Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

wypadające włosy to efekt uboczny ciąży, niestety a karmienie piersią pogłębia ten efekt.
Mnie też wypadają ale nie wiem czy coś pomoże, dobrze jest trochę podciąć i przeczekać choć oczywiście witaminy tylko mogą pomóc a nie zaszkodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadaly na poczatku a teraz bardziej mi sie łamią od farbowania a jesli chodzi o przetluszczanie to nigdy nie utrzymywały mi sie tak swieze wlosy jak teraz. Myje co 2 dni ale na upartego mogla bym myc zadziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego Daguś pytałam , odżywka pogorszyła by tą sytuację, ja normalnie myję włosy raz w tygodniu a teraz muszę myć dwa razy, ale mam nadzieję że to chwilowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia dzisiaj dzisiaj jeszcze chwile i się zbieram....
a na włosy jak to ostatnio pan w aptece powiedział, każdy suplement jest taki sam i tak samo może zadziałać albo nie na określoną osobę...polecał brać każdy przynajmniej 2 miesiące a jaki wybierzesz twoja sprawa...ja mojemu kupiłam hapan toten czy jakoś tak i na niego działało przestał się sypać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podziewacie? Moj Mis spi od poltorej godziny az dziwne...
Musze zamowic tort a ponoc sa strasznie drogie 😞 niewyrobka z kasa. 500 zl szczepienia do tego przygotowanie chrztu i na wozek nie starczy.

Znacie jakas cukiernie godna polecenia albo osobe ktora moze zrobic tort ładny i nie drogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam cukiernie albo na stradom albo moja ulubiona u Śliwy jest na Królewskiej na rogu koło policji 🙂
Moja tez spała 1,5 godziny a teraz wierzga na macie , zaraz zupka. Gotowana się przyjęła dziecko nie pluło nie miało zaparć i nie bolał brzuszek, kupa dziś piękna 🙂 tak więc GOTUJEMY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuuu to nie dobrze że Paulinka ma problemy z kupką 😞 u nas regularnie codziennie jedna kupka także super 🙂 Teraz Paulinka leży na macie i krzyczy bo rozmową tego nazwać nie można na misia a co on winny że nie może nic powiedzieć 😉
Obiadek już gotowy i czekamy na tatę 🙂 i całe cztery dni jest z nami, suuuuper 🙂

Aga daj znać co Ci lekarka powiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa nie mam kiedy zadzwonić hehehe.
U nas prócz incydentów z kupą też nie ma problemów, raczej codziennie a czasem co drugi dzień 🙂
Nam tato wróci dopiero wieczorem, ale za to też mamy 4 dnia razem 🙂

Dziewczyny macie pomysły na prezent na dzień ojca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...