Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Witam mkochane 🙂 Aga stpoa urocza, strasznie slodko to wyglada na zdjeciu 🙂 zaraz dostaniesz oklaska 🙂

Widze ze ze styczniowki zrobila sie grudniowka.

A ja dzis zaczynam 38 tydzien 🤪 🤪

Daga ja w nocy jak wstalam do kibelka mialam skurcze, szczerze mowiac to tez sie balam czy to nie juz:P:P

Ale spoko, jutro w nocy mozna zaczac rodzic 😁

Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, dzień dobry 🙂

Ja dopiero wstałam, ale mogłabym tak spać i spać i korzystam z tego póki jeszcze mogę 🙂 Rano jak Rafał wstawał to młoda zrobiła rewolucję, tak się tłukła że myślałam że mi zaraz brzuch rozsadzi no ale na szczęście jest cały 🙂

Zima się nam zrobiła, szkoda że nie na święta.

Dziewczyny, a Wy czekać do Nowego Roku 🙂 żeby nasze maluszki z jednego roku były 🙂

Aguś, wielka stopa na prawdę jest wielka :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu taka rewolucja to cos pieknego choc czasem brzusio boli 😁 Ja trzymam trzymam i nie mam zamairu wypuscic jej przed 1 stycznia:P:P

Jeszcze jedna styczniowka urodzila, miala termin na 19 stycznia, wiec podobnie jak ja. Powoli styczniowki robia miejsce dla lutowek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Daga ze do mnie jakos tez nie dochodzi ze jutro sylwester, potem urodzony Pawła /nawet nie mam prezentu/ . Tez zyje tym, ze Paulinka moze w kazdej chwili sie urodzic i ze niedlugo bedzie z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja idę się troszkę poruszać, pranie może włącze i mam nadzieję że młoda przestanie kopać bo dzisiaj to jest szaleństwo, chyba ćwiczy taniec przed sylwestrem 🙂

Mam do Was jeszcze takie pytanie, czy jadłyście może w ciąży fetę, bo ja gdzieś wyczytałam że nie można a mam ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja nie jadlam ale chetnie bym spalaszowala... 🙂 tez czytalam ze nie mozna 😞 teraz musze jesc na co mam ochote bo jak sie zacznie karmienie to nie bedzie tak wesolo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgaga nie jest fajna, ale pomyśl Karinka że to już w zasadzie koniec u Ciebie 🙂

A dziewczyny to nie wiem gdzie są, Daga to nawet nie chce myśleć 😉 Aga na badaniach a reszta... może się odezwą 🙂

Ja idę smażyć naleśniki na obiadek 🙂 bo Rafał sobie zażyczył takie ze szpinakiem i fetą 🙂 ja będe miała tylko ze szpinakiem ale i tak pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem, gotuje obiadek, u nas dziś pulpety w sosie pomidorowym 🙂
Byłam rano na badaniach i w ikea, kupiłam podkładkę na komodę do przewijania, nie jest to szczyt marzeń ale jest.
Asia ja fete jadłam, wiem że nie wolno jeść serów pleśniowych a feta do nich nie należy, póki co nic mi nie ejst a już dawno by było, ale zrób jak uważasz 🙂
Daga napisz co spakowałaś do szpitala bo muszę sobie liste zrobić, nie wiem czy wszystko mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to chyba sobie daruje tą fetę, jak już tyle wytrzymałam to dam radę dalej 🙂

Aguś, jak dalejsz masz zamiar rodzić na Siemiradzkiego to tam na stronie wszystko jest napisane, co trzeba zabrać:

1. Dowód osobisty,
2. Aktualna legitymacja ubezpieczeniowa (ważna 1 miesiąc),
3. Wyniki badań: OWA, HBS, grupa krwi, wyniki badań laboratoryjnych ostatnich 6 tygodni ciąży,
4. Koszule położnicze rozpinane z przodu (2 szt.),
5. Szlafrok, pantofle, ręczniki,
6. Sztućce, kubek,
7. Figi jednorazowe (3 szt.),
8. Wkładki laktacyjne, przybory toaletowe.

RZECZY DLA DZIECKA

1. Śpioszki + kaftaniki (3 pary),
2. Pieluszki tetrowe (5 szt.),
3. Pieluszki jednorazowe (mała paczka),
4. Chusteczki nawilżane (1 opakowanie),
5. Czapeczka, skarpetki (2 pary).
6. Przybory do czesania noworodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...