Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina a napisz jakie są inne sposoby jeszcze, opisane w tej książce.
Karina mój wyglądał trochę jak wkładka do piersi, taki był okrągły i biały albo kremowy nie pamiętam ale na pewno jasny i na pewno miałam bez krwi, mnie w ogóle krew nie leciała ani w upławach ani w ogóle, przy porodzie dopiero.
Jak Ci wyleci to poczujesz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Agus cO Ty napisalas jest napisane, ze jesli dziecko ma osobny pokój nalezy nauczyc psa aby nie wchodzilo do niego pod Twoja nieobecnosc, kiedy przyjedziesz ze szpitala podaj dziecko mężowi a Ty sama przywitaj sie z pdsem aby nie byl zazdrosny, daj potem pieskowi powachac dziecko. Nie zachowuj sie nadopiekunczo w stosunku do dziecka jesli pies jest przy Was, wzbudzi to jesgo niepewnosc i wieksza zazdrosc, glaszcz w czasie karmienia dziecka, zabieraj na spacer gdy wychopdzisz z wozkiem, postaraj sie spedzac z nim chociaz 5minut dziennie sam na sam, skarc gdyby okazal najmniejszy perzejaw agresji w stosunku do dziecka. Ucz psa aby nie spal w waszym lozku. Przy raczkujacym dziecku chowaj miski psa, najlepiej naucz jesc psa wieczorem aby w dzien miski byly schowane. Mozna tez przyzwyczajac psa do nowego domownika zanim urodzi sie dziecko, nos lalke lub cos podobnego zawinieto w kocy i zachowuj sie tak jakby to bylo dziecko, spiewaj, udawaj ze karmisz, przewijaj. Koniecznie zbadaj psa pod katem pasozytow! Zapraszaj przyjaciol z dziecmi, niemowletami, pozwol aby pies je powachal 🙂 To tyle ciekawego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 to dobrze niech się chłopiec odpręży przed porodem 🙂
ja jestem jestem 🙂 żyję choć wczoraj Rozalka mnie nieźle wymęczyła - aż w końcu zastosowałam czopka uspakajającego... bo ile można 🥴 to wszystko przez ten pobyt u moich rodziców - ciągle chodziła tylko z rąk do rąk... a teraz molestuje mame - ale powoli jej przechodzi
mój czop wyglądał zupełnie inaczej to była bardziej jakaś wydzielina w dużej ilości i nawet nie pamiętamy jak to wyglądało
a co do spotkania to jeszcze muszę zobaczyć - bo jutro Grzes w pracy, jak by było tak jak wcześniej planowałyśmy i Ela by nas wzięła to ok, ale do autobusu Rozalki nie wezmę - bo nie jest do końca zdrowa i na pewno złapie coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Ja odpadan ze spotkania bo od 2 dni leże rozłożona z temperatura 😞 M ma wolne i zajmuje sie Bartkiem a ja leże w łózku 😞 😞 😞 za oknem piękna pogoda na spacer a tu trzeba w domu siedzieć 😞 😞 😞
tak wiec dziewczyny przepraszam 😞
i czekam na wiadomości ze rodzicie 🙂 🙂 postaram sie jutro zagladnąć bo Alek nie pozwala mi z łózka wychodzić 😞 teraz sa na sankach i miałam okazje:P 🤪
Trzymajcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś zycze szybkiego powrotu do zdrowia 😘
Dzis chyba kazda mysli o spacerku 🙂 moj bedzie wygladal tak, ze zejde na dol pod brame i przejde do samochodu 😉 juz mnie to siedzenie w domu wkurza!!!!!!!!!!!!!

Tez juz chce byc po wszystkim, chodzic normalnie, nie miec brzuszka tylko swoja corcie przy sobie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie, na pewno się nam uda spotkać.
Eluniu wracaj do zdrowia, to jest najważniejsze, spotkanie nei zając nie ucieknie hihihi.
Asia w końcu my mamy jeszcze dużo czasu choć coraz mniej, dziś kochane dziewczynki kończę 32 tydzień, jutro zaczynam 33 😁, ale ten czas szybko leci.
Ja niestety nie mam jak odebrać Was bo jestem bez auta, tzn stoi firmowa panda ale nie jeździ więc lipa, przekładamy zatem aż się Ela wyzdrowieje.
Daga oczywiście że przyjedziemy, jak mogłybyśmy opuścić to 🙂 gdybyśmy mogły pewnie do porodu byśmy były hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju pamietam jak ja bylam w 30 a Wy mialyscie po 20 tygodni... ale ten czas szybko leci!! Co do Czopa jeszcze to ja wlasnie Krysoia miaslam podobnie jak Ty, wczoraj mialam za jednym razem tylee wydzieliny, ze musialam sie przebrac. Miala bialy kolor ale nie miala zadnego ksztaltu, poprostu jak normalne uplawy tylko w gigasntycznej ilosci.... Czy ginekolog da rady sprawdzic czy odszedl mi czop??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest w stanie Ci sprawdzić, może to to, mnie od razu wpadło do kibelka więc nei wiem czy było gęste, jak pływało to było w jednej całości ale na pewno było okrągłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaraz się zbieram już do wyjścia. Znowu Rafał nie da rady iść z nami, miał jechać ale okazało się że jest dzisiaj sam w pokoju bo żona kolegi rano poroniła 😞 smutne to bardzo 😞 i jest z nią w szpitalu więc niestety się nie urwie. Jakoś same sobie poradzimy. Jestem bardzo ciekawa czego się dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...