Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ech wstaje wczesnie czytam i czytam już mam podniesiona adrenaline ze Daga rodzi ze krysia posłał ja do wanny 🤪 🤪 🤪 bach a tu czar prysnoł wszystkie skurcze mineły 🙂 Dagmaro i Kacperku!!!! zlitujcie sie nad nami!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Karina w tobie nadzieja 🙂
Buziaki na pobudeczkę 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DAgi przypraw przypraw 🙂 - nawet możesz zażartować że skurcze wtedy my wszystkie piszczymy przed komputerem 🙂 i jest zabawa
Mogę Cię pocieszyć że ja też się czuje jak bym na madejowym łożu spałą - a to dla tego że dzidzia moja co chwilkę się budziła i płakała - tak jakby lunatykowała ach, spała więc jak jej dawałam cyca to jej zaraz wypadał i dalej w płacz, wiec tylko ją przytulałam nosiłam, w końcu spała z nami i jak się przebudzałą to jej mówiłam ciiiiiiii masakra... - a może idą już jej te ząbki? - choć nic nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje Babiczki 😁

Niestety ja ciagle w dwupaku i powiem Wam ze ja sie dzis wyspalam 😁 spalam jak Aniolek cala noc, raz na siku i standartowo jak Pawelek szedl do pracy a potem zasnelam i wstalam po 9 🙂 O jak dawno sie tak nie wyspalam 🙂

Daga, Ty niedobra, mialam tak samo jak Ela, czytajac post ze mialas skurcze, ze Krysia, ze Wanna to juz myslalam ze cos sie ruszy a tu dupcia... 😁 a u mnie dalej nic i nie mam nawet minimalnych skurczy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a na ktg to gdziekolwiek możecie się umówić, dzwonicie i się umawiacie - nic prostrzego, a jak wam się nie chce umawiać to jedziecie do szpitala i mówicie coś chyba nie tak jestem w tym i tym miesiącu ciąży i np nie czuje ruchów i oni pierwsze co to bez ociągania się robią wam wszystkie badania i oczywiście ktg 🙂

Eluś - daj Boże że to zęby i wyjdą i przejdzie to bo ja mam oczy na zapałki 😞

i jeszcze jedno dla naszych na terminie 🙂 ciąża się skończy tak czy tak, fajnie miec skieowanie na wywołanie bo wtedy - przynajmniej ja się czułam taka odstesowana bo wiedziałam że wtedy i wtedy urodzę(tz ja urodziłam po 3 dniach....) i nie zgadzajcie się na balonik!!! - to było straszne straszne straszne 😞 no chyba że będzie konieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie krysia co to?? A jesli dostane skierowanie np od mojego lekarza to on mi wypisze pewnie do siebie do szpitala...

Moj Pawel myslal, wrecz byl pewny ze do 15 sie urodzi a tu nic 🙂 mam chyba terminowe dziecko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane,
Chciałam powiedzieć że ja też się wyspałam, tylko jeden spacer w nocy na siku i mężowi śniadanko, pomijam fakt że mam zatkany nos i nie mogę oddychać oraz to że co chwila patrzyłam na telefon czy mam smsa od Dagi, a jeszcze do tego na dwa telefony hihihi.
Eluś żeby wyrosną i spokój, trza to przeczekać.
Ja umieram, zamiast mi przechodzić czuję się coraz gorzej , masakra. Zażywam grzecznie leki, nawet nos sobie krpoię co mi się nie zdarza a mimo to nic.
Z dobrych wieści wrócił do mnie wózeczek z nowymi dobrze dopasowanymi kołami szprychowymi, no to jeszcze kocyk od babci i mamy wszystko ( prócz spirytusu oczywiście) 🙂
Karina ty nie kombinuj bo ma być dla mnie prezent 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo nie ładnie byc przed czasem 🙂
KArinka - lekaz Ci wypisuje skierowanie do szpitala na wywołanie poodu ale nie wypisuje gdzie przecież sama wybierasz gdzie chcesz rodzić!
a ten balonik to wkładają do szyjki macicy(gdy jest małe rozwarcie) taki balonik i wstrzykują roztwór soli chyba - do balonika on jest dosyć gruby więc nie ma możliwości żeby pękł - no i w taki sposób rozszerzają to rozwarcie i bardzo często zaraz po zastosowaniu tego występują skurcze i zaczyna się akcja porodowa... u mnie było tak że pojechałam na wywołanie w poniedziałek, cały dzień leżałam pod kroplówka z insuliną i właściwie przeszkadzało mi tylko to że zabronili mi jeść...., no a jak się nic nie działo poszłam do sali na patologię ciąży, następnego dnia jakieś badania i po południu ten cholerny balonik ale po 2 skurczach i to takich mega mocnych się uspokoiło i w środę znowu mnie położyli pod tą kroplówką - tz z tą kroplówką sie chodzi żeby było szybciej i śmiesznie bo już wszyscy myśleli że dalej lipa będzie z tym wywoływaniem - hihi o 13 dostałam nagle skuczy i od razu co chyba 2 minuty - nawet ich ktg nie wykrywało, 2 godziny męczarni i wyszła Mloda - ale to różnie bywa i każdy przypadek jest inny 🙂 i myśle że u Dagi to pójdzie szybciej bo troszkę to jest dziedziczne i w ogóle a moja mamuśka mnie 2 tygodnie przenosiła, a u nas głównie dlatego wywoływali bo było już malutko wód płodowych - co jest zagożeniem dla dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...