Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eh no tak to sobie porządzicie bez nas 😞 eh
a moja żabcia zrobiła dzis pierwszy malutki kroczek sama tz z kanapy do łóżka chciała szybciutko przejść i nie opłacało jej się schodzić do czworaków i zrobiła kroczek 🙂 żeby dogonić Pana Szczurka bo ja to wam z tego wszystkiego zapomniałam chyba napisać że w sobote z okazji skończenia 10ciu miesięcy kupiliśmy Rozalce pierwszego pupilka 🙂
hihi Ana na pewno jakiś facet wchodzi na brzuszka żeby Ci oklaski podebrać - może to ten Twój były szef 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

O matko jaka ona piękna, znaczy Rozalka
Dostajecie oklaska od cioci Agi za ten pierwszy krok i za to cudne obrzydlistwo w postaci szczurka.
Moja znajoma miała szczurka na imię miał Maciuś, jak mi go dała pierwszy raz na ręce myślałam że zwymiotuje a wiecie co on zrobił?? polizał mnie po ręce, mój kochany Maciuś, ale zaraz potem umarł i bynajmniej nie od tego że mnie podlizał Krysiu i Asiu hihihiih

A w ogóle po co makowina?? może ja też zacznę stosować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga czym Ty się wysmarowałaś 🙂 ale dla wszelkiego bezpieczeństwa Pan Szczurek nie będzie wchodził na cudze ece 🙂 że tak powiem cudzoręczył hihihi
z makowiną - to Ty nie wiesz - mój wujek to często opowiadał że jak kobiety szły w pole to dziecko zostawiały na miedzy czy gdzieś i dawały mu makowiny żeby sobie spało hihihi na szczęście teraz ciężko ją dostać bo bym się bała o Amelkę 🙂
Rozalka dziękuje za oklaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dziś pierwsza ciężka noc, ale chyba przeze mnie - jakoś tak paskudnie się czuję, jest mi cholernie zimno 😞 i nie bardzo dałam radę odciągnąć pokarm i mały chyba był troszke głodny. Teraz na szczęście już ładnie śpi, a ja biorę się za szykowanie śniadanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Rozalka ma pieknego pupilka 😁 😁

Ania dlaczego nie moglas odciagnac? Mi dzis moja panna od dawien dawna nie pozwolila pospac dluzej niz do 6 😁 zawsze spi do 9 ale wczoraj praktycznie caly dzien przespala wiec dzis juz o 6 byla w swietnym humorze i pelna checi do zabawy 😁 Czekamy na babcie i o 10:30 idziemy na USG.

JAk Paulinkai Amelka w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane.
U nas nocka fatalna, co godzine się budziła.
Co do szczurka, hmm niczym się nie wysmarowałam , lubił mnie tak po prostu. Taką szczerą bezgraniczna uczciwą szczurowską naturą 🙂

Ania dobry zwyczaj nie pożyczaj 🙂
Asia nie rozumiem Twojego śmiechu 🙂

Krysiu no bez przesady, jestem stara, tutaj bodaj najstarsza ale nie aż tak hihiihi.

Karina a co Ty sobie myślisz że tylko my a Asią mamy mieć nieprzespane noce?? Po równo każdemu choć trudno tu mówić o po równo. ehh te noce

A w ogóle dopijam kawę i zbieram się bo ani o 10 nie wyjedziemy jak tak dalej pójdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...