Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

A tu już weekendowa cisza pełną parą 🙂
U nas noc do dupy, coś mi się zepsuło" dziecko. Mam nadzieję że to tylko chwilowe 🙂
Karina kaszak kukurydziana, i chyba pomaga bo dziś również właśnie zrobiła piękną kupę 🙂

a my dziś idziemy po południu na sushi moje ukochane, mój mąż i córka zabierają mamę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani są naprawdę 🙂
Młody pojechał na weekend, ale już mi ciśnienie podniósł bo się okazało ze ma mecz a on w czarnej dupie za przeproszeniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja dopiero teraz bo od rana wpadłam w wir porządków 🙂
Noc super, dziecko wpadło mi w regularny rytm i nie ukrywam że bardzo mi się to podoba bo mogę sobie wszystko ładnie zaplanować 🙂 mam nadzieję że już tak zostanie 🙂
mieliśmy iść dzisiaj w góry ale kolega się na popołudnie zapowiedział i niestety nic z tego

Ani butelki są super? a chcesz karmić naturalnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My walczylismy pol godz z kupa 😞 Mała ten sok jakblowy tak poczochrał ze zanim mi sie udalo doprowadzic jej pupe do pazadku to zuzylam 5 pampersow. Ja jej zmieniam a ta kupa, i tak w kolko. No ale wazne ze jej sie udalo zrobic ale na poczatku wyszla twarda, potem normalna a an koncu zadka wiec na razie z soczku zrezygnujemy. W ogole dzis dzien do dupy, pogoda niezbyt rewelacyjna, mialam ja wziac do nosidla jak wstanie ale chyba nigdzie nie pojdziemy bo zaraz bedzie lało coś mi się wydaje. Buziaki 😘

Smacznego Aga 🙂 Asia miłego wyjazdu a Tobie Daga udanego spacerku choc pogoda nam dzis nie idzie na reke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już w domq wykąpane i nakarmione zasypiamy a mama z tatą mają czas dla siebie 🙂
Karin żałuj że nie zabrałaś Paulinki na spacer my byliśmy na rynku bo w ZEN na tomasza a potem zakupy 🙂
Pogoda pięknie dopisała słonko świeciło cieplutko po prostu rewelacja 🙂

My dziś piłyśmy soczek wyciśnięty z jabłka, bardzo nam smakował a z kupą już nie mamy problemów, kaszka kukurydziana wystarczyła 🙂
Teraz oglądamy usta usta i delektujemy się winkiem 🙂
Na zdrowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mowilas ze bedziecie na Rynku 😞

Mis po tej ogromnej(!!!) kupce spal 2 godziny co jej sie zadko zdaza 😁

Teraz spi, przed chwila zasneła. A my.... no coz standart, zamulanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam że idziemy na sushi a tylko edo jest na Kazimierzu reszta na rynku, sorki nie pomyślałam aby dokładniej opisywać.
A mielibyście ochotę przejść się z nami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂
Paulinka grzecznie śpi, dzisiaj była tak zmęczona że musieliśmy ją wcześniej wykąpać. Przez cały dzień spała 45 min więc nie dziwne.
My teraz mamy czas dla siebie 🙂 i zamierzam go dobrze wykorzystać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
u nas dzień poszedł świetnie 😜 kupiłam sobie bluzkę na egzaminy niby na 9cio miesięciowa ale wygląda normalnie 😁 mój się załamał jak zobaczył ciuchy ciążowe bo były straszne!!! a najgorsze, że wszystko wielkie 40 i większe 😮
mój właśnie chrapioli, karpatka się piecze a ja usta usta trenuję 🙂
Aga ja byłam w Krakowskiej więc można było się spotkać...a ja nie mam pojęcia gdzie dają sushi w Krakowie...
Asiu chce karmić cycem ale wiesz zawsze lepiej się zabezpieczyć, przynajmniej w tej kwestii 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor 🙂 Ja niemam sposobow na zatwardzenie ale oliwa to chyba dobry pomysł 😁 😁

My dzis bylismy na wsi u Dziadkow Pawla, potem u mojej babci a potem u siostry 🙂 dzien bardzo mily 🙂

Dzidziak juz spi a ja tez sie klade bo jestem padnieta 😞
Daga jak po wczorajszym winku 😁??
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...