂 pytam miastowych hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jest.
Wczoraj prze chwile nie pisałam u nas , ale napisałam na marcu i zostałam o tchórzostwo posądzona 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Tak ze Asia uważaj 😜 😜 😜 😜.
Obudziłam w końcu moje dziecko, teraz jemy.
Ile było żalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ja właściwie też,
Amelia zjadła i leży ale baaaardzo jest niezadowolona.
Daguś a jak tam Kacperek, coś uciekłaś, przestał marudzić??

Nie wiem czy Krysia się do mnie będzie odzywać ale zapytam jak Rozalka z odstawianiem od piersi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Daguś Amelia będzie mieć po mnie charakter a widziałaś ostatnio na forum, jak wrzód na d...ie jestem hihiih.
Wy zabijają się, ale cóż przynajmniej nie będą nudnego życia prowadzić.
Po za tym Daguś okres dojrzewania jest trudny więc więcej tolerancji hiihih.
Asia Amelia niezadowolona bo leży a nie śpi, ale póki co moje śpiewy i skakanie ją zabawiło teraz leży na macie i .... ogląda się w lusterku dosyć zadowolona tym co zobaczyła hehehe.
A mleczko ciociu Asiu to ja uwielbiam , mogłabym więcej i więcej hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś faceci są z kosmosu, oni nic nie rozumieją.
Choć przyznam że odkąd Andrzej wstaje w nocy do małej jest wyjątkowo wyrozumiały.
Natomiast trzeba było mówić że masz podły nastrój pogotowie nastrojowe przyjechało by ci go poprawić 🙂
Moja teraz leży spokojnie , Asia miała rację tyle pyszności.... wcina sobie bluzkę, jak jej zabrałam to w bek, teraz znów wcina i jest szczęśliwa i biegnie sobie.
A propos złego samopoczucia, ja ostatnio mam zawroty głowy nie mam pojęcia dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...