Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ani ty jestes ten sam typ co co :
"latam biegam skacze..."
"tańcze śpiewam recytuje, piore sprzątam i gotuje ... "hihihi
To moje życiowe kredo 🙂
Karina dam Ci przepis sprawdzony na kokosanki, albo na co sobie zażyczysz.
Eluniu cieszę się że jesteś, dzwoniłam ale nikt nie odpowiada, do Krysi też, spróbuję jeszcze za chwile. Ucałuj Bartusia, teraz trzeba być miłą dla niego bo może ugryźć hihihi.
Sernik w piecu, zobaczymy jak wyjdzie , robiłam pierwszy raz, taki z brzoskwiniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina pozcekajcie do jutra i zróbcie akcja sex i akcja schody 🙂
Pawłowi powiedz że tak trzeba, w arzie czego niech przeczyta te posty to może mu pomoże. Sex kochane jest dobry na wsyztsko, leczy rany, godzi, odstresowuje no i zapędza do porodu hihihi, tak że korzystajcie ile macie sił 😁
Ależ mam głęboką myśl hihih, chyba pójdę jeszcze na filozofię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak urodzicie w Żeromskim lub narutowiczu jako jedne z pierwszych dostaniecie prezenty od prezydenta miasta, kosmetyki pampersy i jakieś gadżety, Karina schody później najpierw sex, wieczorem świece i sex, prezenty się przydadzą hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W narutowiczu jest moj lekarz i jedna ze styczniowek miala tam CC. A w innych nie daja?? Świece to musiala bym kupic ale nie dojde do dklepu 😁

Daga ja od paru dni tak sobie poplakuje w lazience bo mnie denerwuje to czekanie, to ze sie ledwo ruszam, nie wychodze z domu i to ze jestem gruba 😞 chciala bym juz urodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pawel m ial byc o 12 a jest juz 13 😉 rano mialam taki swietny humor, jeszcze ta walka na brzuchy ,mnie rozbawila a teraz cos sie wkurzam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie wolno się stresować a tym bardziej płakać. Co ma być to będzie 🙂 Ja Wam oczywiście życzę żeby było jak najszybciej skoro już tak bardzo chcecie.

Ja się martwię, żebym sama nie urodziła bo kilka razy dziennie to ja biegam po schodach 😉 ale mam nadzieję, że to aż tk bardzo nie przyspiesza :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga i Karina żadnych mi tu płaczów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pomyślcie sobie, Wam zostało jeszcze może parę dni, a co my mamy powiedzieć??
Same wiecie że ja mam brzuch jak Wy razem wzięte i co i jeszcze 8 tygodni mi zostało, ja to się nacierpie.
Uszy do góry 🙂
U mnie w tej klinice wczoraj rozmawiałam i jednej z dziewczyn siostra tam urodziła kilka dni temu i wiecie co... była strasznie nie zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę do lekarki do takiej prywatnej kliniki, i znam się z dziewczyną na recepcji, jej siostra rodziła w narutowiczu ostatnio. Jurajskie centrum medyczne, tak sie nazywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby co wy mi tu mówicie o grubości!!!!! Zadnych płaczy!!!!!! Chciałyscie dzidziusie to macie!!!!!!! brzuch wam spadna a grubośc minie!!!!!! teraz tez puchniecie bo wody wam sie zatrzymują!!!!! płakać to możecie jak bedziecie miały termin a tu nic!!!! a wy macie jeszcze pare dni a nawet ze 2 tyg do urodzenia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej rzadnych płaczów!!
ja wpadam na chwilkę - na 14 mam przymiarkę sukienki - po przerobce - tak na sylwestra 😉 tak na tego sylwestra hihi - no jednak cycki mi jeszcze nie zmalaly i mam miec eleganckie kliny wstawione 🙂
w ogole dalej jestem w Osieku i strasznie sie ciesze ze jestescie w calosci bo nie przezyla bym gdy by mnie cos ominelo - do Krakowa wracamy prawdopodobnie w sobote(Grzes mial wypadek autem- nic mu sie nie stalo ale bedziemy musieli jechac autobusem... no zobaczymy jak to sie uda bo Rozalka dalej zakatarzona)
Agus nie zdarzylam odebrac.... az mi glupio a nie mam nic na koncie i nie mam jak oddzwonic.... ☺️
aaaa i udanego sylewstrowania zycze!!! i cieszcie sie ze mozecie zjesc kolacje przy swiecach bez akompaniamentu dzieciaczków - Daga i Karina - moze to ostatnia taka kolacja.... przynajmniej w ciagu najblizszych miesiecy
buziaki - pamietamy o Was wszystkich i pozdrawiamy
Asienko - Twoj brzuszek sie cudnie zaokragla!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu Krystyno nie użalaj się bo Cię do gazowni wyślemy :P, laska jesteś, karm póki co Rozlakę, na jakieś wygibasy sobie pójdziemy arzem, ale musisz poczekać 🙂
Zadzwonię za chwilę to może zdążysz odebrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...