Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ania wychodzi jutro , niestety w nocy Szymek jej się zachłysnął i zaczął się dusić i lekarka na wszelki wypadek ich zostawiła jeszcze na dziś.
Śmiałam się do niej bo kombinowała aby urodzić do 15 to wyjdzie dziś i co hehehe
Ameliuszek słodziak nie 🙂 to tu są takie skromniejsze uśmiechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ale mam ciśnienie. Kurwa mać słyszałyście o pomyśle pochówku pary na WAwelu?? Matko to jakiś kretynizm, ależ trzeba mieć tupet żeby tego zażądać. Rozumie smutek rodziny ale bez przegięć. Mam takiego nerwa że aż mnie zatyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina normalnie kopnęłaś leżącego. Słyszałam że te kurwy chcą nazwać ulicę ale całe rondo??
Kurwa mać niech zmienią nazwę rynku głównego na rynek Kaczyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze nie dość że nic innego nie można obejrzeć to jeszcze taki skandal. Ośmieszamy się nawet w takich sytuacjach.
Jaruzelski też był prezydentem czy dla niego , Kwaśniewskiego i Wałęsy też znajdzie się tam miejsce??
Miejsce pochówku Królów Polski!!!!!!
A niedawno nawet nie dostał nagrody Honorowego obywatela Krakowa a leżeć będzie na Wawelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale mam ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w gruzji dostal miano honorowego bohatera panstwa czy cos takiego....
Dla mnie conajmniej dziwne!
Takze dzieczyny za parenascie lat jak cos tez pochowajcie mnie na Wawelu! Skoro on moze to i ja chce!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina, Aga jaja sobie robicie z tym Wawelem? ja sie wyłączyłam z oglądania bo mnie normalnie ściska jak tego słucham...
a co do całego zdarzenia cóż jest to przykre ale qwa nie przesadzajmy!!! Kaczyńską świętą jeszcze troche ogłoszą a tak na marginesie co ona robiła? powiedzcie mi na świecie nic się nie dzieje prócz Kaczyńskich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że ona nic nie robiła a na piedestał ją wynoszą.
Laska na forum tvn24 napisała że miał przyjaciół na Podhalu to się mu należy, kurwa mać ja też mam przyjaciół na Podhalu i co pochowają mnie na Wawelu??
Ba ja mam nawet w samym Krakowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...