Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

buuuu ale cisza 🙂
My na nogach, Ameliuszek miał dziś gorszą noc, poranek też nie najlepszy hihihi.
Teraz robi kupę to jakoś na sercu lżej, po za tym płakała dopóki mama i tata w łóżku leżeli, teraz pijemy kawę to dziecko szczęśliwe hihihi.
Ciekawe jak nocka Rozalki i Paulinki??
Paulinka pewnie spała bo Ameliuszek nie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

NA szczescie moja Patulunia spi w nocy 🙂 dzis ja nakarmilam dopiero o 2 w nocy i caly czas od 20 spala 🙂 potem ja obudzilam po 6 i zdecydowala ze juz nie bedzie spac 🙂 🙂 poki lezy miedzy nami w lozku to ok, ale jakwstalam zrobic sniadanie to jakies waty ale Pawelek opanowaql sytuacje. Wlasnie oglada formułe z siostra a żuczek moj lezy i patrzy na nich 🙂 🙂

Ani grill to faktycznie grozny przeciwnik.... Podziwiam Cie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej posiadające necika mamuśki hahaha 😜
grill to faktycznie groźny przeciwnik wczoraj tak dopchałam, że nie miałam siły się ruszyć 😉 zwłaszcza ak oba moje psy krążą i mają nadzieję, że im coś spadnie 😆 😆
uciekłam z kolegą w piątek, który dzięki niebiosom wracał do domu i zabrał ciężarówkę 🤪 🤪
ten mój brzuch jakiś dziwny pojawia się i znika ☺️ ☺️ teraz znów nic nie ma... może to jakaś wielka prowokacja z tą moją ciążą? 😁 😁
pytałam wczoraj ale przeszło bez odpowiedzi wie któraś coś o tym wózku mutsy czy jakoś tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GArtuluje Ania pierwszego tygodnia 🙂 Masz oklaska 🙂 I udanego grilla. JA wlasnie wstalam a Dzidziak dalej spi.

Agus moja mał spi tak ok4-5 godz przez dzien. na spacerze godzine potem przewaznie od 13-16 oczywiscie ze mna i czasem sie jej uda przespac tak po 20-30 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem, po kąpieli.
Mieliśmy gości, był u mnie brat z rodzinką,kurcze mają 3 dzieci i wyobraźcie sobie że aż miło.
maluchów a takie grzeczne, zazdroszczę mu 🙂
Aniu Ty wiesz z jaką przyjemnością daję Ci oklaska, za całokształt 🙂 za tydzień też 🙂

Karina moja śpi 3-4 godzin 🙂 ale ją wybudzam.

Daguś czy wtorek jest aktualny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki!
Ania super że już w domu! i cioci mina świadczy dobitnie o tym że Szymonek jest najwspanialszy!
My spędziliśmy dzisiejszy dzień na Błoniach było fantastycznie - bo choć to był pogrzeb wśród zebranych czuć było taką siłę i jedność.
Rozalka wczoraj się obudziła w nocy ale nie miałam kompletnie siły i Grześ mi ją przyniósł do łóżka pojadła i Grześ ją odniósł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper to wielki glodomor... 300... szalony 😁 😁
My dzis przechodzimy z powrotem na bebilon Pepti. Aga Ty jak zmienialas to od razu czy stopniowo? I jak ten pepti zageszczonysmakuje Amelii? Daga a jak Ty przechodziłas bo chyba tez zmienialas mleko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Daguś ja będę do jak zwykle do entliczka się udam hihihi 🙂
Kacper szalony że tyle zjada no ale cóż skoro głodny.
Anitka ten mały on też tak dużo je, jej mąż jak miał rok podobno ważył 20 kg. Olafem teraz waży też ponad 6 kg tak że Daguś luzik 🙂

Karina na eliminacyjną możesz przejść od razu, gorzej na pełne mleko. I tak my idziemy w piątek do lekarki i najprawdopodobniej będziemy przechodzić na bebilon komfort.

My te dziś w średnim humorze, Ameliuszek zaraz będzie jadł i zobaczymy.
Nocka średnia, ostatnio znów pije tak między 3-4 w nocy, no ale co zrobić. I tak było gorzej, więc nie narzekam.
No coż najwyżej sobie Amelia jutro z Kacperkiem będą leżeć razem i narzekać hihihi.
Ja biorę Asie tylko czy ona jedzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...