Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Przychodnie wybieracie w szpitalu ale lekarza deklarujecie dopiero potem w przychodni.
Szpital powinien wysłać papiery do przychodni, tam też informujesz o tym że urodziłaś bo należy się wizyta położnej rejonowej.
Z tego co wiem w szpitalu dostajesz akt urodzenia i mąż maszeruje do urzędu należnego do położenia szpitala, ważne nie do miejsca zameldowania. Jest podział ze względu na szpitale i tak
Ujastek na Zgody, a Siemiradzki na Lubelskiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane 🙂 🙂 Daga kurcze tak caly czas o Tobie mysle az mi sie snilo w nocy ze lekarz mi tez chcial wywolac porod 🙂 🙂 Ale fajnie ze Kacprowy bedzie nie dlygo z nami!! Ciesze sie i gratuluje bo tak juz chcialas miec swojego robaczka przy sobie 🙂 Tatus pewnie tez sie cieszy:P Pawel prowadzil wczoraj rozmowe z Paulinka ale nic to nie dalo, dalej uparciuch siedzi w brzuchu 😉

Ja kesli do jutra nie urodze to amam dzwonic do gina ale on kaze mi znow do tego syfu przysc (narutowicza) na KTG a ja bym wolala tam nie chodzic bo szpitral jest odrazajacy. I co mam zrobic?

Agus pewnie ze chcielibysmy kupic mieszkanie tylko na razie nie ma niestety takiej mozliwosci finansowej, ja musiala bym zarabiac z tysiac lub 5oo zl wiecej zebysmy my to utzymali a jak wiadomo mam 20 lat, nie mam wyksztalcenia i nikt mi nie da zarobic 2tysiecy albo 1500...Pawel zarbia ok 2300 brutto ja 1200 brytto... szkoda bo bardzo chcieli bysmy miec swoje mieszkanie...A za wynajem trzeba placic z 1000 zl pewnie 😞 gdyby to byly mniejsze koszty to moze... Moj ojciec jest tak wredny, ma mieszkanie w bronowicach i zamiast odstapic nam dfo mieszkania to on woli sprzedac i miec kase... no nic przynajmniej bedzie mial za co pic bo to uwielbia. Wiec na razie o wspolnym kacie mozemy tylko pomazyc... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Ide na sniadanko dziewczyny, zaraz wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja też już na nogach,
Musiałam zawieźć Andrzeja do pracy, przy okazji zrobiłam zakupy.
Karina wiem że macie ciężką sytuację i żadne tłumaczenie wam tego n ie wynagrodzi, rodziców się niestety nie wybiera zwłaszcza tych którzy mają takie dolegliwości. Na pocieszenie powiem Ci że właśnie masz dopiero 20 lat, całe życie przed Wami i spokojnie kupicie sobie mieszkanie tylko nie teraz. Ja zanim stanęłam samodzielnie najpierw wiele lat mieszkałam z mamą potem na wynajętym i tak od mieszkanie do mieszkania. Teraz gdy mam 32 lata odpoczywam, więc nie stresuj się tylko głowa do góry. Najpierw szkoła i wykształcenie, bo to Ci da możliwość zarobienia na mieszkanie, w innym wypadku będziesz zawsze zarabiać 1200 brutto. Jesteś ambitną dziewczyną, i myślę że jak tylko Paulinka da Ci odetchnąć ruszysz w bój. Ja będę Ci kibicować, teraz natomiast mogę dać Ci oklaska :*
Daga
nie wytrzymam do wtorku , taka już jestem ciekawa kurcze roznosi mnie 🙂
Ja o 11 mam dzwonić do gabinetu na którą mam iść na to KTG, mam nadzieję że nie na popołudniu bo mam zebranie w szlole u młodego.
Co do spotkania moje kochane, wtorek w przyszłym tygodniu odpada więc każdy inny dzień 🙂
    A teraz idę zrobić kawę, wycisnąć Amelce soczek z pomarańczy, któraś ma ochotę ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chce kawe bo mi się skończyła 🙂 - z góry dziękuję Aguś
Karinko - miałam Ci pisać to co właśnie Aga napisała, ja jestem od Ciebie starsza o 5 lat ale z podobnym optymizmem patrzę w przyszłość że z czasem wszystkiego się dorobimy. Rodziców sie nie wybiera, co gorsza chorób też nie 😞 wiadomo że człowieka boli jak sobie pomyśli że Twój ojciec woli przepić mieszkanie niż dać je swojej córce, ale pomyśl o tym że sami się dorobicie swojego mieszkania marzeń 🙂
a ja mam straszn1ą ochotę na faworki, musze znaleść jakiś niezły przepis a jak zrobię to już zapraszam Was jutro na spotkanie przed spotkaniem hihi - a może w poniedziałek sobie zrobimy takie na całego, w niedziele zrobie jakieś genialne albo mniej genialne(jakie wyjdzie ciacho) hmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam faworki od śliwy, mają cukiernię na Królewskiej, słuchajcie zjadłam reklamówkę a jestem dosyć wybredna, były nieziemskie 🙂
[code:1]Chyba dziś sobie po drodze do lekarza kupię hihiih[/code:1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloo:laugh: :laugh: :laugh:
Widze ze wyczekujemy na Kacperka 🙂 No DAga trzymam kciukasy:laugh:
Karina ty tez sie nie obejrzysz a pojedziesz rodzić 🙂
[color=#0000FF][size=4]A co do rejestrowania dzidzi to: po wyjsciu ze szpitala otrzymacie zaświadczenie ze urodziliście dzidzulka i z tym zaświadczeniem oraz aktem Małżeństwa do urzędu stanu cywilnego odpowiedniego dla szpitala udaje sie tatuś po odbiór aktu urodzenia , a i tak dla pewności moze mieć z sobą też wasz dowód osobisty :laugh: [/b][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper bedzie cudny 🙂 Nie liczac Rozalki i Bartusia pierwszy urodzony na naszym forum 🙂 Wlasnie przyszla siostra Pawla i tez przeprowadzila rozmowe z Mala ale ona sie wypiela tylkiem 😁 wredasek maly 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja pospałam, ale musiałam odespać wczorajszą noc 🙂 no i mi się udało 🙂 i dzięki temu zdecydowanie lepiej się czuję niż wczoraj 🙂

Daga, Ty dalej w domu. Ja jak tylko się budziłam w nocy na siku, patrzyłam czy jest jakiś esemes od Dagi a tu dalej nic 😞 Dobrze że wtorek nie daleko, choć wiem że nie będzie trzeba aż tak długo czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Pwel przez pierwsze 2 miesiace nie spal w ogole a ja bylam jak Aniolek 🙂 Zobaczymy co sie wydarzy do 19 🙂 a moze sie spotkamy jesli urodzi sie w terminie 🙂


A jesli chodzi o noc to ja tylko raz sie obudzilam na siku co znaczy ze jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...