Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja tez mialam pyszny obiadek iz jadlam z wielkim smakiem 🙂

Teraz jestem [po kapieli i zaraz ide sie polozyc 🙂

Asia W koncu musialas sie zaczac gorzej czuc jesli chodzi o chodzenie 🙂 Daga pakujesz sie do szpitala czy jeszcze nie?? 😁

Dobranoc Brzusie i Milej nocki a dla mnie i Dagi pelnej skurczy :Lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech witajcie 😁
Widze ze tu cichosci z porodami 🙂 Ale to pewnie już na dniach:laugh:
A ja dziś mam koszmarny dzień bo straciłam najwierniejszego przyjaciela czyli psa 😞 Odkąd pamietam to była zawsze, przyniosłam ją do domu jak miałam 7 lat 😞 ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu trzymaj się jakoś, też kiedyś straciłam pieska to było straszne 🙂
A teraz mam Lunke, tak czas goi rany 🙂
Dziewczynki strasznie senna jestem ostatnio, czy to normalne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Aguś to normalne 🙂 - w końcu jesteś w ciąży - śpij dużo bo jak śpisz to dzidziuś rośnie 🙂

Dagi a jak chcesz urodzić już szybciutko to jak będziesz na wizycie 14tego to poproś o masaż szyjki macicy lekarza - podobno potwornie boli ale efekt przynosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZien dobry kochane 🙂

DAga jak sie czujesz, dalej nic?? Ja mialam dzis fatalna noc, w nocy tak mnie bolala kosc lonowa ze nie moglem wstac na siku u w dodatku mam taki bol promieniujacy do szyjki i do bioder, juz nie wyrabiam dziewczyny, mam dosc 😞 Za kazdym razem jak wstaje to ledwo ide bo brzus twardy jak skala...
I znow mam ten problem co nasza Aga... sennosc jak nie wiem co! Wczoraj popoludnie przespalam i prosto po kapieli polazlam do lozka 😞 Meczy ,mnie juz ta ciaza ehh 😞 😞
Takze Agus nie przejmuj sie to normalne, spij poki mozesz 🙂

Elus bardzo mi przykro z powodu pieska, wiem co to przywiazanie bo ja nieraz placze za Wierka moja, szkoda ze jej tu nie moge wziac 😞

A reszta dziewczyn jak sie czuja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, ja też już jestem, po śniadanku.
Noc bardzo dobra, tylko jedno siku i tyle 🙂
Luna dziś bardzo wyrozumiała, chyba sama zmęczona po nocy wczorajszej zasnęła jak niemowlę i spałą całą noc 🙂
Czuję się chyba dobrze choć trudno powiedzieć bo dopiero wstałam.
Nie ukrywam że jestem troszkę rozczarowana że nadal tu taka nudaaaaaaaa. Może chociaż Daga rodzi bo jej nie ma, ale z drugiej strony dała by znać 🙂
Karina trochę jestem zawiedziona 🙂 😉 😉 😉
Może Was dziewczynki w dupkę trzeba kopnąć hi hi.
Ale są plusy, jeśli nie w urodziny Adriana, nie w rocznicę ślubu to może na moje imieniny hi hi, czekam zatem nadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A gdzie wszystkie?
Moja dzisiejsza noc całkiem dobra, spałabym i spała ale wędrówki do kibelka mnie wykończą. Dzisiaj nawet Rafał powiedział że w tym temacie to chyba pobiłam rekord, strasznie to męczące.

Od rana Paulinka strasznie kopie i się przeciska jakby chciała przejść przez brzuszek. Poza tym normalne dolegliwości, ale jakoś się kulamy 🙂

Miłego dnia 🙂

A Daga może rodzi skoro nic nie pisze od rana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Daga napewno by do ktores z nas napisala 🙂

Aga ja tez jestem rozczarowana, chciala bym w koncu zaczac rodzic 😁

Wy sie nie orientujecie jak to jest z urlopami, bo mam do wykorzystania prawie ccaly z 2009 i chcialam go wziac po macierzynskim ale skonczy mi sie gdzies w maju a do konca marca tzreba wykorzystac zalegly, wiec w takim wypadku chyba mmi go nie dadza prawda?? Moge prosic o wyplacenie ekwiwalentui za zalegly urlop i musza mi go wyplacic tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem jak jest z tymi urlopami....
no to Dagi na 70% na porodówce - hihih z rozładowanym telefonem leży bidula i jeszcze jej mąż nie ma do nas nr.... hihi

a ja próbuje sprzątać - Rozalka jest przeciwniczką sprzątania i chce się ze mną cały czas bawić ... 🙂 a przeciez jak ks przyjdzie to nawet nie będzie miał gdzie biedny kropidła położyć heh
a tym lataniem do łazieniki to się nie przejmujcie - za kilka tygodni będzie po bólu 🙂 no ew raz albo dwa albo 3 razy wstać w nocy do dziecka trzeba będzie ale nie na sikanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina masz prawo wykorzystać urlop z a ostatnie 3 lata, właśnie ostatnio księgowa przeliczyła mi za 2008, 2009 i 2010 w sumie trzy lata, jeśli w któryś z tych lat nie wykorzystałaś całego wykorzystaj go po macierzyńskim ale przed wychowawczym. Jeśli chcesz potem iśc na zwolnienie lekarskie np to ważne abyś po macierzyńskim a przed urlopem zrobiła sobie zdolność do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...