Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziękuję, odliczam dni do końca 24tc, bo lekarz powiedział że wtety już ratują maleństwa, po 26 będę mogła troszkę pochodzić - ale i tak mam nadzieję że choć dotrzymam do 35tc tak jak z Piotruśkiem 😉 Wiecie ile on wtedy ważył? Nigdy nie zgadniecie 3120dag i 55cm, nawet nie leżał w inkubatorze, bo w 26tc dostałam sterydy na rozwój płuc i dostał 10 punktów, po 3 dniach byliśmy w domciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
ojoj ... biedna
mojego kuzyna żona jak urodziła bliźniaki (bez kuracji hormonalnej) to z kruszynki się zmieniła w fest kobitę... no i brzuszka nie miała zwisającego tylko taki dalej jak w ciąży 😞 mam nadzieję że udało jej się coś z tym zrobić 😞 mnie ciągle dołował mój wygląd, bo po porodzie to troszkę schudłam, ale w którymś momencie zaczęłam znowu tyć i tyć i opamiętałam się jak dobiłam do wagi którą miałam chyba w 8 miesiącu ciąży 😞

a tu link do mojej nk http://nasza-klasa.pl/profile/2708684
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na nasze profile ,
ja gdybym teraz urodziła to musiałaby leżeć bo waży zaledwie kilogram moje kochane maleństwo.
Ale po remoncie skonczonym ma już porządek w pokoiku i teraz już tylko na nią czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no postaram się , ale może być ciężko. Tak czy owak musimy coś ustalić. Może faktycznie byśmy się umówiły i pójdziemy w trójkę, no jeśli Ania dołączy do naszego szpitala 🙂 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do kogo chodzisz? Ja mam lekarza z Ujastka, dr Jaworowski - ale na Kopernika już leżałam, zresztą na Kopernika pracuje syn mojego lekarza 😉 Taki rodzinny to zawód. A szpital musi być któryś z tych z powodu oddziałów neonatologicznego, jakby jednak maleństwo chciało wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi własnie dziewczyny ta koszulka która zamawiałam da meża pod choinke jest extra:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrób zdjęcie, albo podaj link, obejrzę sobie - ja na mikołaja dostałam taki piękny http://esensa.pl/product-pol-1415-Santa-Lady-skirty-set-Pani-Mikolajowa-w-zalotnej-mini.html tylko co z tego jak z seksu na razie nici 😞 za to pod choinkę dostałam (już wyciągnełam od męża dzisiaj) płytę z operą Verdiego - Attila - jest przepiękna i ją uwielbiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...