Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Moim zddaniem nie ma w tym nic ciekawego dla faceta, po co ma patrzec na to jak wtedy wygladam i w ogole... nic szczegolnego jak dla mnie poza tym on tez ma przed tym pewne opory, oczywiscie powiedzial ze jesli chce to on sie zgodzi ale ja wole Haniee, poza tym nie chodzilam do szkoly rodzenia i ona mi pomoze przy oddychaniu, zna masaze itd 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy kupić smoczek, nową butelkę do kaszki i kubek niekapek 🙂 a tam bo mają bardzo duży wybór produktów firmy Nuk, zresztą innych też ale akurat tego używamy 🙂
Asia tobie też niewiele zostało do powłóczenia sie całą trójeczka z w marcu juz będzie cieplej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze przy nastepnym sie na zdecyduje jak bede wiedzial jak to wyglada

http://gorny.edu.pl/imiona/

u chlopcow ostatnia pozycja
🙂 🙂 a u dziewczyn 271 i 274 dramat 😁

Moja siostra sie smieje bo jej Krzysiek chce Julke a ona powiedziala ze jak bedzie Julka to bedzie mowila do niej dziewczynko i jak znalazla Niunie to mowi ze w urzedzie napewno sie zgodza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z jednej strony to rozumiem Cię Karinko a z drugiej - mój G podchodził sceptycznie też do porodu rodzinnego - ale wydaje mi się że to naprawdę bardzo ważny moment w waszym życiu i warto w tym czasie być razem, widoki ... widoki jak widoki - przecież wiadomo że raz się wygląda lepiej raz gożej - ale to jego dziecko się rodzi - w tym pierwszym momencie wykształca się wieź miedzy nim a dzieckiem, Ty też czujesz jego wsparcie, ważne jest to że przeżywa ten poród razem z Tobą a nie stoi bezradnie na korytarzu słuchając Twoich krzyków i czekając aż "będzie po wszystkim"
Mojego G zdanie na początku odnośnie wspólnego porodu było wykształcone przez jego kumpla który mówił że będzie mu sie źle kojarzyło później w sytuacjach intymnych - no o większym egoizmie nie słyszałam, hihi długo dość mi zajęło namówienie G do tego - i powiem Ci że po wszystkim Grześ jest dumny że był przy narodzinach Rozalki i mówił mi że nie wyobraża sobie teraz że mogło by być inaczej
wiadomo że każdy jest inny i czasami taka obecność na siłę może przynieść więcej szkody niż pożytku - ale jestem pewna że może to Was jeszcze bardziej zbliżyć do siebie
ale wam wykłada szczeliłam 🙂 ale tak to czuje i ten Twój Karinka ma ostatnią szansę się nawrócić na poród rodzinny - bo łatwiej iść z dobrym nastawieniem i ewentualnie się wycofać niż zrezygnować i nie próbować - a potem się zastanawiać czemu teg nie zrobiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to do roboty Daga - spacerek po schodach - i ja ide na spacer a jak wrócę to mają być co 15 minut 🙂 a na wieczór chce mms-a z Kacperkiem 🙂 - tylko nie przez usg tylko oryginał foto 🙂
hehe no był taki moment jak zaczęłam płakać z bólu - a ja nigdy nie płacze i nie bardzo chciałam żeby ktoś na to patrzył... ale ogólenie to powiem Wam jak wyszła już nasza kruszynka i miałam ją na piersi i ona powoli otworzyła oczka i na nas popatrzyła - no ten moment był niezwykły nawet nie potrafię określić jaki był i dla mnie i dla Grzesia- niepowtarzalny i głupio by było go przegapić - i można mówić co się chce ale na Ujastku oni sami mówią że porod rodzinny jest optymalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie wyobrażam sobie rodzić sama, ale tak na prawdę zostawiłam decyzję Rafałowi i on się zdecydował 🙂 choć nie ukrywa że ma wątpliwośći. Dla niego najgorsze jest to, że on będzie widział że ja cierpię a nie będzie mógł mi tak na prawdę w żaden sposób pomóc. Dla mnie najważniejsze że będzie obok, ale jemu to nie wystarcza, no cóż faceci do tego inaczej podchodzą. Najważniejsze jednak że decyzja podjęta i chce być, ale jak zrezygnuję w trakcie bo stwierdzi że nie da rady to nie będe się na niego gniewać, choć wiem że wszystko będzie dobrze 🙂

Daga, to trzymamy kciuki za skórcze, niech się już coś zacznie 🙂

Ja idę robić pierożki, jak ktoś ma ochotę to zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam ruskie, taka zachcianka Rafała 🙂 choć i ja miałam ochotę ale właśnie na takie w domku robione 🙂

no długo, długo nie ma tej naszej Agi, ale nim ona tam do siebie dojedzie to chyba może troszkę potrwać, a może są korki, jak się długo odzywać nie będzie to będziemy dzwonić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruskie sa najlepsze ja najbardziej lubie jak do farszu doda sie koperku, mniammniam. Wczoraj pozcoagalam sobie mwioski o becikowe, oswiadczenia i musze tylko wypelnic 🙂 🙂 moge Wam wyslac na maile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...