Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochane moje! 🙂

Na poczatku rowniez chcialam zlozyc Wam wszystkim najlepsze zyczenia swiateczne, duzo zdrowia, milosci i wiele radosci. Udanych prezenyow pod choinka i sppelnienia wszystkich najskrytszych marzeń 🙂

Dla Krysi i Eli życze pociehy z dzieciaków, zeby byly zdrowe i zawsze usmiechniete a Wam Brzusie zycze wspanialego casu oczekiwania i uadnego, szybkiego rozwiazania 😘

Teraz co do brzyduli to ja tez rozpaczam ze sie skonczyla ale wczoraj byl pierwszy odc. tej Majki i juz sie dobre rzeczy dzieją 😁 zobaczymy co bedzie dalej.

Dziekuje wszystkim za życzenia!

A co do prezentow to moj Pawel ma 1 stycznia urodziny i macie jakis pomysl na prezent??

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Witam Wszystkie brzusie i mamusie 😉

Po chwilowej nieobecności (bardzo źle się czułam, i praktycznie przespałam 2 dni - ale już jest lepiej 🙂)chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia - zdrowych, spokojnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia.

Wszystko przeczytałam - gratuluję już 2 ząbków, pewnikiem po świętach będzie już 4 🙂
Pościel i huśtawka śliczna - pokoik będzie wypasiony - ale te nasze maleństwa mają dobrze 😉 😉
Postaram się przez święta zaglądać, odzywajcie się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy już nadejdzie ten Wieczór
Świecami choinki zdobiony
Niech biały opłatek jak okład
Wsze rany Twej duszy uleczy
Niech serce Twe radość wypełni
Z nadziei co żłobek zwiastuje
Niech błogiej kolędy śpiewanie
Wyciszy Twe troski, zmartwienia
Niech słowa Twych życzeń serdecznych
Jak gwiazda zaświecą bliźniemu.
I gdy to wszystko się spełni
Odczujesz Wigilii przesłanie.

Najserdeczniejsze życzenia składa
Agnieszka z rodziną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy już nadejdzie ten Wieczór
Świecami choinki zdobiony
Niech biały opłatek jak okład
Wsze rany Twej duszy uleczy
Niech serce Twe radość wypełni
Z nadziei co żłobek zwiastuje
Niech błogiej kolędy śpiewanie
Wyciszy Twe troski, zmartwienia
Niech słowa Twych życzeń serdecznych
Jak gwiazda zaświecą bliźniemu.
I gdy to wszystko się spełni
Odczujesz Wigilii przesłanie.

Najserdeczniejsze życzenia składa
Agnieszka z rodziną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane 🙂
Ależ wspaniałe Święta, wczorajsza wigilia po prostu super, prezent dziś wypróbowałam, dostałam wannę do masażu stóp, Amelia była baaaardzo zadowolona z dzisiejszego masażu hihih.
Dziś dalszy ciąg świętowania, ale chciałam napisać że żyję. Mam nadzieję że u Was równie wspaniale 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Dziś odpoczynek w domku w własnym gronie 🙂
Prezentów bez liku 🙂
No i oczywiście obżarstwo 🙂 😞 a wszystko takie pyszne tylko ze już nie ma gdzie zmieścić:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Buziaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dzxiewczyny 🙂 Elu ja sie jeszcze nie rozpakowalam 🙂 Dalej z Paulinka w Brzuszku 🙂 i bardzo dobrze bo jeszcze grudzien mamy 🙂 Jutro ide na badania. Swieta jak to swieta, nic szczegolnego sie nie dzuialo ale ciesze sie ze juz sie skonczyly 🙂


Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga mi tez sie snil porod 🙂 Moze zrobie Pawelkowi prezent na urodziny i urodze:P:P Ja mam wizyte 4 stycznia wiec tez juz niebawem 🙂 Mam nadzieje ze od jutra forum ruszy 😁 Moj Pawel jeszcze jutro ma wolne takze troszke dluzej niz powonien 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie jak miło znów Was poczytać.
My inaczej niz wszyscy, w dalszym ciągu świętujemy 🙂
Dzisiaj sami Adrian pojechał do taty, ale po południu go odbieramy i jedziemy do szwagra.
Dziewczynki cieszę cię że jeszcze w dwupaku, my też hihi.
Amelia bardzo rozrabiała w Święta dzisiaj też. Ja miałam wielki problem, bardzo zaczęły mi cierpnąć ręce, ale tak że aż czułam ból w kościach, na szczęście koleżanka mi pwoiedziała że to brak magnezu więc zwiększyłam dawkę, trochę pomogło, ale zadzwonię jutro do lekarki 🙂
Tak czy owak cieszę się że już wróciłyśmy do świata brzuszka bo aj się bardzo za Wami stęskniłam 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Mnie oczywiście teść zdenerwował - wizyta świąteczna trwała 10 minut. Obecnie zbieramy sie w rajd po rodzinie 😉 miałam nie jechać, ale już nie mogę wytrzymac w domu.
Ciesze się że wszystkie jeszcze w dwupaku :P - choć byłby niezły prezent na święta 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam i do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie i Brzusie po świętach 🙂

Cieszę się że już do Was wróciłam i że święta się skończyły, bo niby wszędzie dobrze ale w domku, w swoim łóżku najlepiej 🙂

Cieszę się że jeszcze wszystkie jesteśmy 2w1 choć miałam taką małą nadzieję że po powrocie zobaczę już Kacperka lub Paulinkę bo na Amelkę to jeszcze za wcześnie 🙂

Mi już kilka razy śnił się mój poród, ale za każdym razem jest bardzo spokojnie i mam nadzieję że tak właśnie będzie.

Miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny 🙂 W koncu po swietach... 🙂 Ja wlasnie wstalam z lozka, rano bylam na badaniach i jak wrocilam to sie jeszcze polozylam 🙂 Po drodze kupilam pączki bo mialam straszna ochote 🙂

Asia no my jeszcze nie chwalimy sie swoimi pociechami ale mysle ze to kwestia dni 🙂 $ stycznia mam wizyte, do tej pory chyba nie urodez 🙂 Tym bardziej ze skurczy zadnych nie czuje, albo czuje tylko nie wiem ze to to 😁 No ale jeszce i tak mam 3dni 🙂 Daga a Ty co masz 4stycznia ze musisz odstawic leki??

Milego dnia kochane 🙂 buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny 🙂 W koncu po swietach... 🙂 Ja wlasnie wstalam z lozka, rano bylam na badaniach i jak wrocilam to sie jeszcze polozylam 🙂 Po drodze kupilam pączki bo mialam straszna ochote 🙂

Asia no my jeszcze nie chwalimy sie swoimi pociechami ale mysle ze to kwestia dni 🙂 $ stycznia mam wizyte, do tej pory chyba nie urodez 🙂 Tym bardziej ze skurczy zadnych nie czuje, albo czuje tylko nie wiem ze to to 😁 No ale jeszce i tak mam 3dni 🙂 Daga a Ty co masz 4stycznia ze musisz odstawic leki??

Milego dnia kochane 🙂 buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...