Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
No to Karinka powodzenia w łazience 😉 i u lekarza i koniecznie daj znać co Ci powiedział.

Ja też chętnie bym się czasem napiła ale twarda jestem 🙂 najgorzej to na imprezie jak wszyscy wokoło piją 😞 ja z okazji naszej rocznicy chciałam wypić lampkę wina ale mi nie wyszło bo już po kilku łykach stwierdziłam że jakoś nie bardzo mi podchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ale depilacja nóg czy bikini, bo ja generalnie depiluje sie na zero i ciężko mi teraz, Andrzej trzyma mi lusterko ale i tak jest ciężko. Więc robie to raczej rzadko. 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam... Troche to trwało ale się udało. Lusterko ja tez używam. robię to tylko jak musze bo depilacja z brzuszkiem wcale nie jest łatwa 😉 rzeba sie nieźle pogimnastykowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale Ty jak na 30 któryś tydzień masz brzuch malutki 😉 a nie to co ja, masakra 😉 😉
Chyba też sobie dziś zrobię, bo czuję nie widzę że trochę obrosłam i lekarz gdyby mnie chciał badać musiałby przecinać się jak przez dżunglę hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi no to współczuje tej depilacji... wiem wiem że to masakra akurat to pamiętam z czasów ciąży, no a kieliszek wina to nie zaszkodzi - tz raz na jakis czas nawet w ciazy. z reszta znajac was to pewnie bardziej moczenie ust hihi - ja tak robiłam umoczyłam usteczka i juz był smaczek złapany hihi aaaa i jeszcze koniecznie trzeba bylo rozpuscic wino pol na pol z woda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...