Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć kochane 🙂
Jak po nocy??
My nie wyspani, nie wiem jak to jest że im dłużej śpię tym bardziej niewyspana jestem 🙂
Od rana jeszcze nikt do nas nie zapukał, ani opieka społeczna ani straż zwierzęca hihihih
a jak u Was??
Asia Paulinka spała??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 AGa po zdjeciach widac ze patologia straszna 😁 a Ty jak zwylke prasowalas 😁 Asia u Ciebie jest to samo!! 🙂 🙂

Aniu trzymamy kciuki za Szymona. Moja przez tego kerwiaka tez miala nasilona zoltaczke. Ale na szczescie wszystko wrocilo do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu co tu sie dzieje... wsumie to nic! gdzie wszytskie jestescie? Mi Patulunia usnela o 13 na rekach i skorzystalam z tego i sie polozylam z nia. Spala mi na Brzuszku 🙂 Ja teraz wstalam a mala dalej spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem 🙂
Byliśmy na zakupach i u teściowej na obiedzie, oczywiście się z nią spiełam bo mnie poucza po co budzę dziecko. Jasna cholera wiedziałąm że tak będzie, jak będzie mi mówić co mam robić nei będziemy się z nią widywać i już.

Karian dzięujęże zauważyłaś że prasowałam, ostatnio o mało nie zabiłam swoejgo żelazka spadło mi i trochę się potłukło ale działa. I dobrze bo chyba bym umarła.
Lunie a i owszem winko smakowało, na dziś też kupiłam 🙂
Tonę w winie z rozpaczy.

Ania opowiedziała mi kawał ale ponieważ jest to o Temacie dla nas niebezpiecznym to go nie opowiem na forum, Elżbieta mogłaby tego nie przeżyć, A a propos Ani, zostają w szpitalu na dwie doby, żółtaczkę ma bardzo dużą i tak trzeba było. Ania leży na patologii ciąży a Szymonek na oddziale noworodkowym, będzie naświetlany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
Aga nie martw się teściową, ja jutro jade do swojej na obiad zrobiła łaske i nas zaprosiła:P
Aniu trzymajcie się z Szymusiem zdróweczka życze 🙂
u mnie piękna pogoda chyba wezmę psy i pójdę na spacer do lasu narobić hałasu 🙂
ciasto zrobione i moja siostra zadowolona bo w końcu ona ma swoje ciast 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani łap oklaska za ten hałas w lesie ale pamiętaj cicho.... 🙂
Co do ciasta hmm, jakie zrobiłaś??
bo na razie najsłynniejsze tu na forum ciast to jest Krysi Krówka i do tej pory nie ma sobie równych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karpatkę, bo moja siostra tylko takie lubi a ostatnio ją zaniedbywałam... wciąż tylko sernik i takie leniwe na herbatnikach z karmelkiem, masą jak w karpatce i bitą śmietaną...
dzięki za oklaski Domino hihihi
co do krówki Krysi to cóż nie było mi dane spróbować... ale pewnikiem jej lepsze od mojego 😉

mam pytanko bo się dowiedziałam, że mam dostać wózek firmy mutsy czy jakoś tak wie któraś coś o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Ania chyba wiem co to za leniwe - to inna wersja krówki 😉 hihi
a Rozalka dziś kończy 10 miesięcy 🙂 i z tej okazji kupiliśmy jej szczurka, no i teraz Grześ śpi na łóżku z Rozalką a na kanapie szczurek 🙂
biedna Ania.... ale żółtaczka na pewno Szymonkowi szybciutko przejdzie
Aga Tobie chciała coś dyktować teściowa ? 😉
no a ta nocka może Wam wydaje się pikusiowa - ale dla mnie była ciężka bo zwykle padam o 22- 23 a wczoraj popiwkowałam i jak chciałam zaliczyć zgona(po 2 piwkach zeby nie bylo ze patologia ) to rozdartek się obudził... i chciał cyca - czego oczywiście nie mogłam zrobić i była próba sił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia jednym słowem dołączasz do mnie i Asi hihihi.
A to żywy szczurek?? to będziesz mogła z nim piwko pić ja ja z lulkiem hihihi.
Krysiu wyobraź sobie próbowała, krótko hihihi, choć co jakiś czas próbuje i pewnie będzie nadal hiihhi

Ania jest w szpitalu od dziś i na dwie doby prawdopodobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ech ale to nie mój szczurek tylko Rozalci - nie mogę dziecku zwierzaka zalkoholizować 😉 a po wczorajszej walce postanowiłam że dopóki zupełnie Rozalka nie odstawi piersi nie wypiję dwóch piwek na raz - a mam w planie skończyć karmienie gdy Malutka skończy rok - więc spokojnie - nic mnie nie goni i tak wydaje mi się że nieźle mi idzie - a zostały mi jeszcze 2 miesiące

Aga co Ty robiłaś ze swoim super żelazkiem że prawie się nie rozleciało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
więc tak ciasto banał przepis:
herbatniki na spód blachy, na to masa budyniowa albo krem karpatka wedle uznania warstwa herbatników/ krakersów karmel znaczy się dla bardziej dociekłych toffi znów warstwa herbatników i na bita śmietanka 🙂
a teraz dokładnie masa budyniowa - ugotować budyń zgodnie z przepisem wystudzić do zimnego budyniu dodawać 200g miękkiego masła ciągle miksując do uzyskania jednolitej masy,
karmel dla dociekliwych toffi - ugotować (ok 2,5-3 godz) puszkę mleka zagęszczonego słodzonego rozkładać letnie na herbatniki tudzież krakersy bo lepiej się rozsmaruje
bita śmietanka kremóweczka na małą blaszkę wystarczy 250ml na dużą 0,5l - ubić śmietankę można ją zagęścić śmietanfixem albo żelatyną ja biorę żelatyne bo dłużej i lepiej trzyma śmietankę i na 250ml biorę 1 łyżkę żelatyny a na 0,5 dwie żelatynę namaczam chwile w wodzie 2-3 łyżki wody i później w kąpiel wodną wstawiam żeby się rozpuściła żelatyne dodać do śmietanki i wyłożyć na blachę posypać orzechami migdałami wiórkami czekoladowymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...