Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia jaką pomoc, od razu towarzystwo opieki nad zwierzętami 😁 😁 😁 😁 😁
Restauracja " Srebrna Góra" mamy imprezę za 65 zeta od osoby, zeszłam z 90 zł 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga super ze macie tewrmin 🙂 A kiedy chrzest? My juz za tydzien 🤪

Asia nie przjumuj sie!

Moja Paulinka wiecej przez te pare dni upalow wypiła niz zjadła i zyje 🙂 🙂

DObranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie oczywiście dla wszystkich a na niedzielę jak nie będzie padać umawiamy się na wyjazd 🙂
A jak mi się uda odwołać znajomych to może wypad na cały weekend??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

I tu Was rozczaruje dziewczyny... w niedziele mam chrzest 😁 takze choc bym jak chciala to odpada. w sobote przygotowania. Moge sie z Wami spotkac w tym tyg z tym ze popludniami musze byc w domu zeby pomoc tesciowej w przygotowaniu ciast salatek itp.

moj mis nie chce sie zesikac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nocka średnia, o 3 dziś się obudziła i trochę marudziła, w sumie wypluwała smoka a potem za nim płakała hahaha, ale na szczęście kilka razy tylko 🙂
Karina no szkoda,bo ja myślę że wycieczka będzie super, oby tylko pogoda dopisała, natomiast co do spotkania w tym tygodniu bez sensu, tak więc spotkanie przeniesione na przyszły tydzień ale tak jak pisałam Ania i Asia dadzą radę prócz środy , resztę ustalcie sobie. To będzie spotkanie "ostatniej szansy" hahhahaha
Ja w przyszłym tygodniu dam rady codziennie.
Ten 23 to jest dzień ojca większy chyba wszystkim nie pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie nocka bez sensu wstawanie co 15 min.po to żeby dac smoczka,a jak sie położyłam to płacz o smoczka bo go wypluwała i tak w kółko dopiero nad ranem lepiej było.
A ja nie wiem nic ani co do weekendu ani wogóle bo mój mąż nie ma grafiku pracy tzn.czasem idzie do pracy na 4 godz a czasem 30godz zależy gdzie kręcą bo pracuje w ekipie TVN także wycieczka super sprawa,ale ja i tak w ostatniej chwili będę wiedziała czy moglibyśmy jechać głupie takie życie bo nic zaplanować sie nie da,ale my juz przywykliśmy do tego 🙂 a ja z reguły jeśli nie ma mnie u siostry a mąż jest w pracy to też zawsze mogę bo i tak siedzę w domu,no chyba że jest jakieś szczepienie lub ja mam lekarza lub inne załatwienie.
A tak wogóle to cholera jasna nie mogę się wybrac na badanie cukru na ten test glukozy bo miałam cukrzucę ciążową i powinnam zrobić to badanie 3 miesiące po porodzie a do tej pory nie zrobiłam bo na samą myśl żygac mi się chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas nocka całkiem ok 🙂 tylko teraz mamy problemy z zaśnięciem choć oczka prawie same się zamykają i jest krzyk, ale myślę że zaraz polegniemy 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 4 M-CY 🙂

a ja mam dzisiaj po południu fryzjera i kosmetyczkę 🙂 Paulinka zostaje z Tatą 🙂

poproszę jakieś pomysły na obiadek, najlepiej szybki a dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu dziękuję w imieniu Ameliuszka 🙂
A przeczytałam komentarz pod zdjęciem na nk, już czekamy.
Tylko upał trzeba zamówić 🙂
Weźmiemy basen an wyjazd, i kurcze a byliśmy ostatnio w tesco i były tam koszyczki na piknik trzeba było kupić 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...