Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz miec troszke czasu dla Lunki 🙂

Akcja sex... nawet w suwaczku mi pisze ze moge 😁

DAga ja pomyslalam tak, skoro my chcemy bardzo juz rodzic to moze dlatego dzieciaczki nie wychodza bo wiedza o co chodzi wiec doszlam do wniosku ze bede ciagle mowic ze nie chce jeszcze itd i moze zadziala 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Poczytajcie sobie jakie są objawy przed porodem.Teoretycznie przed nie będziecie czuły ruchów albo nie tak silnych, dziecko układa się do wyjścia i nie wierci się, do tego nie wszystkie oczywiście ale niektóre oczyszczają swój organizm ( czyt. wymioty, biegunka), sygnałem może też być np brak apetytu. Jest jeszcze kilka ale nie pamiętam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga w szpitalu daja ci deklaracje do wypełnienia i tam musisz wpisać gdzie maja przesłać karte szczepien czyli przychodnie i lekarza jakiego wybierasz. ale to po narodzinach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga jak by nie było to Kacper ma jeszcze czas 🙂 ponad 2 tyg 🙂 cieszcie się tym czasem bo już nigdy nie będziecie tylko dla siebie sami, nie będzie tylko ty i ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, dacie radę 🙂 Już nie dużo czekania Wam zostało, ja mam zdecydowanie dłużej ale nie jest mi przykro 🙂 na wszystko przyjdzie pora 🙂

Ja muszę się zebrać bo jeszcze w piżamce biegam a umówiłam się na popołudnie z koleżanką która też w ciąży to sobie pogadamy 🙂 no i muszę się doprowadzić do stanu używalności bo nie wyglądam wyjściowo :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CieSia napisał:
Daga jak by nie było to Kacper ma jeszcze czas 🙂 ponad 2 tyg 🙂 cieszcie się tym czasem bo już nigdy nie będziecie tylko dla siebie sami, nie będzie tylko ty i ja 🙂

Ela na prezydenta!! 🙂
rety ja cały obiad nastwić musze 🙂 dobrze że przypominacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki nie przejmujcie się obiadem, ja jestem w czarnej d...e hihihi.Adrian wróci zaraz ze szkoły a ja dopiero z zakupów wróciłam a nie mam nic do jedzenia , tak że też się zabieram do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina wszystkie poszły albo gotować albo się na bóstwo robić.
Ja się nie łamię co tam bóstwo, naturalne jest piękne hihi ( wyznaję tę zasadę odkąd mi się malować nie chce).
Postanowiłam się n ie stresować i gotowanie obiadu zaczęłam od.... picia kawy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już zaczynam wygladać jak człowiek 🙂 ale wcale nie chce mi się dzisiaj nigdzie ruszać, jeszcze muszę do pracy z L4 podejść, ehhh

Ja dziś strajkuje z obiadem 🙂 Rafał ma imprezkę z pracy więc idą na obiad a potem pić, a ja z koleżanką pewnie coś zjem na mieście, a co 🙂 czasem trzeba sobie zrobić wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super masz tego męża Dagi 🙂 - ja też lubię zamawiac pizze i robić sobie wolne ale czasmi też robie taki obiad że pożal się Boże - hehe typu spaghetti alio e olio - czyli na oliwę wrzucasz czosnek posiekany i jak się zarumieni dodajesz pociętą natkę piertuszki do tego dodajesz makaron i na talerzu sypiesz parmezanem - gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...