Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga mnie przy pierwszej pojawiły się okropne, smarowałąm po porodzie jakimś aloesem na rostępy i od razu włożyłam majki ściągające, pomogło, rozstępy nie zniknęly ale nie były widoczne a brzuszek wrócil do formy, zobaczymy co będzie teraz.
Ide wieszać pranie, amelki rzeczy piorę, chyba nigdy nie skończę hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś Amelia o 5 rano zrobiła pobudke tak szalała że spać się nie dało, a ja w okół pępka mam taką jakby trochę ciemniejszą plamę, czy Wy też macie coś takiego??
Asia rozstępy nigdy nie znikną jedynie zmienią kolor na taki jak skóra ale też nigdy ich nie opalisz, one już zawsze będą białe, chyba że zabiegami kosmetycznymi takie jakieś lasery albo coś.
Ja po Świętach aię chcę spakować do szpitala, lekarka mói że może być różnie, a nie chce obudzić się z ręką w majtkach. Koleżanka urodziła niedawno i mówi że ona byłą spakowana na 3 miesiące przed.
Daga ja czekam na takie same koszule, powinny już dziś albo jutro przyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow Aguś Ty już prawi w 30 tyg jesteś 🤪 ale ten czas ucieka 🤪 no tak to już za chwilkę będą nowe dzieciaczki na świecie 🙂 ale super
no mój brzusio też nie wytrzymał... trzymał się dzielnie ale mi opadł 6 tygodni przed porodem i któregoś dnia Grześ zobaczył że pod brzuszkiem mi się zrobiło kilka rozstępów - takie paseczki hmmm szkoda troszkę bo tak na koniec i one są bardzo widoczne wcześniej były czerwone, teraz się robią takie brązowawe... ale mój Grzes jest kochany i mi mówi że wyglądają jak płomienie i że powinnam sobie jakiś tatuaż zrobić który będzie się znimi komponował hihi jakiś diabeł wychodzący z czeluści piekieł albo cuś hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie i tak lepiej bo Wasza skóra nie traci tak szybko jędrności jak moja. Mam nadzieję tylko że nie zostanie mi żadna wisząca skóra po porodzie. Mojej siostrze tak zostało, wygląda to okropnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja miałam wiszący brzuch!! strasznie to wyglądało 😞 niby nie był jakiś wielki ale mi wisiał 😮 😮 ale dzięki ćwiczeniom powoli zaczyna wyglądać to jakoś inaczej, z resztą ona miała bliźniaki! więc musiały tez nieźle tam baraszkować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dajcie napiary będę szukała - i poglądam sobie was i Wasze maleństwa 🙂 A zdjęć nie mam bo nie umiem sobie ich zmiejszyć, a męża się doprosić nie mogę, może go jutro przycisnę to coś wrzucę 🙂 Różnica spora, ja chciałam wcześniej, ale cóż, teraz będę się starała na mniejszą różnicę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania współczuje ale nic się nie martw, teraz będzie wszystko ok, a
Piotruś będzie miał rodzeństwo.
Krysia moja siostra nie miała bliźniakó tylko moja przyjaciółka, ale jej to strasznie zostało, po za tym ona miałą bardzo dotkliwą kurację hormonalną by zajść w ciążę więc jest dosyć otyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...