Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Czesc Dziewuchy 🙂 Ja bym chetnie wpadla z tym ze musze byc w domu na 14 bo jedziemy do kościoła 😉

Smacznych naleśnikoów 😁 Ja nie jadam takich rzeczy ale wierze, ze Ania robi dobre 😘

I wszystkiego dobreho dla naszego Szymonka 🙂 🙂 i oklask jak sie uda 😘

A Mis spal grzecznie cała noc, w samych bodach bez kocyka i skarpetek i przespaa ood 20 do 6 nawet po cumla sie nie budziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas też super nocka 🙂
Ani ejdnej pobódki, ale wychłodziłam wentylatorem jej do spania, a potem przykryłam tylko takim szmacianym kocykiem, choć i tak ciężko było jej zasnąć.
Teraz jeszcze śpi 🙂
Dag pisałam bo myślałam że Krzysiek mógłby Cię rano przywieźć a nie było Cię już na brzuszku.

Karina masz tu link
najlepiej zadzwoń sobie i zapytaj, Asi przywieźli mi też
http://www.allegro.pl/item1062624723_ziaja_ziajka_emulsja_do_opalania_dla_dzieci_spf_30.html

A i jeszcze chciałam powiedzieć że basen już jest napompowany, tak że będą charce w wodzie dziś 🙂
Ania a my się opalamy.
Patelnie możesz wziąć bo ja mam kilka ale specjalnej do naleśników nie mam..

Wiecie co, normalnie muszę codziennie odkurzać, wieczorami włączamy raid na komary i rano po prostu cała podłoga w robaczkach 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas nocka też nawet spokojna raz tylko ok 1 się myszka obudziła do jedzenia,ale za to juz o 4.40 była gotowa do zabawy więc ok godz sie bawiła,a potem zasnęła do 6.50 ,no i teraz znowu śpi.
A ja musze iść na zakupy a tak mi się nie chce,no i chyba pójdę dzis do fryzjera obciąć włosy bo nie dość,że wypadają mi garściami i mam ich na głowie pare to jeszcze mam tak brzydko po ostatnim strzyżeniu obciete,że nie mogę chodzic z rozpuszczonymi 😠 tylko tak sie znowu boję że mi cos zrobią nie tak jak trzeba bo ja zawsze gdzie bym nie poszła to albo krzywo albo za krótko.No nic ważne by włosy odżyły a i tak odrosną.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas noc w miarę, jak zwykle pobudka o 5 i zabawa do 7 ale teraz Paulinka już sobie smacznie śpi 🙂 też spała w samych bodach, przykryłam ją tyllko lekko ale i tak się odkopała 🙂

Ja zabieram się za pakowanie i popołudniu jedziemy.

Buziaki dla Szymonka 🙂 Już jest taki dorosły 🙂 🙂 🙂

Karina, dlaczego nie lubisz naleśników?

Miłego dnia i żebyście się za bardzo nie opaliły 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...