Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

cruella napisał(a):
Normalnie ale mam ciśnienie. Kurwa mać słyszałyście o pomyśle pochówku pary na WAwelu?? Matko to jakiś kretynizm, ależ trzeba mieć tupet żeby tego zażądać. Rozumie smutek rodziny ale bez przegięć. Mam takiego nerwa że aż mnie zatyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak was czytam i sama nie wieze co wy za bzdury tu piszecie???
napisze moje zdanie co do pochówku...
jesli znacie jaka jest historia to dowiecie się tez ze na wawelu leży król który kiedyś zdradził polske a mimo to tam go pochowali.
teraźniejsi prezydenci jeśli nie wiecie posiadają insygnia królewskie które przekazują sobie po wyborze swojego następcy, a dowiedzcie sie trochę na temat Kaczyńskich to zrozumiecie jakim był patriotom i nasz kraj by wystawiony na piedestały przez niego. Jego następca jucz na pewno nie będzie patriotom i będzie sie chciał podobać nie nam a prezydentom z zachodu.
troszkę historii i wszystko zrozumiecie. a zobaczycie nie zaleznie czy wam sie to bedzie podobac czy nie nasze dzieci beda sie uczyc na historii o kaczynskim i to nawet nie ze wzglegu na jego prezydenture tylko na jego karte solidarnościową i działalność w podziemiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu ja historie znam dobrze bo to mój konik ale.... nie jestem za... takie jest moje zdanie. Co do patriotyzmu błagam podaruj, Wałęsa taki sam jak on działacz, Walentynowicz również działaczka i też leciała z nimi i co jej nie pochowają? Kaczorowski nie był patriotom? albo wszystkich albo nikogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 napisał(a):
Elu ja historie znam dobrze bo to mój konik ale.... nie jestem za... takie jest moje zdanie. Co do patriotyzmu błagam podaruj, Wałęsa taki sam jak on działacz, Walentynowicz również działaczka i też leciała z nimi i co jej nie pochowają? Kaczorowski nie był patriotom? albo wszystkich albo nikogo...


Ale tu teraz nie chodzi o działalność i o patriotyzm tylko tak napisałam, a wam konkretnie chodzi ze to miejsce dla królów wiec powiedziałam na temat insygnow.
a co do Walentynowicz to ona była tylko "żołnierzem" a Kaczyński przywódcom.
i to on zgninoł podczas swojego "panowania" a nie Wałęsa. i pewnie gdyby rodzina Kaczorowskich tez chciała by go na Wawelu pochować to nie odmówiono by
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu a wiesz kto to był prof. Geremek( też zginął śmiercią tragiczną) czy Kuroń. A ich rodziny nie wpadły na tak wspaniały pomysł aby leczyć swoje kompleksy leżeniem na Wawelu.
Po za tym kompleksy leczy się u psychiatry 🙂
Po za tym Wałęsa ma większe zasługi dla naszego narodu, nie sposób w jaki umierasz decyduje o tym, że położą Cię na Wawelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geremek, Kuron zaden z nich nie był prezydentem, a Wałęsa zasługi ma owszem ale to media powoduja te propagande ze wieksze bo wystarczy zagłebic sie w noty historyczne.
A prezydent to nie wszyscy i jemu wawel sie należy, nie przez sposób śmierci ale przez stanowisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierz znajomych i ludzi którzy podzielają twoje zdanie i proponuje protest........... 🙂 tylko nikt was nie usłyszy bo nawet główny wróg Kaczyńskiego TVN i grupa ITI o dziwo trzymają fason i chyba poszli po rozum do głowy wiec nikt was nie usłyszy......A co do Wawelu to karty historii trzeba wypełniać dalej ...........Ktoś musi tam spoczywać...... A ze brak już tak wspaniałych Polaków jak Sobieski, Jagiełło...to już nie nasza wina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to upychamy byle czym.
Kart historii nie tworzy się mimo wszystko.
Elu czytam na forum tvn24 i rmf24 i na tysiące komentarzy znalazłam jeden popierający a wiesz jaki był powód??
"Bo na Podhalu miał przyjaciół", takich Ty masz sojuszników 🙂
Masz prawo do własnego zdania ale nie unoś się jeśli ktoś ma inne, a jak brak argumentu to zakończ rozmowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle czym jest twój komentarz. Z TVN to nic nie zrozumiałaś (co innego forum w internecie a co innego prezenter w Faktach w godzinach największej oglądalności plus programy publicystyczne z wyłączeniem kawy na ławę którą Rymanowski prowadzi bardzo obiektywnie.) A Fora ?? to raczej słabe miejsce do czerpania wiedzy i kształtowania sobie kręgosłupa moralnego. A poza tym dziwi mnie twoje zdanie ze ja sie unosze .............ty masz prawo do swojego zdania A ja nie ???

Jak nie rozumiesz treści w nawiasie to cie przeceniłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg ciebie w poprzednich postach media sieja propagandę a wtedy gdy napisałam post o tvn pokazywali protestujących których jednak widać 🙂
Masz prawo do własnego zdania, jak każdy z nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protestujacy to własnie byli ci którzy jeszcze do południa mieli świeczuszke w opisie na gg a teraz pisza ze "Wawel dla wszystkich -skandal". Czysta polska obłuda.....
i widze ze to co umieściłam w nawiasie w poprzednim poście w ogóle nie zostało zrozumiane przez ciebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mnie przeceniłaś. Świeczuszka jest dla zmarłego ( każdego) z szacunku, ale nawet w żałobie trzeba mieć umiar.
Po za tym nie wiem czy wiesz ale córka prezydenta ie chce pochować go na Wawelu, to kolejna fanaberia jego brata. Tyle z szacunku. Nawet śmierć własnego brata wykorzystuje.
Po za tym Elu nie podpieraj się czymś co sama wcześniej krytykujesz ( media)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze słabo z myśleniem a telewizor to chyba masz od soboty w domu lub oglądasz same bajki lub coś takiego na pewno nic związanego z polityką i tym co dzieje się w naszym kraju 🙂 .............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...