Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

oj Elu masz racje, dziś byli u nas znajomi i okazało się że ona jest w ciąży w 14 tygodniu, boshe kiedy to było hihihi.
Ja dziś sobie przygotowałam ciuszki któe chciałabym zabrać do szpitala i te które będą na powrót do domku. Nie pakuję się jeszcze ale niech sobie będę przygotowane, różnie to bywa a mój Andrzej nie wiedział by co zabrać.
😆 😆 😆
Miłej nocki moje drogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w mroźny ale słoneczny dzionek 🙂
Dzis forum powinno odżyc ale nie koniecznie bo pewnie też będziecie zabiegane przed świętami 🙂 My dziś sprzątamy na całego a po południu lepimy uszka 🙂 Ach dopiero teraz zaczynam czuć nastrój świąt 😆
Buziaki na miły poranek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczeta i Chlopaki 🙂 Ja dzis w nocy wtalam 4 razy. Potem o 5 jak Pawelek do pracy szedl. Zasnelam o 7 dopiero, tak mi sie fajnie spalo a tu telefon o 7:33 od kuriera zebedzie mdz. 11 a 13... Jakby nie mogl zadzwonic kolo 10 😞 😞 Staniczek mi przyjdzie i bokserki i moze nosidelko bo ta sama firma idzie 🙂 Ale najbardziej sie cieszee z tego ze mamusia mnie dzis chyba odwiedzi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Szwagierka mi pojdzie po kosmetyki do sklepu ktore mam zabrac do spitala i juz bede miala wszystko 🙂 A jesli chodzi o ciuchy na wyscie to chyba jeszcez ciazowki wezme bo podejrzewam, ze mało kto po porodzie miesci sie od razu w swoje ciuchy z przed ciąży 😁 Moja siostra jest w 18tc i przytyla tylko 200 gram a ja juz 16 kg 😞 😞 😞 trudno 🙂 Mi dzis chumorek dopisuje, chetnie bym wyszla na spacer ale nic z tego...

Ela milego sprzatania 🙂 Ja juz mam posprzatane tylko lampa jest do umycia ale mi Pawel nie pozwolil 😁
Buzia dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już po śniadanku i małym spacerku 🙂 i zakupach. Ledwo doszłam z tą torbą do domu.
Teraz też czekam na kuriera bo z prezentem dla teściów ma przyjechać więc mam nadzieję, że się zjawi, ostatnio był o 21:30, brak mi słów.

Życzę Wam wszystkim miłego dnia, sprzątania i udanego gotowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elżbietka sprząta (a Baruś jej brudzi dlatego nie może się odrobić:lol 🙂, Krysia pewnie zajmuje się swoją królewną a Agula nie wiem, może gotuje coś pysznego 🙂
Daga pewnie odpoczywa bo wczoraj mieli miec ciąg dalszy sprzatania z tego co pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się troszkę do zmywarki poschylałam i młoda zaczęła kopać 🙂 chyba tego nie lubi :laugh:

Daga, najważniejsze że się wreszcie udało z tymi badaniami i odpoczywaj!!!

A to mleczko dla Ciebie do kakao 🙂 [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/mleko-8da679ac15f07cdb708a368afb733679.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 szkoda że nie mieszkamy blizej bym Ci Daga po mleko skoczyła 🙂 no chyba że już zrobiłaś na tym od Asieńki hihi
Grzesiowi sie upiekło choć fajnie że wreszcie mam okres z prawdziwego zdarzenia bo chyba tak mu nie marudziłam od połogu - a ważne żeby powiedzieć co się o wszystkim myśli, no a poza tym jak skończyli ten głupi serial(tz głupi odcinek bo serial to oglądam - Family Guy o gwiezdnych wojnach oglądali..) to sie Grzes mna zajął porządnie.
A dziś już mam ugotowaną kapuste i grzyby i jak G wróci z zakupów lepimy albo idziemy na spacer z Młodą która śpi jeszcze 🙂
i to niezwykłe jak ten czas leci... hohoho jak weszłam na brzuszka to Aga była w 24 tyg chyba a Asia nie wiedziała czy Paulinka nie ma siusiaka - oklaski dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Narutowiczu na szczescie kobiety w ciazy wchodza bez kolejki 🙂

Przyszlo mi nosdelko sliczne, staniczek sliczny i fjny przyjemny material 🙂 no i pizamka ciepluchna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przymierzylam staniczek, mam troszeńke luzu ale jeszcze wkladka dojdzie i nie wiem czy to prawda ale slyszalam ze od pokarmu mi jeszcze tycie podrosna. Przede wszystkim strasznie wygodny, a to dla mnie wazne bo nie cierpie spc w staniku 🙂 🙂 polecam 🙂 zrobilam zdjecia ale wyszly fatalne 😁 ale wyg;lada tak: http://allegro.pl/item824961188_foteliki_espiro_neo_adaptery_do_wozka_vector.html

kolor zielony, ma keszcze okryscie na nozki i wkladke dla noworodka. My zamowilismy z baza do samochodu za 299zł w dodatku na promocji. Fajne bo sie ladnie kolysze na podlodze i dziecko spokojnie moze w nim spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia gdybym wiedziala ze rozdajesz mleczko zglosila bym sie do Ciebie bo na sniadanie mialam straszna ochte na grysik na mleku z soczkiem ale mleczka nie mialam, tyle co pol szklanki a to dla takiego glodomorka jak ja stanowczo za malo 🙂

A co tego,z e czas szybko leci to macie absolutnie racje... tez pamietam test ciazowy jak robilam 19maja to byl 5tc a tu jak Paulinka sie pospieszy to juz moze za dwa tygodnie bede ja trzymala na raczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz już mleczka nie mam, ale jutro Ci z rana podrzucę 😉 a przy okazji może się na grysik załapię 🙂
Gratuluję udanych zakupów, ale nosidełka nie zobaczyłam bo strona się nie otwiera 😞 ale na pewno jest śliczne 🙂 i Paulinka będzie się w nim pięknie prezentować.

A ciekawa jestem strasznie która pierwsza urodzi, Karina czy Daga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam zaskoczona ale brdzo, bardzo szczęśliwa 🙂 u mnie jedynym objawem na początku było to że cały czas chodziłam śpiąca, wracałam z pracy, jadłam kolację i usypiałam, biedny Rafał nie wiedziała co się ze mną dzieje, zresztą razem myśleliśmy że to taka reakcja po powrocie z urlopu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: a tu taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki,
ale się rozpisałyście widzę że nostalgiczny nastrój przed Świętami hihihi
Pamiętam że ja jak tu weszłam to byłam już chyba w 16 tygodniu a na rodze w marcu od chyba 11 tygodnia.
Test ciążowy ostatni tzn ten który wyszedł pozytywny zrobiłam 26 czerwca, byłam już w 6 tygodniu ciąży 🙂
A tu zaczyna 31 masakra.
Co do przygotowań to na razie nic, dziś może upiekę jakieś placki na sucho a w srodę zrobię masy, dopiero jarzynę dziś kupiłam, aha kupiliśmy dziś choinkę jest super i taaaaaka duż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...