Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Co do rzstepow to mi sie pojawily na piersiacha ale to straszne, i na udach mi zaczely wychodzic 😞Daga ja tez sie umowilam z Paulinka, zeby poczejkala do Nowego Roku chociaz 😁

Fajne macie te ciuszki mikolajkowe, Ela zazdroszcze Ci, ze mozesz sie mezowi pokazac w takim:P:P

Ja sie szykuje do lekarza bo zaraz wych0odzimy 🙂

A tu moja NK: http://nasza-klasa.pl/main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Zaraz poczytam co u Was słychać, więc nawet nie pytam. Mnie dziś Dzidzia strasznie uwiera w pęcherz. Próbowałam zmusić Maleństwo żeby się przekręciło, ale chyba mu wygodnie. 🙂

Wreszcie udało mi się przekonać Marcina że dodatkowe badanie się przyda i we czwartek idziemy na USG 4D. 🤪 🤪 🤪

Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cisza tu zapadła 😞
Asia to pewnie świętuje urodzinki z mężem 🙂 no tak zestarzeć się z mężem to jest coś:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 :P :P :P :P :P :P :P :P :P 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało komu teraz się udaje hihihi.
Ja musiałam się na chwilę połoyć, jednak zakończenie remontu i sprzątanie i skakanie koło gości wyszło mi dziś, teraz już jest ok, to umyłam podłogę hihihi ( tu nakrzyczy na mnie Ela :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem. Przy okazji mąż pojechał ze mną zawieźć zwolnienie, zebym nie musiala sama sie tluc autobusami 🙂

No i tak jak przypuszczalam... Mala wazy 2800gram (a 9 misiac zaczynam za 2 dni)i wyglada na 37 tydzien. a dopiero 35. Wszystko u niej dobrze, lekarz powiedzial ze mam lezec i sie nie przemeczac i nie forsowac bo musze do konca miesiaca wytrzymac i dopiero wtedy moge rodzic. Powiedzial ze mala chociaz jeszcze 300-400 gram musi przytyc. Takze swoja coreczke bede miala znacznie wczesniej 🙂 No ale nici ze spacerow, zakupow i łażenia.... Musze tylko badania zrobic ale na szczesie mam prywatna klinike za rogiem 🙂 Czasem dobrze mieszkac w srodku miasta 😁 Nastepna wizyta 4 stycznia i do tej pory musze wytrzymac.

No i to by było na tyle 🙂

Dorotko gratuluje USG 4D, po zrobieniu prosze sie chwalic zdjeciami 🙂

Agusia nie przesadzaj z tym sprzataniem bo bedziesz miala tak jak ja, dobrte checi a potem nie bedziesz mogla wstac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko gratuluję Ci, super że Paulinka jest już taka duża, no szkoda że nie możesz chodzić, ale sorki za szczerość ale jakby było to oczywiste, szkoda tylko że po czwartku znów okaże się że idziesz na zakupki albo gdzieś tam 🙂
No nic szczerość za brak szczerości.
Jak amsz zdjęcie z usg to wklej zobaczymy malutką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie na pisałam i zagineło wiec jeszcze raz:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
ola boga Agnieszka!!!!!!!!!!!!!! gdzie ci twoi mężczyźni ze nie widza tego co robisz i nie grzmią 😠 😠 😠 😠 😠 😠 jak tak dalej pójdzie to urodzisz ale przed bożym narodzeniem!!! 🙂
Asiu życzę ci najmilszego świętowania jakie się da:laugh: :laugh: 🤪 🤪 tylko pamietaj co za duzo to niezdrowo hihi:laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉 😉 🤪 🤪 🤪 🤪
Karina to co w takim razie z czwartkiem??? wiesz ja tez miałam urodzić zaraz początkiem marca a zakończyłam 25 marca:laugh: :laugh: :laugh: to w ramach pocieszenia:laugh: :laugh: a i to jeszcze nie chciał wyjść i miałam prowokacje:laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...