Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie moge doczekac az mi ten czarny przyjdzie 🙂

Spakowalam 2torby

Nr1.
2x body
2xkoszul;ki z dlugim rekawe
2xspodenki
2xpajacyki
3xskarpetki
rajtuzki na wszelki wypadek
2xłapki
2xczapusie
no i kosmetyki, mini sudocrem, mini oliwke, mini chusteczki do pupy i ,ale pampersy ale z tego co wiem na kopernika trzeba tylko rzeczy na wypis, dlatego spakowalam druga torbr

Nr2.
kOmbinezon tylko ja mam taki jak spiworek, bez nogawek i dlatego wzielam tez spodnie ocieplane i kurteczke zebym miala jak ja w foteliku zapiac
ciepla czapka+ rekawiczki+ szalik
No i ubranka, mam taki dresik polarowy pod to bodziaki z dlugim rekawem i rajtuyzki i amm takie kozaczki rozowe z haftem i kozuszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina super że jesteś spakowana, ja przygotowałąm sobie rzeczy i wzięłam więcej tzn licząc że będziemy 3 dni wzięłam na 3 i jeden gdyby coś tak że w sumie mam 4 koszulki 4 kaftaniki, 4 śpioszki 2 pajace, pieluszki jednorazowe, 4 pary skarpet 3 rękawiczki 3 czapeczki, na wyjście zostawiam w domu, Andrzej wezmie jak będziemy wychodzić.
Powiedz mi po co Ci 150 szt pieluch?? mniemam że pampersy w sensie jednorazowe, jak Ci dziecko szybko podrośnie to może okazać się że Ci zostanie. Wszędzie doradzają mała paczke a ew. dokupić choć podobno zwykle następne to już te większe.
Gdzie kupiłaś te wszystkie rzeczy mini?? ja mam tylko mini sudocrem.
Ja moje drogie rozpoczęłam przygotowania do Świąt, przygotowałam zalewę do śledzi, karp pokrojony sałatka czerwona się robi, groch z kapusta już zamrożony, kapusta kiszona się robi, placki zaraz zaczynam piec, jutro zrobię masy żeby było Świeże. Zaraz biore sie za gotowanie jarzyn, panowie jutro pokroją, tak że praca wre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka, widzę że już w pełni jesteś przygotowana na powitanie Paulinki 🙂 i dobrze bo nigdy nie wiadomo kiedy może się pojawić na świecie 🙂

Aguś, aż do mnie doszedł zapach tych wszystkich Twoich pyszności. Ja zaraz zabieram się za robienie sałatek 🙂

Prezent udało nam się odebrać, teraz tylko zapakować i wszystko gotowe.

Tylko co ja biedna bez Was pocznę przez te 5 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia teraz to czuć zapach miodowych placków 😁
Będzie czeski placek, makowiec zawijany i na resztę nie mam pomysłu 🙂
Asia bierz internet ze sobą.
A gdzie ejst reszta dziewczyn??
Krysia z Rozalką Ela z bartusiem no i Ania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rzeczy mini od kolezanki ktora pracuje w Falcu i dala mi takie zestawy polowkowe i tam byly takie mini oliwki, chusteczji jonsona ale np po 20 szt.

Pieluchy jednorazowe wole miec wiecej najwyzej sistrze dam. nie kupuje przeciez tych newborn 2-5 kg tylko te 3-6 newbaby 🙂

Zostaly mi dwie oliwki mi9ni jak cos ale to jonsona a Ty mowulas ze nie chcesz bo Adriana uczulily. Mam jeszcze mini krem do pupy nivea. Nie chce do szpitala braxc duzego sudocremu bo podejrzewam ze wroce z polowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Męczący dzień miałam dzisiaj. Nawet nie mam siły siedzieć i czytać całych moich zaległości forumowych.
Przyjechałam do rodziców pomóc trochę przed świętami. Bo mimo, że dwie moje starsze siostry mieszkają z rodzicami to jakoś nie garną się do prac domowych. Troszkę więc posprzątałam i zrobiłam zaległe pranie mamie 🙂
Jak mamcia wróci z pracy to będziemy coś z plackami myśleć. A jutro lepienie uszek 🤪

Ach Wigilia już tak blisko...
To będą moje pierwsze święta bez rodziców a z narzeczonym 🙂

Widzę, że niektóre z Was już popakowane do szpitala. Ja się za to wezmę po Nowym Roku. Mam jeszcze czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam że kupiłaś te malutkie 🙂
Tak mój Adrian miał uczulenie na kosmetyki Jonsona, ale dzięki za propozycje, nie pozostanie mi nic innego jak tylko spakować duże.
Miałam dziś przykrą rozmowę z jednym ze sprzedawców na allegro, zgłosiłam to do obsługi, zostałam oszukana, kupiłam perfumy Andrzejowi i miały być specjalnie maila wysłałam czy są dostępne i były a dziś się dowiedziałam że ich nie ma.
Jestem mega wkurzona. Natomiast odebrał Andrzej karuzelkę do łóżeczka, jest boska i wygląda jak nowa, nie wiedzieliśmy bo mieli też matę z tej samej serii, no nic będę polować dalej 🙂
Dziewczyny nadal zaginione w akcji??
Halo czy ktoś tu żyje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie bylo zwyczaju dawania prezentow dlatego teraz jak moge komus sprawidz jakas niespodzianke to jestem bardzo szczesliwA 🙂 Z wyplaty przewaznie kupuje cos dla mamy Pawla bo dla siebie mi żal 🙂 Glupie to no ale taka jestem ze wole dac komus niz zabrac dla siebie.

Glupi ten chlop z Allegro! Bardzo dobrze zrobilas ze naskarzylas na niego 😁

Dorotka Ty sie oszczedzaj!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja żyję, ale jestem dzisiaj strasznie zabiegana 😞 mieliśmy jechać jutro popołudniu więc myślałam że jeszcze rano coś zrobię a tu rano trzeba jechać bo musimy odwiedzić jeszcze wydział komunikacji żeby wyrejestrować stary samochód 😞

Aguś, nie denerwuj się tak przed Świętami 😉 nie wolno! choć niestety masz powód, ale popatrz na to z innej strony, masz karuzelę do łóżeczka dla Amelki 🙂 oczywiście pokaż zdjęcia

A gdzie Ela i Krysia, pewnie pochłonięte przygotowaniami świątecznymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Się oszczędzam Karinko cały czas 😉 Dlatego po wysprzątaniu jednego pokoju łupałam i mieliłam orzechy do ciasta. Odpoczęłam i wzięłam się za następny pokój. Później znów siadłam na chwilę przy obieraniu ziemniaczków i jak mi siły wróciły to sprzątnęłam kuchnię 🙂 No a pranie to tak w międzyczasie 🙂

Ach... zapomniałam, że muszę sobie pościel owlec, bo nie będę miała gdzie spać :P

Na jutro z porządków zostały mi tylko 2 łazienki i jeden pokój, zamieść i umyć schody... I chyba będę po robocie. No i te uszka :P

Teraz zmykam powiesić pranie następne i łózko sobie przygotować.

3majcie się ciepło Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia już się nie denerwuje, zgłosiłam to bo było to oszustwo z ich strony i tyle.
Zdjęcie karuzelki zrobie tylko za chwilkę.
U nas prezenty robiło się na mikołaja ale ja wiele lat temu wprowadziłam nowy zwyczaj Adrianowi kupuję pod choinkę, jest wtedy większa frajda po wigilii a przy okazji zjada wszystko żeby móc prezenty rozpakować hihiih,
W ty roku nie robiliśmy prezentów dla rodzinki, bliźniakom tylko i mojej mamie kupiliśmy śliczny skórzany portfel, na urodziny 3 tygodnie temu dostałą torebkę.
Adrian też będzie miał kilka prezentów, podzieliliśmy bo tylko od nas dostanie, nawet tatuś sie nie wykazał tylko włożył mu do koperty kase po czym mu ja zabrał i powiedział że wpłaci mu na konto żenada ale cóż.
Andrzejowi też zrobiłam niespodzianke ale nie mogę pisać on tu czasem zagląda hiihihihi.
Lubie bardzo robić prezenty, przygotowywałam sie od dłuższego czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczna pościel, już sobie w niej Kacperka wyobraziłam 🙂

Daga, ja Brzyduli nie oglądam 🙂 ale wiem że to chyba dziś ostatni odcinek, więc pewno straszne emocje :laugh:

U nas w domu zawsze robiliśmy sobie prezenty, na początku jak byliśmy dziećmi to był prezent i od Mikołaja i pod choinką a jak już odkryliśmy prawdę jak to na prawdę jest z tymi prezentami to już były tylko pod choinką bo to jakaś taka większa atrakcja 🙂 U Rafała natomiast nie mieli takiego zwyczaju, ale my sobie zawsze coś dajemy a i odkąd jesteśmy razem to zawsze coś szykujemy też i dla jego rodzinki, ja tam lubię dawać prezenty i cieszy mnie jak ktoś się z nich cieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga piękna pościel, w ogóle widzę że będzie niebiesko żółto 🙂
Tygrysek pasuje jak ulał 🙂
Brzydula się skończyła ;( to nasz rodzinny serial co my teraz będziemy oglądać.
Ja moje drogie już jarzyna ugotowana śledziki zrobione makowiec gotowy orzechowiec się piecze.
Jutro pokroimy jarzynki, zrobię masę grysikową i ugotuję zupkę grzybową a reszta w wigilie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, śliczna lampka 🙂 Będzie miał się czym Kacperek zachwycać 🙂

Ja wpadłam żeby się z Wami pożegnać i życzyć Wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Niestety zaglądne tu dopiero w niedzielę wieczorem jak wrócimy.

Daga, Karinka Wam szczególnie życzę żeby Wasze maleństwa doczekały jednak Nowego Roku a Wam dały spokojnie wypoczywać. Jakby się jednak coś działo to pisać, dzwonić!!! bez względu na godzinę 🙂

Aguś, a Tobie życzę żebyś odpoczęła w te Święta bo Ty zawsze taka zabiegana jesteś 🙂 no i żeby Luna do Ciebie przemówiła 🙂 a wtedy na pewno Ci powie jak bardzo podobał jej się kaftanik który jej założyłaś do zdjęcia :laugh:

Ania, ze względu na to że Ty masz jeszcze najwięcej czasu do porodu życzę Ci aby ten czas szybko zleciał i było wszystko w porządku z maleństwem.

Krysia, Ela, a Wy gdzie się podziewacie? Wam życzę żeby Wasze maluszki rosły zdrowo i dały Wam troszkę odpocząć podczas Świąt 🙂

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
Wpadam tylko na troszkę bo od wczoraj wpadłam w wir przygotowań świątecznych i zupełnie nie mam wolnej chwilki 😞 a na dodatek wczoraj jak wracaliśmy z zakupów znów mieliśmy stłuczkę na szczęście nic poważnego tylko migacz uszkodzony, facet cofał i myślał ze sie wyrobi i zmieści a jednak zahaczył o nas 😞 grunt ze tylko tyle 🙂
Moze bede miała choć czas zaglądnąć ale juz chciałam Wam Wszystkim i Waszym Rodzinom Życzyć Zdrowych, Spokojnych Świąt, Spełnienia najskrytszych marzeń. Szybkich i łagodnych rozwiązań ,żeby te wasze dzieciaczki były zdrowiutkie, piękne i dały mamusiom wytchnienia 🙂 No i żebyśmy tu wszystkie dalej się spotykały 🙂 Oraz mnóstwo prezentów pod choinką 😘 😘 😘 😘
______________█
_____________$$$
_________/)__$_()$$__(\
_________█_$_(█) $$_█
__________$___(\___$
_________$()(▒)$█_$()$
______$$$(█)$$$$$$(█)$$$
________ $_$(▒)$$$_$_$
_________$()$$$_/)(▒)$
_____(\_$_(█)___█_$$$_/)
_____█$_$$__$$$$_$__$█$
_____$$__/)_$$$_(█)_$$$_ $
____$-()-$_█__$$$$$$-()-$$$
__$$$(█)$$$(▒)$$$)(▒)$$(█)$$
_______(▒)$$$__(\_$$$_$(▒)
____(▒)_$_$$$_█_$()_(▒)_$$
___(\_$_(█)_$$$$__(█)__$__ /)
___█$$$$$$(▒)__$$__/)_$$$_$_█
__$(▒)$$_$$__()(▒)_█|_(▒)$$(▒)
_$(▒)_Ѽ/)(▒)_(█)___$$$$$___$$
__$$$$_█_()$$__$(▒)$$/)(▒)_$/)
-()$_(▒)$_(█)_$(▒)$$_$█__(█(▒)()
(█)$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(█)
____________█████
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...