Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie mam nr do Krysi. No trudno.
Gosia prawda, glupie pytania zadajesz.

A godz mniej wiecej ktora? Ja o 13 mam karmienie ale jak cos moge ja nakarmic gdzies. Aga zazdroszcze Ci ze w kazdej chwili mozesz wyjsc z dzieckem przed dom na polko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina jedzenie pakujesz ze sobą, ja też karmię o 12 a o 13.30 je zupkę więc biorę wszystko ze sobą 🙂
A co do Krysi jakby miała ochotę na nasze towarzystwo to by tu z nami była więc ja nie mam zamiaru dzwonić 🙂
Z całą sympatią do Krysi 🙂, ale przestała się zbiegiem okoliczności po aferze z Elą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No może głupie pytanie,ale lepiej zapytac niż sie wpraszać 😉.A powiedzcie mi jak się spotykacie to na jak długo tak mniej wiecej?bo ja nie wiem jak czas rozplanowac mam z tym karmieniem problemy bo jak ją próbuje karmić gdzieś poza domem to ona czuje że ja się stresuje i nie chce jeść tylko płacze no i spotkamy sie przed czy popołudniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina racja z ogrodem, najchętniej zaprosiłabym Was an spacer do mnie ale wiem że nie będzie się chciało Wam pchać autobusem... a samochód ma tylko Ania no i w sumie Gosia ale i tak wszystkie z dziećmi się nie zapakujecie do dwóch 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂 Mi 10 pasuje ale moge sie zjawic tak 10:20 bo o 9:30 ja nakarmie jak zawsze i od razu wychodze w takim razie 🙂

Dagus wspolczuje 😞 szkoda ze Cie nie bedzie ale ciesze sie ze i tak Cie juz poznalam 😘

Agus kosmetyki czekaja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
U nas nocka cudowna, moje dziecko poszło spać o 19.30 a wstała 6.10 zjadła i poszła spać dalej hahahha.
Daga czy Ty leczysz tą alergię? ale pytam czy pod kontrolą lekarza, mam nadzieję że tak bo alergia wbrew pozorom jest bardzo niebezpieczna.
Po za tym jest szansa że do jutra Ci przejdzie, sama jestem astamtykiem i wiem że pierwsze alergeny są tak mocne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No iw takim razie gdzie się spotykamy??
Park Jordana czy np rynek?? a może macie jakieś inne miejsca??
Godzina 10 ustalone 🙂
Karina spoko myślę że 10.20 będzie ok, my też jemy tak po 9 więc 10 po 10 będziemy 🙂
Ani, Ania Gosia i Asia pasuje Wam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja dopiero teraz mam chwilkę,bo mąż dziś w domku i byliśmy na zakupach.
Ja proponuje spotkać się tam gdzie będzie cień bo jutro ma być upał a szkoda dzieci no i nas bo w rynku to nam dogrzeje,no chyba,że planty.Chyba,że tu na Kurdwanowie się spotkamy bo jest dużo ławeczek alejki cień i może Daga wyjdzie choć na chwilkę do nas?A co do godziny to ja nie wiem bo karmie na żądanie i nie wiem jak wypadnie rano a przed wyjściem będę chciała jej dać żeby ze 3 godz wytrzymała.Najwyżej wezmę jej jeszcze deserek,choć ona dopiero zaczyna jeść i za bardzo jeszcze jej to nie wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia to chyba lepiej coś w centrum, uważam że park Jordana jest najlepszy bo jest i cień i słoneczko i kawiarnia aby usiąść, wszystko pod nosem 🙂
A małej jak się krępujesz odciągnij pokarm do butelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na kurdwanow musiala bym jechac 40 min tramwajem co mi nie na reke a tak to to 10 min autobusem i troszke na nogach a z powrotem poczekam na szwagierke bo trenuje na Wisle wiec wroce sobie z nia 🙂 dzidziak mi dzis padl przy karmieniu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...