Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

CZesc Kochane 🙂 Ogromne brawa dla Rozalki 😘 Krysia masz oklaska dla malej 🙂 ja uzadzilam sobie poltorej godzinna drzemke i pewnie w nocy nie bede mogla spac 😉

Daga mi juz wyslali nie kazali płacić za kuriera i w dodatku przepraszali. Do 7 dni zwroca kase 🙂

Mam ochote na cos słodkiego tylko takiego meeega slodkiego:P:P

Gdzie nasza Aga?? dorotka fajnie, ze synus o ile dobrze pamietam Mateuszek jest zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jest, wróciłam byłam jeszcze na zakupach i mam zawał serca. Przynajmniej w kolejce nie stałam bo poszliśmy do kasy z pierszeństwem 🙂
Na mięsie oczywiście baba wryła się przede mnie, ależ mi cisnienie podniosła, wypożyczyłam sobie panią sprzedawcę która ją zaczeła obsługiwać ale bez skutku.
Co do niani to ja też mam, ponieważ jak ja będę na dole to żebym Amelię słyszała, po za tym na początek na noce mam kołyskę jak coś to w niej bedzie spała a potem w swoim pokoiku.
Co do biustonoszy to jestem nie w temacie, an razie mam zwykły a do karmienia jeszcze czas,
Daga ja wczoraj dzwoniłam do gościa od koszulek i podobno wysłał a do mnien jeszcze nie przyszły, wkurzam się bo już teraz bym sobie w niej spała.
Krysia ucałuj Rozalkę i normalnie gratulacje w końcu się doczekałaś, super uczucie prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jak u fryzjera??

Rozumiem Cie z tymi kolejkami. Mnie ostatnio mile zaskoczyli w jysku, kolejka przez calys klep a pan kasjer krzyczki do mnie " 😜ani podejdzie bez kolejki!!" oczywiscie starsze pokolenie sie wkurzylo ale co tam, oni tez kiedys mieli przeciez dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U fryzjera spoko, choć coraz bardziej irytuje mnie że robi po swojemu a nie tak jak ja chcę, no nic następnym razem nie odpuszcze i albo będzie po mojemu albo nie bedzie miec klientki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę bo mi się bluetooth w laptopie schował i nie wiem gdzie jest. Generalnie jest ok, są białe a w sumie o to chodziło. Może któraś z Was ma męża który zna sie na komputerach i powie mi gdzie po restarcie kompa schował się bluetooth, będę wdzięczna za pomoc.
Chyba mnie gorączka bierze znów bo coś mnie oczy pieką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ależ jestem wspaniała, kupiłam coś do kompletu do huśtawki

http://moda.allegro.pl/item845895558_superowa_karuzela_fisher_price_rainforest_pilot.html

teraz poluję na matę hihihi
Dobranoc mamusie brzusie, Rozalki i Bartusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia ja już u tego sprzedawcy robiłam zakupy hihi.
Taką mate chce ale za jeszcze mniejsze pieniążki, staram się kupować za pół ceny tak jak huśtawkę i karuzelke 🙂 miejemy nadzieję że się uda 🙂
Karinko miłego ubierania choinki, my jeszcze nawet nie mamy hihi.
Moi panowie jadą zaraz do fryzjera a mnie jak uda się zrobić zdjęcie to zrobie mojego kolorku i komplecikowi bo kupiliśmy w smyku Amelce, dziewczynki duże przeceny tam są, a gdybyście chciały to mam kartę zniżkowa podam Wam numer 🙂
Krysia gdybyś Ty mogła pytaj dziewczyn o te maty, dokładnie taką samą potrzebuje jak ta której link wysłałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ale Ci fajnie, ja moich do sprzątania zagonie co najwyżej hihi, a gdzie tam do robienia pierogów!! no może uda mi się ich zagonić do krojenia sałatki, ale póki co jest jeszcze czas.
Cokolwiek zacznę to od poniedziałku.
Na początek same ciasta upiekę a we wtorek lub środę masy do nich.
Pierożki i uszka kupiłam bardzo dobre, jak domowe od Wincenta, polecam dla tych którym się nie chce lub nie mają siły i czasu 🙂
Karinko choinka super 🙂 widać że pięknie się będzie komponować z pięknym nowym mieszkaniem. Śliczny sobie prezent zrobiliście w te Święta 🙂
Ja jadę po jajka i stroiki, jeden muszę zawieźć do notariusza naszego zaprzyjaźnionego w prezencie, bardzo nam pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo na pewno pięknie pachnie ....a jaka gęsta 🙂 śliczna - u nas już od mikołaja stoi oczywiście sztuczna
Aga pytałam sie - ale mi nie napisała... jeszcze raz teraz jej napisałam...
ej Aguś a u tego gościa jak kupowałaś wszystko było ok ? - bo się zastanawiam nad jedną zabawką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki i Chłopaki 🙂

Ja się dziś wyspałam 🙂 aż nie chciało mi się wstawać z ciepłego łóżeczka. Wczoraj wieczorem zrobiliśmy sobie zakupy także dzisiaj jest spokój 🙂 My na Święta jedziemy do rodziny Rafała więc gotowanie mnie ominie bo jak tylko pytamy co przywieźć to słyszymy odp że nic bo wszystko już jest, postanowiliśmy przynajmniej jakieś sałatki zrobić.

Daguś, śliczna choineczka 🙂 i na pewno ślicznie pachnie. Ty się tylko nie przemęczaj za bardzo!

Aguś, a Ty goń chłopaków do roboty 🙂 niech mają swój wkład w święta 🙂

Miłego sobotniego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś u mnie na odwrót - co do sprzątania to okna, śmieci, odkurzanie i zmywanie podłogi + łazienka - na to się panowie godzą. Ale co do gotowania to biszkopty, serniki, makowce, i szarlotki, krojenie na sałatki, pierogi i uszka to zawsze mąż z bratem (przy uszkach muszę pomagać lepić 😉 bo im ciężko)Ale barszczyki, rybka to już ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...