Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

No tak tylko pytam, bo w sumie na nasze też nigdy jeszcze nie dotarłaś 🙂
Może ten spacer w przyszłym tygodniu się uda to dziewczyny będą miały przyjemność Cię poznać bo chyba nadal tylko My się znamy 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nadal tylko my 🙂 mam nadzieje ze sie uda ale to zalezy od pogody bo tylko ona w tym momencie nam nie sprzyja 🙂 tylko nie we wtorek i srode bo mnie nie ma, jestem u siostry bo mamy szczepienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:0

Daga pogoda Ci sie raczej nie udala 🙂 Sa wozki w entliczku? Sama bym chetnie pojechala ale na taka pogode nie da rady 😞

U nas noc w miare. Mała przebudzila sie po cumla co sie jej zadko zdarza. Nie wiem czy to nie zabki 😞 w poniedzialek badania moczu przed szczepieniami. A w nocy była taka burza ze szok!

Jak mija dzien?

Buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,
U nas nocka boska pod względem Ameliuszka spała uwaga.... od 19.30 do 6 rano potem butla i dalej śpi rekord nasz
No ale tyle radości bo w nocy padał taki deszcz że maskara, krople wielkości jaja kurzego, no a ja mam okno w dachu nad głową, więc nie spałam w ogóle próbowałam kołdrę nałożyć na głowę ale nie pomagało, błagam potrzebuje słońca.
Dom znów stoi nam w wodzie, nawet nie chce wychodzić i oglądać tego 😞 😞 😞

Karina no widzisz wzięłabym Cię ale nie jadę do entliczka na wyki tylko dlatego żeby się nie pchać w korki a u Dagi jestem w 20 minut autostradą a to strasznie nie po drodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus innym razem nas zabierzesz 🙂 mam nadzieje ze pogoda sie poprawi w przyszlym tygodniu 🙂 🙂

Mialam isc kupic sukienke dla siebie na chrzest i moze dla malej, dla siebie mam juz upatrzona i nie droga ale w taka pogode do dupy mozna isc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam 🙂
Moja już śpi, padłą dziś jak komar 🙂 nawet nie dojadła do końca 🙂
Czy wy też widzicie słońce za oknem?? 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie przyszłe i obecne 🙂.Bardzo bym chciała do was dołączyć o ile mnie przyjmiecie 🥴 Na początek się przedstawie:mam na imię Gośka 25lat mieszkam w Krakowie na Woli Duchackiej i Moja córeczka Nikola ur.7 stycznia 2010r.A z Karinką się już wirtualnie znamy dzięki niej znam tą stronkę 😜 pozdrawiam was serdecznie i wasze dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiek, cieszymy się że do ans dołączyłaś choć żałujemy że tak późno 🙂
Słyszałam że na styczniu organizujecie spotkanie, my też się tutaj znamy i spotykamy.
Jeśli pogoda dopisze to w przyszłym tygodniu się zobaczymy 🙂
A propos do wtorku oglądałam pogodę i ma być bosko... to co wtorek?? może poniedziałek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też smutno,że tak późno 😞 tylko,że wczesniej jakoś nie wchodziłam wogóle na takie stronki od lutego czasem na babyboom 🙂 nie mam zadnej koleżanki z maluszkiem z Krakowa i tak czasem nawet z kim pogadac nie mam 😞 przyszły tydzień od poniedziałku mają byc straszne upały ciekawe czy im się sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Gosia moja jak się okazuje sąsiadko 😉
ja spadam leżeć z moim mega brzuchem 😉 Aga widziała więc wie o czym mówię...
dlaczego każdy dobrze zapowiadający się długi weekend w Krakowie musi mi tak dać w dupe 😞 ide nie smęcę wam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...