Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Krysiu nie biore magnezu tylko Feminatal 400 zaraz sprawdzę czy można brać magnez czy tam już jest jak co to spróbuje z magnezem może pomoże... normalnie jestem zdruzgotana co będzie dalej jak się brzuch w końcu pojawi...
Aga na oklaska czekaj bo nie moge teraz walnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spałam całe 45 min ale i tak zdążyłyście się mi przyśnić, ehhh i z wrażenia się obudziłam. Teraz to się czuję jakby mnie walec przejechał.

Krysia, Twoje wykłady powalają, ja co prawda też nie wiele rozumiem ale zrzucam to na to że jeszcze śpię ale mimo wszystko zgadzam się z Tobą!!!

Florcia, nie przemęczaj się skoro masz krwawienia, najważniejszy teraz odpoczynek!

Zgadzam się z Agą co do poduszki - potrafi zdziałać cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani spokojnie możesz brać magnez albo aspargin 🙂 na początek bierz 1x dziennie 🙂
Dzięki za oklaska będzie co zabierać hihihi.
Mają laski zajęcie nie, anitkowi z lutówek zabierają równo co 2 godziny hihihi, widzę że mnie też 🙂
Ja po 13 latach też miałam swój drugi debiut apotem będzie 3 bo znów za 13 lat, jak zapomnę te noce nie przespane hihihi. Matko ile ja będę mieć lat za 13...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi ja dałam Ani i Asi - Asi za poparcie 😉 a Ani bo ma tak malutko i jeszcze cierpi - no i jeszcze musze Ci powiedziecv ze 2 trymestr jest całkim lajtowy tak ze to juz niedługo 🙂 o magnez mozesz lekarza spytac ale nie powinien zaszkodzic mi kazal lekarzbrac bardzo duze ilosci magnezu.... al to zalezy od gina chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziękuję dziękuję 🙂 może kiedyś w końcu Was wszystkie poznam 🙂
co do trymestrów to pierwszy miałam spoko więc w sumie nawet nie wiem, że jestem w ciąży gdyby nie małe kłucia i latanie po lekarzach 🙂
a miałam zapytać Aga Ty serio z tym, że za 13 lat powtórka? jeśli tak to hyle czoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem śmiertelnie zakochana w mojej Amelce. Boże cały dzień dziś się uśmiecha, ale już tak świadomie, wybaczam jej te nie przespane noce hihihi.
A jak opieprza kota w bujaku, śmiechu warte hihihi. Moja śpi na brzuchu jak ją śpiącą położę inaczej wrzask, taką pozycje akceptuje tylko w kąpieli w wanience 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...