Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
małżeństwo jest super - oni mieszkają na 1 piętrze my wyżej, ale zawsze jak coś zrobi to przyniesie, albo woła, pierogi ciasta, zupę - Piotrusia rozpuszcza słodyczami lub owocami. Wogóle do niczego się nie wtrąca, i możemy korzystać z całego podwóka, a ono jest super 🙂
Nie mam pojęcia czy ma na czymś chopla 😉 wiem że lubi gotować. Pan Marian (z zawodu stolarz) teraz zajmuje się ogrodnictwem i namiętnie pędzi wino 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Krysia za oklaska 🙂 Choinka czeka juz tylko na lampki:P i mala poprawka do postu AGuli, nie Karinka ma zywa choinke ttylko Dagusia 🙂 Zazdroszcze zywej, niestety u nas nie ma gdzie ostawic dlatego amy tylko120 cm i stoi na ławie, ale ładnie wyglada i to najwazniejsze 🙂 zrobie fotke jak skoncze.

Ania Ty jeszcze pracujesz? A co do prezentu to nie wiem, moj Pawel chcial na 25 lecie zafundowac z siostra dla rodzicow wycieczke parodniowa ale tak sie nalozylo ze zaszlam w ciaze i nie bylo na to kasy... A jesi chodzi o sprzatanie ti ja moge zrobic wszystko poza odkurzaniem bo tego nie cierpie dlatego to robi Pawelek 🙂 Mama nam umyla okno jeszcze tylko lampa zostala ale to moment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu moze jakis bilet do opery?? Teatru?? Muzeum?? cos romantycznego:P a skoro mowisz, ze maz ineresuje sie odgrodnictwem to moze jakas ksiazke z ogrodami swiata dla gospodyni domowe kucharska? taki prosty prezent ale mysle ze odpowiedni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie już od dawna nie pracuję, ale dziewczyna na moje miejsce jest troszkę zielona i muszę się pojawić w biurze raz na 1,5 - 2 tyg na 2 godzinki by ogarnąć ewentualny bałagan i poprawić błędy. A jak mają jakiś poważniejszy problem to przyjeżdzają z papierami do mnie do domu 😉
A książka może się okazać super bo obydwoje uwielbiają czytać, dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu o któego gościa Ci chodzi z tej aukcji allegro??
nie pamiętam by nie było w porządku więc chyba jest ok, w sumie wystawiła w życiu tylko jeden negatyw ale napewno nie jemu hihihi.
Anoi co do prezentu podam ci moje gadu napisz mi na nim swój numer telefonu mmsem wyślę Ci fotkę pięknego naczynia do kuchni, jest bardzo eleganckie i ślicznie wygląda i jest bardzo praktyczne, idealne na prezent. Zobaczysz sama zresztą, bo mówisz że ona lubi gotować 🙂
moje gadu 11833947 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to komplecik który kupiłam dla amelii w smyku na wyprzedaży [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20091219_005_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, bo urok jego jak tak lśni, ale generalnie chodziło mi o samo naczynie bo jest naprawde super a przede wszystkim bardzo elegancki prezent, sama go dostałam w prezencie.
Ubranko różowe bardzo delikatny róż i brązowa myszka, to jest w moim guście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem 🙂
Alez sie zdrzemnelam.. znow w nocy nie bede spac a Pawelek spi dalej. Jestem strasznie glodna... Mam ochote na ciepla, szybka kolacje, cos np. z parówkami, mace jakies pomysły??

Aga urocze ubranko9, na zdjeciu wyglada na ciemna zieleń z beżem 🙂 Naczynie tez fajne, widze ze moze stac z posilkiem bo jest podgrzewane, super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karinko ja też się zdrzemnęłam, obudził mnie głod, nie mam pomysłu na parówki , ja sobie zrobiłam pierożki z kapustą i grzybami oraz ruskie, pyszotka. Kupiłam na próbę u Wincenta, mają lokal po nas na ruczaju, przynajmniej wiem że te z kapustką do wigilii się nadadzą.
W ogóle straszna tu cisza, widać że weekend, wszystkie mężów pielęgnują 🙂
Naczynko tak, zapalasz świeczuszki i się cały czas grzeje w sensie że nie stygnie tak szybko, herbatkę też tak parzę, czajniczek z podgrzewaczem bo piję na tony a lubie ciepłą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak herbatka to tylko ciepła 🙂 ogladacie moze na Discovery T&L program ciąża z zaskoczenia? Dzis chyba o 21 leci to sobie obejrzyjcie 🙂 dla mnie to jest naprawde nieprawdopodobne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂

Ja też się zdrzemnęłam po obiadku bo się nastałam przy nim troszkę i usnęłam 🙂 a teraz mi lepiej i mam straszny zapał do pracy więc korzystam 🙂

Karinko, ja też nie mam pomysłu na parówki 😞 poszukaj na necie, na pewno coś dobrego znajdziesz 🙂 Ja to bym pewnie oglądała ten program o którym piszesz, ale u nas właśnie nie odbiera i nikt nie wie czemu 😞 a żałuję bardzo bo tam dużo programów które mnie interesują 🙂

Aguś, naczynko pierwsza klasa 🙂 Właśnie myślałam żeby Rodzicom coś takiego sprezentować pod choinkę albo zestaw do founde i jeszcze się zastanawiam. I tak do nich pojedziemy dopiero po Nowym Roku więc mam troszkę czasu. A ubrano dla Amelki cudo 🙂

A teraz idę sobie zrobić budyń bo mamy ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, sama myślę nad czymś takim 🙂 tyle, że dla prawie małżeństwa i też nie bardzo mam pomysł.

Brawo za ubranie choinki, masz oklaska 🙂 tylko proszę zdjęcie pokazać 🙂 no i już nie chodź, odpocznij sobie troszkę.

A u mnie młoda cały dzień spokój a teraz szaleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...