Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie mam takich problemów, moja na wszystkie kupne płacze i pluje więc gotuje, ale za to jak zajada.
Polecam, kupcie po marchewce pietruszce i ziemniaku i ugotujcie, po pierwsze wygodnie tanio i smacznie 🙂
Daguś może Kacper jak taki wybredny to gotowane mu podjedzie, uważam że warto spróbować, no chyba że nie chce Wam się gotować no to po temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga po co zamrażać, ja gotuje 2 marchewki 2 pietruszki 2 ziemniaki łyżka oliwy z oliwek i szczypta soli i mam to na 3 dni, trzymam w lodówce.
Przecieram na świeżo codziennie 🙂
A resztę w lodówce.
Słuchajcie o warzywa z zalanych terenów się nie martwcie bo ich po prostu nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka Daguś dzieki 😘
Nikola zjada bobovita deserki,ale zauważyłam,że gerberki bardziej 🙂 narazie tylko deserki je a soczkow wogóle nie chce 😞 kupiłam jej też herbatkę z jabłka i melisy też nie chce i wody też nie zabardzo to co ja mam jej dac pić?Sam cycuś wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAga u nie to samo 🙂 jak lezy to jej zle i chce siedziec i sie juz tak podnosi ze jak by miala mnie przy sobie to by siedla. Jak tylko poczuje moja reka w jej rekace to od razu siada. A jak beda siedziec same to tez bedzie zle bo beda chcieli chodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez podciąga się do siadania ale aby się przekręcać to ani rusz, ona wszystko widzi leżąc na plecach a jak chce coś innego to przecież umie krzyczeć 😁 😁 😁 😁
mama przyjdzie i zmieni pozycję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...