Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Nie nic nie piłam;d ale trochę powagi ludzie dajmy narazi spokój historia oceni sama dobry przykład jest w USA ale polecam przeczytanie jakiejś książki o ich prezydentach a szczególnie o ty który był krytykowany jeszcze bardziej niż Kaczyński a teraz co??.....uczmy się na błędach innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
Karina89 napisał(a):
Ela o co Ci chodzi z tym mysleniem?


drogie panie bez kompromitacji bo pomyśle ze poziom jest z pod budki z piwem.... 😁

Elu jednak piłaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina89 napisał(a):
Ela nie uwazasz ze troche przeginasz?? To ze mamy rozne zdania nie upowaznia Cie do tego zebys twierdzila ze slabo z mysleniem itd....


głupie pytanie głupia odpowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziwuszki 🙂
Jak mineła nocka? Amelka spala? Asia a Paulinka? Moja ślicznie spala i dalej spi 🙂 a ja pije kawke i moze pojade do siostry alenie wiem bo pogoda jakas do pupy 😞

Dzis Ania wychodzi tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej my też już na nogach, Amelia spała. Obudziła się o 1 na butle potem o 6 🙂 w międzyczasie dwa razy po smoczek 🙂 ale i tak było ok. Teraz sobie marudzi w łóżeczku, może jeszcze uśnie 🙂
Karina ja też piję kawkę, my dziś jedziemy do mojej firmy, muszę zawieźć papiery o dodatkowe macierzyńskie.
Chciałam powiedzieć jeszcze że chyba nie będę zaproszona na urodziny do Bartka, tak sobie myślę hehehe 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus Bartus z tej racji ze jestes jego ulubiona Brzuszkowa Ciocia napewno Cie zaprosi 😁 😁

Bardzo sie ciesze, ze AMeliuszek (jkaie to słodkie, podoba mi sie, to tak jak Paulinuszek hah) ślicznie spał w nocy 🙂 🙂 Aga smacznej kawki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina to przeróbka od okruszka.
Dziękuję wzajemnie 🙂
Ameliuszek jest baaaaardzo towarzyski, wystarczy że się pojawię i przestaje marudzić 🙂
Boże za ten uśmiech dałabym się pokroić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bartulex napisał(a):
cruella napisał(a):
Normalnie ale mam ciśnienie. Kurwa mać słyszałyście o pomyśle pochówku pary na WAwelu?? Matko to jakiś kretynizm, ależ trzeba mieć tupet żeby tego zażądać. Rozumie smutek rodziny ale bez przegięć. Mam takiego nerwa że aż mnie zatyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak was czytam i sama nie wieze co wy za bzdury tu piszecie???
napisze moje zdanie co do pochówku...
jesli znacie jaka jest historia to dowiecie się tez ze na wawelu leży król który kiedyś zdradził polske a mimo to tam go pochowali.
teraźniejsi prezydenci jeśli nie wiecie posiadają insygnia królewskie które przekazują sobie po wyborze swojego następcy, a dowiedzcie sie trochę na temat Kaczyńskich to zrozumiecie jakim był patriotom i nasz kraj by wystawiony na piedestały przez niego. Jego następca jucz na pewno nie będzie patriotom i będzie sie chciał podobać nie nam a prezydentom z zachodu.
troszkę historii i wszystko zrozumiecie. a zobaczycie nie zaleznie czy wam sie to bedzie podobac czy nie nasze dzieci beda sie uczyc na historii o kaczynskim i to nawet nie ze wzglegu na jego prezydenture tylko na jego karte solidarnościową i działalność w podziemiu.


święte słowa Ela! mam dokładnie takie samo zdanie! Kaczyński zginął na służbie i z dotychczasowych prezydentów III RP jako jedyny moim zdaniem zasłużył na ten zaszczyt. Nie rozumiem ludzi którzy na codzień nie są patriotami, raczej nie praktykującymi chrześcijanami a teraz chcą decydować kto ma wstęp do katedry Wawelskiej! to jest przesada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu cieszę się że popierasz zdanie Elżbiety ale dajmy już dziś temu spokój. Ela dość wczoraj na obrażała nas. Mam nadzieję że Ty w jej ślady nie pójdziesz 🙂
Jej zdaniem jak masz inne zdanie jesteś głupi a rozmową z taką osobą jest na poziomie "spod budki z piwem" cokolwiek to znaczy bo nie wiem, nie prowadzę rozmów pod budką z piwem 🙂
Sprawa niestety jest przesądzona, pozostaje nam płakać lub się cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze dajmy juz spokoj ztym tematem bo niepotrzebnie robia sie jakies aferki 🙂 🙂

Agus z Paulinka jest to samo 🙂 Ona chetnie bedzie lezala w lozku na pleckach ale pod warunkiem ze ktos bedzie przy niej i sie z nia pobawi i wtedy od razu usmiech od ucha do ucha a jak tylko odejde na dwa metry od razu łeeeeełeełeeeeeeeeee taka natura dzieciakow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina jednym słowem mamy baaaardzo towarzyskie dzieci hihiihih.

Ciekawe jak spała dziś Paulinka z Asią. W ogóle trzeba Wam będzie rozróżnić dzieciaczki, mała Asi jest tak do niej podobna że może Asia będę na nią mówić hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim skromnym zdaniem naubliżałyście sobie nawzajem, Ela miała inne zdanie niż Aga Ania i Karina więc wszystkie sie na nią rzuciłyście - przyznam że niektóre propozycje pochówków na Wawelu przerosły moją małą głowę... hihi i nie doceniacie widzę rozmów przy budce z piwem 🙂 zachowałyście się jak baby na jarmarku!!!!!!! a gadaninę rozpoczęła Aga - nie Ela
no ja chciałam powiedzieć ze jak dla mnie Prezydent Kaczyński zasłużył na to żeby spocząć obok królów Polski i powinien tam leżeć - i piszę to bo chce wyrazić swoje zdanie na ten temat, a teraz spadam bo czuje że zaraz otworzycie swój kram :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu ostatni raz się odniosę do wczorajszej sytuacji.
Ani razu nie napisałam Eli ze jest głupia lub bezmyślna ani nie porównałam jej rozmowy do poziomu spod budki. Owszem jak rozmowę zaczęłam ale nikogo przy tym nie obraziłam. Jeśli masz wątpliwości przeczytaj jeszcze raz całą rozmowę, jeśli uważasz że obraziłam zacytuj mi proszę wtedy Elżbietę przeproszę za to. Ale nie za inne zdanie.

Daguś moja teraz żali się w leżaczku hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...