Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asia wiem pamiętam to było w kolorino, możesz się zatem wypowiedzieć jaki super gość z niego hihihi.
Daga myślę że to menopauza hihihi, popatrz 13 latek mówi Ci na Pani to musi być menopauza hihih.
Dopiero teraz odzyskałam internet a do tego przed chwilą był ksiądz po kolędzie nawet o tym nie wiedzieliśmy o tym, ale wstyd. Na szczęście gość wszystko miał ze sobą, tyle że akurat obiad Andrzejowi zaczęłam szykować hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
jestem, jestem - przepraszam za zmartwienia, ale nie bardzo się czułam, młody strasznie rozrabiał, więc leżałam sobie plackiem - ale już jest lepiej 🙂

Tak, dziewczyny - zaczynajcie rodzić - w końcu by coś zaczeło się dziać 🙂 🙂 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Adriana i brawka dla Rozalki.
Ale musiałam się naczytać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za tym zebysmy zaczely rodzic, nie bedzie nudno przynajamniej 🙂 🙂 ja juz po kolacji i takie nudy ze szok. Do komputera oczywiscie pewnie tylko na chwile sie dopchalam bo zaraz sie zacznie gra Pawla... DRAMAT!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał:
Ja tez jestem za tym zebysmy zaczely rodzic, nie bedzie nudno przynajamniej 🙂 🙂 ja juz po kolacji i takie nudy ze szok. Do komputera oczywiscie pewnie tylko na chwile sie dopchalam bo zaraz sie zacznie gra Pawla... DRAMAT!!!!


rety ci faceci i ich gry - ja się ciesze że traz jak wieczorami na fitness wychodze to ma mój G jakąś godzinkę na granie - kurde w ciąży też mnie to maxymalnie wkurzało że ja siedze obok i się nudze a G gra.... zajmij się w tym czasie czymś czego on nie lubi hihi - weź za uszami mu wydzwaniaj do swojej mamy i narzekaj hihi albo do siostry i gadaj o damskich sprawach 🙂 może pomoże

a Tobie Aga też się spieszy? - heh mam tez pomysł na te co im się już chce tak rodzić przyjedźcie się pobawić z moim diabełkiem - w brzuszku dziecko zachowuje się lepiej 🙂

Aniu - dobrze że wszystko oki - leż spokojnie daj Szymkowi troszkę poskakać 🙂 - a Ela nam wysyła takie różne - dziś (chyba się nie obrazi jak wkleję) http://www.youtube.com/watch?v=2890FeDSIWs w sensie że coś dla duszy - ale bardziej podobało mi się jak mi śpiewających i tańczących striptizerów wysłała hehe - bo ona ma diabełka za skórą 🙂 i nawet bólu nie czuje 😎 😎 😎 wkródce zostanie agentem 007 zgłoś się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie i Rozalko i Bartusiu 😘 ja jeszcze w dwupaku choc rano mialam 4 skurcze co 15 min ale juz mi przeszlo 😉 szkoda:P:P jutro mam ksiedza po koledzie wiec ni9e obrazila bym sie gdybym zaczela rodzic 😁 nie lubie wizyt ksiedza!

Z tymi grami to mnie szlak trafia, w sumie to jedna tylko jest problem bo ona sie nie konczy.... Futball menager... SIedzi i gra juz sezon 2016!! Padaka!! Jak ma wolne to potrafi grac do 1-2 w nocy...

Jak sie dzis czujecie?? Daga jeszcze nie rodzisz?? Aga udanych zakupow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna pogoda dziś:laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉
A mój Bartek zakatarzony 😞 😞 😞 😞 Pewnie osobiście go zaraziłam 😞
Karina skąd ja znam tą gre hmmm zastanówmy sie:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉 😉
Też był etap na tą gre ale teraz jest jakaś wojenna:laugh: :laugh: :laugh: czy cóś 🙂 ja to zawsze sie wydre i już jest po mojemu 🙂 Taki Diablik ze mnie 🙂 hihi:laugh: :laugh: :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze musi być po mojemu 🙂

A tak wogóle to styczniówki rodza na całego znowu dziś jakieś dwie a kolejne na porodówce 🙂
Karina Daga do roboty!!!! Teraz wasza kolej!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki,
bez sensu że jeszcze nie urodziłyście, trochę nudą tu zalatuje hihihih.
Ja dopiero wstałam właśnie zajadam pyszne śniadanko, zrobię wam smaka bo wcinam kanapkę z białym serem i własnej roboty dżemem truskawkowym a do picia prócz kawy oczywiście wycisnęłam sobie soczek z pomarańczy, pyszotka i wyjątkowo słodka 🙂
Dodam że nigdy nie lubiłam pomarańczy 😁
Do sklepu nie jade bo mi się nie chce 🙂
może jutro pojade, zobacze. w sumie to nic nie potrzebuje tak chciałam się wyrwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie sie zastanawiam czy sie nie poswiece i nie pojde do sklepu po herbatke z lisci malin 🙂 ponoc pomaga 🙂

Zarz wszystkie styczniowki urodza a my Daga zostaniemy 😁

Elus moj juz wszystkie wojenne jakie wyszly ostatniop przeszedl wiec trzeba cos robic i ten smierdzacy FM sprawdza sie jak nic.....

Aga ja tez bym sie gdzies wyrwala i jak sie wkurze to naprawde pojde do carfura moze to cos przyspieszy, albo wyjde na klatke i bede z gory na dol chodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to dajcie tym Dzieciaczkom spokój one wiedza kiedy mają wyjść, muszą być gotowe 🙂
Karina rozumiem cie bo ta gra nigdy się nie kończy 😞 :laugh: :laugh: :laugh:
Mój M zawsze przestaje w to grac na jakiś czas jak mu nie idzie hihi:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...