Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
cruella napisał:
siedzą w dwupaku, trochę mnie to już zaczyna irytować hihihi.
Nudy, nudy, nudy.
Ale jesteście koleżanki nawet trochu atrakcji nie chcecie nam zaserwować, SKANDAL.
W takim razie ja jutro jade do monopolowego zakupić spirytus i mam wszystko. Byłam w tesco kupiłam jeszcze jeden czteropak chusteczek mokrych a co, przyda się.
Asia masz ten sam problem co ja, Amelia uważa że najfajniejsze miejsce to mój pęcherz hihiih.
A w ogóle jak się udało spotkanie??


WITAM SERDECZNIE CRUELLA DO NAS JUŻ MALO ZAGLĄDASZ , A MAM DO CIEBIE PYTANIE O ILE SIE NIE MYLĘ POKAZYWAŁAŚ WÓZECZEK KTÓRY KUPIŁAŚ DLA AMELKI , CZY TO JEST BOLERO FIRMY ZAGMA ? BO WCZORAJ OGLĄDAŁAM TAKI W SKLEPIE I MI SIE BARDZO PODOBA -JESLI MASZ TAKI NAPISZ SWOJE OPINIE O NIM . POZDRAWIAM OLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, no ja jestem.
Dopiero wstałam, Karina i Daga na pocieszenie Wam powiem że ja też nie śpię już od jakiś 2-3 tygodni w nocy z tym że ja obliczyłam że budzę się co 3 godziny, gdzieś wyczytałam że to organizm przestawia się na wstawanie do dziecka w nocy.
Teraz jem śniadanko 🙂
A Wy dalej nic, naprawdę na nas się doczekacie jak tak dalej pójdzie hihihih:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie zdziwie sie jak sie spotkamy z rodzeniem 🙂 Ty dwa wczesniej, my dwa pozniej i beda razem 🙂 nie byla bym pocieszona gdybym miala tyle czekac 🙂 marze o tym zeby sie polozyc na brzuchu i sie przespac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu to do Was dotarło hihihi, cały czas trąbię że urodzimy razem hihihi :P:P:P
Ja potrzebuje jeszcze z dwa trzy tygodnie i mogę rodzić, póki co nie jestem gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus Ty raczej poczekaj dłużej niz dwa tgodnie 🙂 nie spiesz sie nigdzie 🙂 jak skonczysz 36 tydzien to mozemuy pogadac o rodzeniu ale wczesniej sie nigdzie nie wybieraj z Amelka!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja się do Was nie dołącze, zamierzam rodzić w połowie marca i ani dnia wcześniej 🙂
No ale Wy to już byście się mogły zebrać bo to czekanie jest straszne 🙂 Ja proponuję troszkę pobiegać po schodach potem męża zaangażować i może coś wreszcie zacznie się dziać 🙂

Mnie od kilku dni strasznie boli krocze, czy Wy też miałyście coś takiego albo macie czy mam się martwić?

miłego piątkowego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej pracusie 🙂 kto to słyszał tak wcześnie wstawać - na szczęscie niedługo będzie3cie miały już swoje skarby i będziecie mogły spać do południa jak my z Elą hehe 🙂
a tak serio to nie śpię ale Rozalka mie w 99% angażuje do swoich zabaw - dziś później wstała i teraz nie chce sobie zrobić południowej drzemki i narzeka okropnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, ciesz się że Cię nic nie boli bo to na prawdę nic przyjemnego. Ja tam mimo wszystko staram się jak najwięcej ruszać bo jak posiedzę to jest jeszcze gorzej. Ale co tam, jeszcze dwa miesiące, jakoś dam radę 🙂

Ja mam dziś opiekę nad mężęm bo jakiś taki zmęczony po wczorajszej imprezce firmowej :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja uśpiłam mojego aniołka i zabieram sie za pizze(za robienie żeby nie było), za pranie- no niestety muszę odeprać kilka ubranek i jeszcze podczytuje o metodzie nauczania maluszków : http://przedszkolanka.republika.pl/strony/doman.htm i jeszcze wpadłam na pomysł żeby iść na kurs księgowej - są jakieś i to 2 razy w tyg - po południami - księgowość dla małych i średnich przedsiębiorstw(G planuje otworzyć firmę) i chyba lepiej żebym coś wiedziała o jej prowadzeniu niż potem szukac jakiejś księgowej .... - co myślicie o takim szybkim kursie(to jest tylko 60godzin)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.kursywkrakowie.pl/
i tam jest o kursie który zaczyna się 12 stycznia - i kosztuje 650zł - no tylko Dagi bez sensu bo byś teraz musiała opuścić na początku kilka zajęć - będę jeszcze innych szukała - to wkleję - no a z tą firmą toteż troszkę dziwnie bo G znalazł na necie oferte kontraktu w Niemczech - tyle ze jaby sie tam dostal to ja bym na kurs nie poszła bo niby jak ? - jak bym była sama z Rozalką....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia jesli tylko Ci sie przyda to pewnie ze rob, nawet nie drogi jest 🙂 Ja tez bym chciala taki kurs, uwielbiam cyferki, matematyke i wszystko co znia zwiazane. Mialam nawet w tym roku zdac mature tylko moja corcia pokrzyżowała mi plany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka może pograj w jakąś grę hihi - ja gniotę ciasto 🙂 i właśnie kurier przyniósł mi paczkę z opłatkami dla Rozalki - ona je uwielbia 🙂
a ja chętnie bym poszła - tylko wiecie nie wiem jak nam by się to ułożyło - raz - Grześ musiał by dodatkowo 2 razy w tygodniu całe popołudnie siedzieć z Małą i to kilka ładnych godzin, dwa że to troszkę mimo wszystko kosztuje.... no i pewnei mym z fitnesu musiała zrezygnować bo bez kitu wszystkie popołudnia w tygodniu mieć zajęte.... oj - sama nie wiem, a z drugiej strony to muszę się wypytać na uczelni czy mam brać urlop teraz(bo muszę zrobić jeden przedmiot którego w tym roku nie ma żaden rok... - chyba wam już o tym pisałam) - jeśli bym miała wolne od uczelni można by było się przejść na ten kurs - pogadam z Grzesiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia kurs to super sprawa naprawdę , księgowe zawsze są w cenie 🙂
Karina jak Ci się nudzi to kochana loguj się na gumtree i wyszukaj d;la Agusi 2 pokojowe mieszkanie na Salwatorze a le w wysokim standardzie tzn nie do remontu 😁
Ja nie mam czasu teraz bo nadal prasuje a tu jeszcze pranie trza włożyć i odkurzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...