Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie kochane 😘
Od wczoraj coś mi internet szwnkuje mieli jakąś awarie i chwilami był,ale co chciałam napisać to już nie było i tak w kółko do dzis.A upał koszmarny Nikola jest strasznie marudna,płacze non stop,dziś pobiła rekord i obudziła się o 4.30 myslałam że umrę 😞 miałam iść z nia do szczepienia dziś,ale przełozyłam na wtorek bo za duzy upał,a dzieci różnie reagują wystaryczy że upałem się męczy.
A imieninki dziś mam,ale co z tego jak nawet winka sie nie napije 😞 ale za rok pewnie już tak 🙂
Dzięki dziewczynki za troskę to miłe że ktoś o kimś pamięta 🙂
Jejku idę do mojej marudy postaram sie ją uspać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

ja życzonka składałam 🙂
moja tez marudna a jak stoję lub lezę obok jest super.
szczepienie przełożyłam na przyszły piątek
Gosiu dla Ciebie
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/475e6ded.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dzisiaj katastrofa, Krzysiek to ma ochotę już gryźć - wszystkie ustalenia mu się sypią, a w domciu mamy 28stopni, i po co płacić za saunę? 😁
Gosia wszystkiego najlepszego, a teściową olej....
Asiu mnie też pochlastały, a najgorzej ma Piotruś bo jest uczulony, w nocy ugryzł go w ucho i teraz ma strasznie napuchnięte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teściowa moja to jest chyba chora psychicznie no i mnie dreczy psychicznie głupim gadaniem dokuczaniem itp.a ja nawet odezwać się nie mogę bo się jej boję a mój mąż jak jej coś powie to zaraz go straszy że umrze,że cisnienie duże ma itp.Ona od początku mnie nienawidziła bo zabrałam jej synusia głupia chciała chyba żeby był starym kawalerem 🙂mój Artur ma 35lat wiec jest 10 lat różnicy między nami 🙂 A za niedługo pojade do siostry bo własnie czasem tak jeżdże do niej na pare dni mieszka w Tymbarku.
Dziewczynki co to za krem zamówiłyscie?
Ania dziekuje za życzenia 😘
I przepraszam,że wam się tu wyzalam ale mi przynajmniej lepiej jak się wygadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teściowa moja to jest chyba chora psychicznie no i mnie dreczy psychicznie głupim gadaniem dokuczaniem itp.a ja nawet odezwać się nie mogę bo się jej boję a mój mąż jak jej coś powie to zaraz go straszy że umrze,że cisnienie duże ma itp.Ona od początku mnie nienawidziła bo zabrałam jej synusia głupia chciała chyba żeby był starym kawalerem 🙂mój Artur ma 35lat wiec jest 10 lat różnicy między nami 🙂 A za niedługo pojade do siostry bo własnie czasem tak jeżdże do niej na pare dni mieszka w Tymbarku.
Dziewczynki co to za krem zamówiłyscie?
Ania dziekuje za życzenia 😘
I przepraszam,że wam się tu wyzalam ale mi przynajmniej lepiej jak się wygadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia po to tu jesteśmy żeby się wyżalać i chwalić 🙂
Współczuję Ci teściowej, jakbyś chciała odpocząć to pogadaj z mężem niech Cię rano do mnie przywiezie a wieczorem odbierze, odpoczniesz sobie.

Ania przyjeżdżaj u mnie w salonie przyjemnie.

Dziś robię test, tzn zamiast butelki o 12 dostała zupkę o 12.30 ale całą miseczkę, za 2 godziny dostanie deser a butlę dopiero o 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kremik ziajka
masz link
http://www.allegro.pl/item1062624723.html

Gosia to najtańszy jaki znalazłam.
Tak sobie myślę o teściowej, duże szczęście że mąż jest za Tobą, bo gdyby był to był synuś mamusi było by gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ona właśnie w ten sposób szantazuje.A kiedyś to wam opwiem co ona wyprawia,a najgorsze jest to,że ja nie umiem jej wygarnąć tego co o niej myślę nie wiem czemu widocznie taka już jestem 🙂 A tam mam ją gdzieś tylko czemu złego diabli nie biorą 🙂taka to będzie zyć żeby drugiemu nie dać spokojnie żyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja je tylko deserki ze słoiczka i bobovite wcina 🙂 ale i gerbera soczki mamy bobovity i pje.
Dziś pijemy pierwszy raz jabłko i winogrono.
Daga a ty dalej dokarmiasz butlą po zupie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Dzidzia padla. Wasze tez maja mniejszy apetyt przez ten upał? Moja niedosc ze ma mniejsze checi do jedzenia przez upał to jeszcze abtybiotyk daje jej w dupe 😉

ja dzis jade do tesco i tez musze kupic ten krem bo to faktycznie chyba jest jedyny w miare tani i od pierwszych dni.

A co do bobovity to my jeszcze jej nie dawalismy tej firmy, ale kupie i z ciekawosci zobacze czy jej podejdzie 🙂

Jutro znow do tego smierdzacego koscila... az mnie trzepie jak mam tam isc!!

Gosia wszystkiego dobrego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina w tesco nie ma nic na słońce, byłam wczoraj 🙂
Natomiast na kapelance po 11 zeta są fajne niby body ale bardziej jak rampers z krótkim rękawkiem i krótkimi nogawkami do spania kupiłam wczoraj dwa , wyprałam i są fajnusie, będzie miała do spania na takie upały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dp carfura musze ic bo tam widzialam ziajke.

Moja dzis spala w bodziakach samych i nawet ejj nie przykrywalam. Teraz spi w pampersie. A w pokoju myslalam ze tylko ja mam tak duszno 😁 26 stopni 😞 tragedia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...