Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne z tymi mandarynkami bo ja całą ciąże zażerałam sie nimi:laugh: :laugh: :laugh: bo taki sezon zimowy ze mandarynki taniocha:laugh: i jadłam dziennie nae=wet po 3 kg 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

ja cały czas się obżeram mandarynkami a od wczoraj piję również sok z wyciskanej pomarańczy, nigdy nie lubiłam a teraz lubię hihih.
Mandarynki to po dwa trzy kilo na posiedzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak rodziła siostra męża to w sumie zapytała położną tak: do której ma pani dyżur? ta powiedziała ze do 17... a ona zapytała a czy mogły byśmy razem urodzić?? ta popatrzyła na nia uśmiechnęła i powiedziała ze do 16 będzie pani mamą 🙂 i o 15 Kubuś przyszedł na świat 🙂 po porodzie dała położnej 100 zł za co położna i była bardzo wdzięczna i do póki nie wyszła z małym ze szpitala to skakała wokół nich 🙂
wiec jest tak jak mówisz 🙂
a pozatym mało kto w godzinach pracy może zarobić jeszcze 100 zł 🙂 a niech sie tak trafią dwa porody w jednym dniu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknelam daga to tabeli styczniowek i dwie statnie urodzily po 16 dni wczescniej wiec jest szansa,z e nasze malenstwa tez sie wypchaja 🙂
Na kopernika jest jedna fajna polozna, ma krotkie wlosy chyba brazowe ale strasznie mila, fajnie mi wszytsko pokazala jak tam bylam ale nie wiem jak ma na imie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW ale cichości zapadły 😞
u nas własnie byli kolednicy z gwiazdą 🙂
Trzej królowie śmierć mikołaj i jeszcze jacyś inni przebierańcy:laugh: :laugh: :laugh: Bartek sie bał:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wczoraj był ksiądz po kolędzie, tylko że my nie wiedzieliśmy że będzie chodził, trochę nas zaskoczył, kurcze nawet krzyża nie mieliśmy, ale na szczęście był przygotowany 🙂
porządny gość nawet kasy nie chciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas była w niedzielę zaraz po świetach ale kasą nie pogardził:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: dostał do mojej mamy i odemnie:laugh: zależy jacy sa ksieża..... wy macie tą wersje z pierwszego zdarzenia czyli powołania hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na ambonie napewno wypomnie ze tego nie zrobiliście 😉 😉 😉 😉 😉 a juz napewno jak będziecie chcieli ochrzcić to to sprawdzi 😉 😉 😉 😉 :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...