Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Karina bo dietę malej wprowadziła lekarka z przychodni nie potrzebnie a potem poszliśmy do nasze/tej co Adriana prowadzi/ i powiedziała ze ona nie ma skazy a na kolki jest bebilon komfort.
Natomiast nie chciała jej od razu robić rewolucji w żołądku. tak wiec pewnie w piątek zmieni.

Daguś tak tak, jakoś tak wazy.
Mojej też już robię po 130 ml bo 100 jest dla nie mało i płacze i szuka, zjada wszystko, bluzki ręce swoje i moje co jej wpadnie, więc nie chcę aby się męczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas noc STRASZNA!!! Ale tak to jest jak przez cały weekend Dziadki nosili ją na rękach. Weekend spędziliśmy u Teściów i oczywiście cały czas na rączkach, czy spała czy nie spała bo muszą się wnuczką nacieszyć. Mnie już krew zalewała bo wiedziałam że jak wrócimy do domu to będzie przesrane i tak było. Do domu wróciliśmy późno bo o 21:30 i Paulinka nie spała do 3, oczywiście cały czas krzyk wymuszający branie na ręce ale byliśmy twardzi, chyba nawet bardziej Rafał bo ja już momentami miałam dość. Obudziła się potem o 6:30 i nie śpi do teraz. Ja spałam w nocy całe 2 godziny i jestem super wyspana. Czekam teraz tylko jak uśnie, szybko się ogarnę ze wszystkim i też muszę się położyć bo czuję się jakby mnie ktoś w głowę uderzył ostrym narzędziem.

Daga, niezły głodomorek z Twojego Kacperka, ale jak potrafi już przespać 12 godzin to ja się mu nie dziwię że robi sobie zapas 😁 😁 😁

Ja myślę że jutro też będę razem z moją małą terrorystką oczywiście pod warunkiem że Aga nas zabierze no i że do jutra nie padnę. Tylko ustalmy jakąś godzinę 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia współczuje Wam, nasza płacze ale nie ręce są powodem, problem ze nie wiemy co hihiih.

Właśnie ustalmy jakąś godzinę.
Asia my najwcześniej możemy z domu wyjechać ok 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że u /dagi byłybyśmy ok 11.
Kto się jeszcze wybiera?? Ania czy Wy z Szymkiem też czy za wcześnie??
Ani wiem że się wybiera a czy Krysia?? Karina to wiem że nie.


AAAAAAAA my jedziemy do Zoo, mój kolega zadzwonił ma się zaopiekować siostrzenicą i zaprosiła nas na spacer. Ale super, właśnie się pakujemy 🙂

Ameliuszek z tej radości usnął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Asieńka - ale pomyśl sobie że jak dobrze że nie mieszkają bliżej.... no jutro może przejdą jej te rączki - my do moich rodziców za tydzien jedziemy czy jakoś tak i pewnie znowu my będziemy mieć wesoło - choć i teraz Rozalkaa budzi się w nocy - nie wiem czemu
Ania nie martw się żółtaczka Szymonka przecież to czysta fizjologia
ja się nie pisze na spotkanie bo troszkę daleko jak na przejazd komunikacją miejską a i Rozalce ciągle z noska cieknie i wolała bym nie zarazić Waszych dzieciaków
Aguś - miłej wycieczki i dzięki że mi podsunęłaś pomysł - musimy się wybrać do zoo 🙂 Rozalka już jest w idealnym wieku na pierwszą taką wycieczkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Krysiu żebyś Ty mieszkała trochę bliżej, bo gdybym chciała jechać po Ciebie to musiałabym wyjechać chyba o 8 a po za tym nie zmieścimy się z fotelikami wszystkie 😞
Chyba że Ania by jechała z Szymkiem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja Tobie dałam obiecałam i zapomniałam 🙂
Zresztą Wy mi dajcie a ktoś je zabiera, hmm ktoś musi mnie baaaaaardzo "lubić" hihihi.
No nic jak lubi to niech zabiera ale byle miał/a co hihihiih.
W Zoo było fajnie, małpy są fajne ale normalnie jakie zdzierstwo 18 zeta od osoby i w klatkach połowy zwierząt nie ma bo dopiero sprzątają.
Dla dzieciaków frajda, ale większych Ameliuszek spał cały czas nawet do jedzenia hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...